Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

kızlar süheyla doğurdu mu acaba nişanı da geldiydi telefonu var mı???

Neyse kizlar ben kacar kimsede kalmamis ztn...

Sabaha 8de randevu var ve ben halen uyumuyor daha dogrusu uyuyamiyorum... Bana ve doguracak bütün hami$lere dua edin... Kendinize cici bakin eger dogurmazsam gelir burda msj yazarim size ztn ama dogurursamda erkek kardesime dedim ztn msne girip herhangi birisine yazsin bir e-mailciH:KK66:

Öptüm sizleri doguracaklara simdiden Allah güc versin ve Bebisleri Anali babali büyüsün SAgliklidirlar insallah diyorum

Neyse kizlar ben kacar kimsede kalmamis ztn...

Sabaha 8de randevu var ve ben halen uyumuyor daha dogrusu uyuyamiyorum... Bana ve doguracak bütün hami$lere dua edin... Kendinize cici bakin eger dogurmazsam gelir burda msj yazarim size ztn ama dogurursamda erkek kardesime dedim ztn msne girip herhangi birisine yazsin bir e-mailciH:KK66:

Öptüm sizleri doguracaklara simdiden Allah güc versin ve Bebisleri Anali babali büyüsün SAgliklidirlar insallah diyorum

canım allah yardımcın olsun :Saruboceq: dualarımız seninleee canım güzel haberlerle dönersin inş:Saruboceq:

Günaydın kızlarrr Şeniz

bugun doktor konturolumuz var bakalım ne dicek dr hanımm şakkıdı

kızlar gece bi rüya gordum allah hayra yorsun inş :Saruboceq: bu zamana kadar hiç dogumla ilgili rüya görmemiştim :uhm: oyüzden hala etkisindeyim rüyamda dr gidiyorum konturole dr erkek (ama normalde dr bayan ) neyse bebek cok ıyı dıyor kg 3650 gram olmuş diyor ben şok neyse seviniyorum eve geliyorum kızlar bende göbek degilde sankı yumurta gıbı catır catır catlıyor :1shok: anam yle korkuyorum ki hemen dr gidiyorum işte benı dogutcak olan dr baynmıs erkek olan dr nıye buraya geldın dıyor hemen dr gıttı dogum yapcaksın dıyor ayy bı uyandım salak gıbı oldum saskınım belım agrıyordu uyandıgımdaa ay neysem ya cok yazdım öperim hepinizi Şeniz

gunaydın kızlar...

dilekcim hayra ciksin insaallah ruyan.

bu arada senin vaktin dolmus neredeyse yaa ben bu kadar oldugunu farketmemistim.

öff istanbulda hava gene kapali ve soguk.. guya bugun 17 dereceolacakti da disari cikacaktim.

suheylayi ben de merak ettim ama iletisim bilgisi yok bende :1no2:

aksama da misafir gelicek yaa uyuz oldum. hicbisi yapamam valla kusura bakmasinlar

günaydın elifim a.s.

az kaldı bi haftam varr bugunde biraz heyecanlı ve tuaf bi ruh hali içindeyimmm
evet ya istanbulda hava bugun sisliymiş :KK43: bende spor giyinip gidicektim dr mont giyincem mecbur zaten montumda kapanmıyor tek dugmeyı kapatıyorum koca bı gobusle :roflol: kızlar ya benim belim agrıyorr yaa bugun pek iyi hissetmiyorum kendimi bu kotu hava butun enerjı aldı yawsss

kızlar herkes nerde bugün çok kötüyüm sıcak ter basıyo bebişte cok harektsiz cok halsizim

evet elifcim kusura bakma gec yazdım suslenıyodum da :))

kızlar ben gidiyorum dr hazırlandım inş dogurmadan gelirim hadi allah emanet olun Şeniz bugun ne kadar çok ötüm size yawsss :=)

evet elifcim kusura bakma gec yazdım suslenıyodum da :))

kızlar ben gidiyorum dr hazırlandım inş dogurmadan gelirim hadi allah emanet olun Şeniz bugun ne kadar çok ötüm size yawsss :=)

hadi canım gule gule git.
iyi haberlerini bekliyoruz gelince hemen yaz :smiley-cool:

günaydın gençlik bugün evdeyimm kahvaltı yapıyom kızımla:KK70:
dünürüm doruk damadım teşrif etsinler artık baq kızım büyük olcak ondan ehuheuehuheuhuhe

dilekcim hayırlı haberlerini bekliyoruz kuzum sakın doğurdum geldim deme bi haber et haaa :)))

günaydın kızlar...

hiç ağrım sancım yok çok iyiyim:kızgın:senağlamasenağlama

günaydın gençlik bugün evdeyimm kahvaltı yapıyom kızımla:KK70:
dünürüm doruk damadım teşrif etsinler artık baq kızım büyük olcak ondan ehuheuehuheuhuhe

günaydınnn hihoyyyt
şşt karistirma ortaligi, onumuzdeki cumartesi de bitsin ondan sonra buyursun gelsin
38 i bitirelim

günaydın kızlarrrr,
nasılsınız ben iyiyimde yaf ayağım şişmiş dün kadın işi yaptı ben yoruldum hehehehe.
ee doğuran var mııı benden habersiz?

gençlik ses yok seda yok üfleyen puflayan yok ayşince lilyum sheylaa kanımca sizler doğurdunuz!!!!

Ben celdum.. Alyasulincim tskler canim iyi dileklerin icin :KK66:

Gittik doktora sabah dogurmaya gittim ama hec birsey yok koca süslendi ben süslendim doguma gittim ama yook yook yok ...

Nts (Ctg) ye bagladilar yarim saat hersey cooH güzel sanci manci yoH, idrar tahlili : hersey süper, vücud kontrolü ödeme vs hersey oki doki , tansiyon coH güzel , sanci YOH...
Haftaya sali gününe randevu verildi tekrar... Doktor bana bakiyor ilk girer girmez dogum nezaman diyor bende bugün olmaliydi diyorum bana bakiyor maL maL :)

SIZLER NASILSINIZ?? Doguran oldumu ?

Ben celdum.. Alyasulincim tskler canim iyi dileklerin icin :KK66:

Gittik doktora sabah dogurmaya gittim ama hec birsey yok koca süslendi ben süslendim doguma gittim ama yook yook yok ...

Nts (Ctg) ye bagladilar yarim saat hersey cooH güzel sanci manci yoH, idrar tahlili : hersey süper, vücud kontrolü ödeme vs hersey oki doki , tansiyon coH güzel , sanci YOH...
Haftaya sali gününe randevu verildi tekrar... Doktor bana bakiyor ilk girer girmez dogum nezaman diyor bende bugün olmaliydi diyorum bana bakiyor maL maL :)

SIZLER NASILSINIZ?? Doguran oldumu ?

hay allah sibelcim yaa doktorun bile şaşkın hayırlısı olsunn sağlığı iyi ya önemli olan o tatlım o bilir geleceği zamanılülülülülülü

ja bilmiyorum yaw inat bana bu kiz varya daha dogmadan napcam simdi tam dik kafali babasi gibi :)
o degil doktor herkes gibi sasirmasinin sebebi benim erken dogum tehlikesi gecirmem ve halen dogum yapmamam:) -tatlicadiarzu-

X