Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

aa listede azalmış baya hadi bitsinde geçelim bir topice artık..
ezgi bacım sen hep böyle kalacan:kötü kötü sırıtan tecavüzcü coşkun smileyi:

çok geçmiş olsun canım yaaa.. gazı bile olunca insanın içi gidiyor allah acil şifalar versin inşallah

valla ev tıka basa adam dolu.. annem kaynanam kayınpederim iki görümcem. ama sağolsun kocam elinden geleni yapmaya çalışıyor yanımda yatıor ağlayınca bebeği bana veriyor ağrım olunca destek oluyor filan.. ama bugünlerde babaya çokda ihtiyaç olmuyo yinede ana kuzusu sonuçta illede yük annede oluyor.. sağolsunlar herkes peşimde fır dönüyor.. kalabalıktan korkuyordum ama çok şükür allah nazarlardan saklasın herşey yolunda gidiyor.

aa listede azalmış baya hadi bitsinde geçelim bir topice artık..
ezgi bacım sen hep böyle kalacan:kötü kötü sırıtan tecavüzcü coşkun smileyi:

:jeyyar::jeyyar: oylemi dersin sekerim :jeyyar: aslinda siz anlamadiniz uyguladigim taktigi aranizda en tecrubeli benim cunku sayenizde hangi bez sizdiriyor,hangi pisik kremi iyi, gaza ne iyi geliyor,pompa alirken neye dikkat etmeli bunun gibi birsuru sey ogrendim simdi hazirim bebise iste :lepi: :roflol::roflol: kucukkende dondurmasini en son yiyip diger cocuklari kiskandiran bi tiptim zaten ay koptuummm :roflol::roflol:

ha bu arada aptamilin kusan çocuklar için olanı aptamil AR diye geçiyor yalnız doktorum dediki bir ölçe normal aptamil bir ölçek AR ver dedi.katılaştırıyormuş kakayı kabızlık yapabiliyormuş.normal mamaya alışan bir bebeğin midesine de direk uygulamak olmaz dedi.aklımızda bulunsun

o işler hiç belli olmuyor yavru..
hepimiz burda ne annelerden neler öğrendik..kendi başına gelince bir hiç oluyorsun diyeyim.hihoyyyt
bilgine:icecream:

Ezgicim bence doğum tam olarak 3 Nisan'a gelmese bile başka hediyeye lüzum yok... Ver kucağına bebeyi, olsun bitsin...
Gülşahçım, inşallah çabuk iyileşir Alya. Gelişmelerden haberdar et. Nasıl şu anda, düne göre düzelme var mı?
Altunummm, inşallah test sonucunuz iyi çıkar. Herşeyin yolunda olmasına sevindim.

ege deniz ve betül kaldık yaa böyle bende hala bir gelişme yok pek sık giremiyorum annem olduğu için onunla vakit geçiriyorum eşime dedim madem bu cimcimenin geleceği yok dışarı çıkalım bari gezmeye şimdi yemek yicez sonra dışarı çıkacağız bakalım artık o gelmeden son gezmemiz olur belki...

ehuehe muhtarım gece zor geçmiş ama espiriler yerli yerinde kaydirigubbakcemile2

vay be che de doguruyor.. oynamıyo bu bebek dıye dıye gecırdı hamılelıgınıkaydirigubbakcemile3

saol fıstık.. bende mavı krem olandan alayım...

sorma kalıdık üçümüz beşimiz.of hadi sıraya girelim che,mts ve ben hayat hadi başalyın doğurmaya anacığım.
bak mts kalmayasın nisana.inşallah son gezmesi olur.:içelim:benimki erken davranmazsa 31 mart saat 8::30da yatış.of bastı heyecan beni....

walla bendede bi gelisme yok sadece cok sik kasilmalar var ama agrisiz acisiz hiicc ciddiye almiyom artik benim tek endisem bebegin kilosu 3 hafta once 3 kiloydu simdi nekadar olmustur acaba umarim fazla kilo almamistir delikafadulden

1-rainxxx..........................29 mart
2-MTS.............................29 mart
3-betül19.........................31 mart
4-ege-deniz.....................03 nisan
5-HAYATist.....................04 nisan

maskeli beşler miyiz neyiz ?:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Kimse yok mu yaw?
Dilek nerelerdesin, gittin di mi doktora? Ne dedi? Merak ediyorum seni...
Ezgiii, Şuleee, Betüüll, Tuuuğğbaaaa!!! Hepiniz aynı gün doğurmaya mı karar verdiniz yoksa? kaydirigubbakcemile3

selam millet nasılsınız ben pek iyi değilim senağlamakızlaar ya ben dünyadan koptum bu oğlan uyumuyor sürekli memede sizinkilerde böylemi yaaa?
netcem ben mama verince uyuyo ama o zamanda çok uyursa sarılık oranı yükselir diye korkuyom yaaasenağlama gerçi düşmeye başlamış oranı ama bilmiyom nolcak gündüz gelen giden akşam bebemin uykusuzluğu oooff of.

zaten ezgi de doğurmamış daha naniknanik

canım allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin tatlım.
Damlacım kaçtır yazıcam atlıyorum, geçmiş olsun, ozan nasıl oldu, iyi mi şimdi?
canım sağol perşembe kontrole gittik 14 ten 13 e düşmüştü oranımız. oğluşum daha iyi dün ilk bıcı bıcımızı yaptık.
dekstroz işini keşkem önceden bileydim senağlama
senağlamasenağlamasenağlama:1no2:al benden de o kadar senağlama
canım çok geçmiş olsun umarım tez zamanda iyi olur oğluşun.:Saruboceq:
selam gençlik !!!!

bwn keyifsizim kızım geceleri uyumuyor gündüzleri de 4 saat aralıksız uyuyor (( ben perişanım
ya bugün sağlık ocağında kızdılar 2 saatten fazla uyursa beynine oksijen gitmez kan şekeri düşer falan dediler offf. benimkide mamayı yiyince uyuyor offf offf ne zormuş be yaaa.
bende altunum ama kısmetimiz böyleymiş.
doktor bana her alt değiştirdiğinde poposuna nivea pişik kremini sıva dedi. sıva dursun o kendisi emer vücuduna çiş değmesin dedi.
geçmiş olsun canım ya küçücük bebeler herşeyi mikrobu kolayca kapıyorlar. tez zamanda iyileşir inşallah.:Saruboceq:
uyuyuyamiyorummmm bu gece bacaklarim cok agriyor uyutmadi beni okadar yani :1shok:
ezgimmmm ben hamileliğimi inanılmaz özledim ya ne kadar güzeldi. tadını çıkar bebiş hareketlerinin en çok onları ve uyumayı özledim.
kızlare naılsınız şuan sanı çekiyorum büyük ihtimal sabaha doğuracam çok kokrkuyorum kendinize iyi bwkın
delikafaduldenhadi hayırlısı

Son düzenleme:
Damlacım bizlerde de durum aynı... Ama zamanla insan 4 kiloluk bir yaka iğnesi ile yaşamaya alışıyor...
Kapatma kendini, gündüzleri eşin yokken gir bari nete de takılburda biraz. Paylaşınca geçmiyor ama azalıyor depresyonumuz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…