Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

günaydın gençlik!!!!

hasretim doğurmuş sağlıkla büyüsün oğluşu!

ayşinim senin de güzel haberlerini bekliyos bakk!!!!

benim sancılarım var adet olcakmış gibin akıntım da arttı ebemi göreyim oradan ofise geeçeyim öpüldünüsss

kızlar günaydın içinizden biri nisan annelerinde doğum olmuş yazmış. ama ne yazıkki bu doğru değil çok zeki bir arkadaşımız dün bize doğurduğunu söyleyerek hepimizi kandırdı. biz de heyecanlanıp topiğimizi bile açmıştık. arkadaşımızı linç edicez yakaladığımız yerde yüreklerimizi ağzımıza getirdi die:p

ama bu arada 6 cm açılması olan ve doktorunun yatırdığı bir arkadaşımız var eli kulağında bugün yarın doğurur ilk haberi ondan bekliyoruz. bizden havadisler bööle. sizlere de hayırlı günler inşallah doğurmak isteyenler bir an önce daha fazla stres olmadan doğurur:)

bide ikiz vardı kızlar 39+4 tü bugün hiç girmemiş doğurdumu yoksa aaa aynıydı satımız .

yok canım ben hala doğurmadım dün evde değildim giremedim evde durdukça nefes alamıyorum 3 gündür pelvis kemiklerimde sancı var ve kasılmalarım başladı karnım gerilip tekrar toparlanıyor ama cuma günü anca doğururum sen benden 1 gün öncesin hehehe

kızlar bir oğluşumuz daha oldu....
hasretim34 arkadaşımız doğum yapmış..iki gün süren sancılardan sonra...3950 gr 54 cm bir tosuncuk dünyaya getirmiş....adımız musa enes.....iyi olduğunu ve hepimize dua ettiğini söyledi....

Allah bağışlasın...

allah bağışlasın darısı başımıza normalmi olmuş 3950 yi nasıl doğurdu helal olsun valla maaşallah...

KIZLAAARR NISAN ANNELERINDENDE DOGUM OLMUS BILMIYOM ARTIK YANI SIZ DAHA OTURUN TEMBEL SEYLER BU ARADA LAFIM 37. HAFTANIN USTUNDE OLANLARA :)) :dance:

Ayyyy kendimi intihar ederim gerçekmi yaw....

Hicran55.......................03 mart
beyazlilyum...................05 mart
sibser............................05 mart
sheyla...........................05 mart
mino..............................05 mart
İkiz................................06 mart
paylasim........................06 mart
ayshince..........................06 mart
elale..............................07 mart
rebeca............................10 mart
karabiberim....................10 mart
alyasulin........................12 mart
ecrinyagmur....................12 mart
zakkum6644...................13 mart
buket83..........................13 mart
elifzeyneb......................14 mart
emelyuce l......................14 mart
doga..............................17 mart
nita85.............................18 mart
Tebessüm22....................20 mart
altunummm......................20 mart
fencidmlrms.....................21 mart
iklimsu............................21 mart
sewill..............................23 mart
mertaş............................23 mart
burser.............................24mart
Elif_bs...........................27 mart
rainxxx..........................29 mart
LAzanya........................30 mart
MTS..............................30 Mart
betül19...........................01nisan
ege-deniz.......................03 nisan
HAYATist.......................04 nisan

ellesmeyin arkadaslar su listeye uzaktan bakin :))) kendini eklemek isteyen arkadaslar cok rica ediyorum listenin son halinden kopyala yapistir yapin cok mersuuuuuu :))

selam kızlar 39+6 oldum hala burdayım...
sancısı olan,adet sancısı gibi çeken,kasılmaları olan arkadaşlar doğumum yakın diye sakın heveslenmeyin..bırakın süpriz olsun size..benim hep adet sancılarım oldu..gün oldu göbeğim çok aşağıda oldu tutarak gezdim,kasılmalar sancılar..hep yakın sandım..39 haftaya kalmaz bile dedim..ama bakın 40 oldum yarın 41 e atlıyorum...kendimi öyle alıştırmasaydım bu kadar üzülmezdim..eşim gece uykusunda sancın varmı diye soruyor artık bilinç altına o kadar yerleşmiş....
bugün dr la konuştuk yine...yaın gidiyorum erkenden...hakkımda hayırlısı olsun ama ben artık yarın kucağıma almak istiyorum..versin suni sancıyı napayım..herkes bekliyor:KK43:((((
telefonlardan bıktım zaten,

yasemin de doğurmuş maşallah musa enese tosuncuk...5 marttan biri daha gittii....
mino,süheyla kaldık kızlar:roflol:

kızlar günaydın içinizden biri nisan annelerinde doğum olmuş yazmış. ama ne yazıkki bu doğru değil çok zeki bir arkadaşımız dün bize doğurduğunu söyleyerek hepimizi kandırdı. biz de heyecanlanıp topiğimizi bile açmıştık. arkadaşımızı linç edicez yakaladığımız yerde yüreklerimizi ağzımıza getirdi die:p

ama bu arada 6 cm açılması olan ve doktorunun yatırdığı bir arkadaşımız var eli kulağında bugün yarın doğurur ilk haberi ondan bekliyoruz. bizden havadisler bööle. sizlere de hayırlı günler inşallah doğurmak isteyenler bir an önce daha fazla stres olmadan doğurur:)

:eek:klava: gettii itibarim :roflol::roflol:

Özgecim allah yardımcın olsun yarn bende gidiyorum dr inşallah güzel haberlerle döneriz çok takma kafana canım yaa valla strese giriyosun tatlım mevlam hakkında hayırlısını nasip etsin inşallahh :Saruboceq:

ayyy istanbulda güneş açtı yaa içim canlandı valla

kızlar ya ben banyo yapcam da üşeniyomm biriniz gelinde beni yıkayın valla çok dua ederim size :)) hamilenin hayır duasını istiyen varmı :teytey:

Hicran55.......................03 mart
beyazlilyum...................05 mart
sibser............................05 mart
sheyla...........................05 mart
mino..............................05 mart
İkiz................................06 mart
paylasim........................06 mart
ayshince..........................06 mart
elale..............................07 mart
rebeca............................10 mart
karabiberim....................10 mart
alyasulin........................12 mart
ecrinyagmur....................12 mart
zakkum6644...................13 mart
buket83..........................13 mart
elifzeyneb......................14 mart
emelyuce l......................14 mart
KızılDeniz.......................15 mart
doga..............................17 mart
nita85.............................18 mart
Tebessüm22....................20 mart
altunummm......................20 mart
fencidmlrms.....................21 mart
iklimsu............................21 mart
sewill..............................23 mart
mertaş............................23 mart
burser.............................24mart
Elif_bs...........................27 mart
rainxxx..........................29 mart
LAzanya........................30 mart
MTS..............................30 Mart
betül19...........................01nisan
ege-deniz.......................03 nisan
HAYATist.......................04 nisan

silinmişim :1closedeyes: :):):):

Kizlar bu arada benim cok duzenli sancilarim var nasil yani diyeceksiniz soyleki hergun sabah 4 ila 6 arasi beni uyutmuyorlar sonrasinda pek bisey yok gibi. buda duzenli sanciya giriyormu acaba:)
beyaz lilyum korkuttun beni bende 38. haftayi gormem diyorum ama sanada bakinca hic belli olmaz diyorum demekki dedigin gibi plan yapmadan bu isten zevk almaya calismak zorundayiz.

TEBESSUM cum ekledim altunumu.

ayyy istanbulda güneş açtı yaa içim canlandı valla

kızlar ya ben banyo yapcam da üşeniyomm biriniz gelinde beni yıkayın valla çok dua ederim size :)) hamilenin hayır duasını istiyen varmı :teytey:

ben yıkayayım hayatım seni..sabah annemle bir güzel temzilik yaptık yemeği yaptık ben banyoya girdim...eyice bir temizlendim.vücut temizliğimi yaptım,başımdan topuğuma kadar kremlendim,cilt bakımımı yaptım...malum yarın erkenden gideceğim yapmaya vaktim olmaz bunları...
geleyim senide paklayayım yerimseniben

sağol canım yaa bu doğum haberi üzerine tembel damgası yemiştik ilgililere duyurulur. bu arada o arkadaşını yakalarsam bende üstüne zıplarım heç iyi olmaz 9 aylık göbüşle kaydirigubbakcemile3:roflol: şaka bir yana hepimiz zamanında kavuşalım bebelerimize.

sağol canım yaa bu doğum haberi üzerine tembel damgası yemiştik ilgililere duyurulur. bu arada o arkadaşını yakalarsam bende üstüne zıplarım heç iyi olmaz 9 aylık göbüşle kaydirigubbakcemile3:roflol: şaka bir yana hepimiz zamanında kavuşalım bebelerimize.

EN AZINDAN BAZEN AYNI SEYI DUSUNEBILIYORUZ :roflol::icecream:

Kizlar bu arada benim cok duzenli sancilarim var nasil yani diyeceksiniz soyleki hergun sabah 4 ila 6 arasi beni uyutmuyorlar sonrasinda pek bisey yok gibi. buda duzenli sanciya giriyormu acaba:)
beyaz lilyum korkuttun beni bende 38. haftayi gormem diyorum ama sanada bakinca hic belli olmaz diyorum demekki dedigin gibi plan yapmadan bu isten zevk almaya calismak zorundayiz.

TEBESSUM cum ekledim altunumu.

kız allah ne etmeye sen, öyle düzenli sancımı olur :roflol:

ben yıkayayım hayatım seni..sabah annemle bir güzel temzilik yaptık yemeği yaptık ben banyoya girdim...eyice bir temizlendim.vücut temizliğimi yaptım,başımdan topuğuma kadar kremlendim,cilt bakımımı yaptım...malum yarın erkenden gideceğim yapmaya vaktim olmaz bunları...
geleyim senide paklayayım yerimseniben

ah özge valla bana böyle bi güzellik yapsan ne güzel olurrr ne dua ederim sana :CüvCüv: işte o senin yaptıklarından bende yapmak istiyorum malum yarın doktor var bastan aşagıya temizlenmek vucud bakımı yapmak isityorum so nrada kuafore gitmek istiyorum bugun çok şey yapmak istiyorum ama totomu kaldıramıyorum yawss -tatlicadiarzu-

günaydın kızlar..
ben daha yeni doğum çantası hazırlamaya başlıyorum malzemeleri almıştım ama yıkayıp çantaya yerleştirmemiştim :)
artık dayanacak sabrım kalmadı doğurmak istiyorum yaaa

offffff yaaa hiç moralim yok bebişimin odası hala gelmedi...
dahada gelmeyecek herhalde satarken 1 haftada gelir diyolar bşr aydır bekliyoruz offf... herşey ortalıkta kaldı...

yuh yani altunum yaa arayıp fırca atsana ben olsam çoktan çıngar cıkarmıstım sıkma canını ama bu kadarda essız kalmaa!!!!

X