Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

selam millet nasılsınız ben pek iyi değilim senağlamakızlaar ya ben dünyadan koptum bu oğlan uyumuyor sürekli memede sizinkilerde böylemi yaaa?
netcem ben mama verince uyuyo ama o zamanda çok uyursa sarılık oranı yükselir diye korkuyom yaaasenağlama gerçi düşmeye başlamış oranı ama bilmiyom nolcak gündüz gelen giden akşam bebemin uykusuzluğu oooff of.:nazar:

zaten ezgi de doğurmamış daha naniknanik

kiyamam ya umarim cabuk atlatirsin bu uykusuz gunleri damlacim bunlari duymak beni yildirmiyor ben yinede dogurmak istiyorum :nazar: uykusuzsun vede yorgunsun diye o yazdigin seye karsilik yazmiyom sen hele bi kendine gel hepsinin hesabi sorulacak :)))

Son düzenleme:
damlacım üzülme canım hepimiz aynıyız valla uykusuzluk halt safada geçicek inş bugunlerde

denizim gittim cnm dr devlet hastanesine acile gittim idrar kan testi yaptırdım idrar yollarından enfeksiyon kapmısım emzirdigim için çok etkili bi laç veremedi malesef ama yinede bi ilac verdi eger fayda etmezse ürolojiye gorun dedi bu adara üroloji ne kızlar neye bakıyor tıp dilinden pek cakmıyorumda

valla haklısın, biz yoruluyoruz uykusuz kalıyoruz diye doğumu ertelemenin anlamı yok:KK70:
erken kalkan yol alırmış...

valla ben bebek daha büyüsün diye geç doğurayım diyodum. yoksa herkes çok uyu, dinlen bi daha zor uyursun demişti hiç umursamadım. hani biriktirilip kullanılsa neyse de:KK70:

damlacım üzülme canım hepimiz aynıyız valla uykusuzluk halt safada geçicek inş bugunlerde

denizim gittim cnm dr devlet hastanesine acile gittim idrar kan testi yaptırdım idrar yollarından enfeksiyon kapmısım emzirdigim için çok etkili bi laç veremedi malesef ama yinede bi ilac verdi eger fayda etmezse ürolojiye gorun dedi bu adara üroloji ne kızlar neye bakıyor tıp dilinden pek cakmıyorumda

gecmis olsun canim aslinda benimde bacaklarim ozellikle dizlerim cok agriyor ama genelde geceleri yataga girince. bu arada uroloji idrar yollarina bobreklere bakan bilim dali oluyo cok su icmen lazim tekrar gecmis olsun ilaclarini aksatma :1hug:

kızlare naılsınız şuan sanı çekiyorum büyük ihtimal sabaha doğuracam çok kokrkuyorum kendinize iyi bwkın

canım hakkında sağlıkllısı olsun.bir avzda kurtul inşalla güzel haberlerle gel.

selam millet nasılsınız ben pek iyi değilim senağlamakızlaar ya ben dünyadan koptum bu oğlan uyumuyor sürekli memede sizinkilerde böylemi yaaa?
netcem ben mama verince uyuyo ama o zamanda çok uyursa sarılık oranı yükselir diye korkuyom yaaasenağlama gerçi düşmeye başlamış oranı ama bilmiyom nolcak gündüz gelen giden akşam bebemin uykusuzluğu oooff of.:nazar:

zaten ezgi de doğurmamış daha naniknanik

canım aynı şeyleri yaşıyoruz ne doymak biliyor ne susmak nede uyumak.hergün evdeyim insan yüzüde görmüyorum beşikten başka.yardım edenimde yok.hadi gündüzler sabır ediyor insan birşeyler izlerken kucağında zamanı unutuyorsun.ama gece sessizliğinde ağlama sesi mızılayıp uyumaması deli ediyor beni.dün gece 4 e kadar bi bende bi eşimde hiç uyumadı sonra oda bende kucağımda sızmışız.geceleri ona zarar veremeyeceğim için kendimi atasım geliyor ikinci kattan aşağı.neyseki yarın iş arkadaşlarım araba ile gelip akıcaklar bizide bornovayı turlucaz kıza bakıcaklar bende elimi kolumu sallayıp kızım bakıcıda gibi yanyana gezicez.

canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine canım soğuk şeyler içme çorabın üstüne patik giy ve üstünde yelekle dolaş hep evin içinde.

ege-deniz enel saolun kızlar valla ev hamm gıbı yanıyor dogal olarak bende ınce gezıyorum nasıl hasta oldum anlamaddım ama inş gecıcek
bu arada herkeze günaydın ıSTANBULLULAR dısarda enfes bi hava var günlük güneşlik şakkıdı
herkeze güzel bi hafta sonu diliyorum benı bacaklar kopuyor agrıdannn

kızlar çıldıracam doğmuyor bu bebek rezil oldum erkese
perşembe günü gittim en geç sabaha karsı dediler dün gittim daha var dediler yarın akadar bekle dediler
ya ben bişey yapamammı acbaa sancıları artırmak için artık korkmaya başladım çünkü

sadce sancım var
ama başka bişey yok
kaçgündür uykuya hasretim korkuyorum kızlr be bu sancıları nasıl artıracam çıldıracm yaaaaaaaaaa

Günaydın herkese,
Dilekcim geçmiş olsun. Hem ayaklarını, hem karnını sıcak tut, hem de önden arkaya doğru taharet al. Şimdi yeni doğum yaptığımız için, rahim bütün enfeksiyonlara açık... Temkinli olmak lazım. Umarım ilaçlar işe yarar bir an evvel.
Deryacım, sen de en kısa zamanda doğurursun inşallah. Sancıları arttırmak için senin yapabileceğin bişey yok sanırım. Olsaydı Özge mutlaka yapardı... kaydirigubbakcemile3Sana kolay doğumlar diliyorum Deryacım... ıyi haberlerini bekliyoruz.

Günaydın herkese,
Dilekcim geçmiş olsun. Hem ayaklarını, hem karnını sıcak tut, hem de önden arkaya doğru taharet al. Şimdi yeni doğum yaptığımız için, rahim bütün enfeksiyonlara açık... Temkinli olmak lazım. Umarım ilaçlar işe yarar bir an evvel.
Deryacım, sen de en kısa zamanda doğurursun inşallah. Sancıları arttırmak için senin yapabileceğin bişey yok sanırım. Olsaydı Özge mutlaka yapardı... kaydirigubbakcemile3Sana kolay doğumlar diliyorum Deryacım... İyi haberlerini bekliyoruz.

tamm denizim dediklerini uygulucam inş işe yarar

:roflol: :roflol: :roflol: özge yok ne zamandır bu arada :)

Haa kızlar söylemeyi unutyordum, benim kız ağlayıp emmek isteyince demin yazamadım. Sabah erken saatte MTS mesaj çekti bana. Kasığının bir tarafında kasılma olduğunu, dr unu araması gerekip gerekmediğini soruyordu. Her iki taraf da ağrımadıkça veya şiddeti artmadıkça beklemesini önermiştim. Sonra ne olur olmaz diye doktora gitmişler. Sağ böbrek genişlemesi ya da taş olabilir demiş. Bebek baskısı da olabilir demiş. Buscopan diye bişey vermiş, şimdi evdeymiş... Ama bence bu gece ya da yarın sabah doğuracak.

kızlar çıldıracam doğmuyor bu bebek rezil oldum erkese
perşembe günü gittim en geç sabaha karsı dediler dün gittim daha var dediler yarın akadar bekle dediler
ya ben bişey yapamammı acbaa sancıları artırmak için artık korkmaya başladım çünkü

daha zamanın var ama.kk den duyduğum kendini yoracaksın iş yapacaksın bol bol yürüyüş ve cinsel ilişki...
hadi doğur gari....hihihi...:1hug:

1-rainxxx..........................29 mart
2-MTS.............................29 mart
3-cheguevera…………….30 mart
4-betül19.........................31 mart
5-ege-deniz.....................03 nisan
6-HAYATist.....................04 nisan

TUH YA YINE 6 OLDUK :roflol::roflol:

1-rainxxx..........................29 mart
2-MTS.............................29 mart
3-cheguevera…………….30 mart
4-betül19.........................31 mart
5-ege-deniz.....................03 nisan
6-HAYATist.....................04 nisan

TUH YA YINE 6 OLDUK :roflol::roflol:
kız sen hala doğurmadınmı :roflol:

selam gençlik
hastalara acil şifa bebeklere bol süt az gaz dilerim :)))
doğurmamış bacılara da sabır ve de bir an önce tek avazda kurtulma azmi dilerim öpüldünüz :)))

biz hiç uyumadık kızm uyku düşmanı :))göbek hala düşmedi ama düştü düşcek

yok ben umudu kestim gari
sadecee belim ağrıyor gıcık verirmiş gibi
korkuyorum bbeğime bişey olacak diye
ya hastaneye perşembe gittim gece en son sabaha karsı olur dediler
3 gün oldu sabaha karsıda hangi sabaha karsı ya

yahu millet doğurdu kimsede kalmaış sitede neredesiniz bana bi akıl verin alooooooooooooooooooo

che cim bebek bu nezman geleceği belli olmaz ki :9)) ama bekle dedilerse yakın demek ki ılık bir duş al ve bekle derim canım az kaldı kızına kavuşacaksın son bir kez derin ve uzun bir uyku çekmeni de tavsiye ederim :)))doğduktan sonra uyku kelimesi zihninin derinliklrrine gömülecek

X