Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

1-hekat............................18 mart
2-altunummm.................20 mart
3-sewill............................23 mart
4-rainxxx..........................29 mart
5-MTS.............................29 mart
6-cheguevera…………….30 mart belki de daha erken
7-betül19.........................31 mart
8-ege-deniz.....................03 nisan
9-HAYATist.....................04 nisan

listenin son hali budur arkadaslar ben hekatin dogurdugunu dusunuyorum ama pazartesiye kadar bi bekleyelim bi ses cikar belki.

3-sewill............................23 mart
4-rainxxx..........................29 mart
5-MTS.............................29 mart
6-cheguevera…………….30 mart belki de daha erken
7-betül19.........................31 mart
8-ege-deniz.....................03 nisan
9-HAYATist.....................04 nisan

listenin son hali budur arkadaslar ben hekatin dogurdugunu dusunuyorum ama pazartesiye kadar bi bekleyelim bi ses cikar belki.

kala kala 9 kişi mi kaldık... hayırlısı bakalım.. kızlar ben pazartesi ya suni ya sezeryan kesin doğuracam allah nasip ederse salı günü beni listeden düşebilirsiniz..

3-rainxxx..........................29 mart
4-MTS.............................29 mart
5-cheguevera…………….30 mart belki de daha erken
6-betül19.........................31 mart
7-ege-deniz.....................03 nisan
8-HAYATist.....................04 nisan

Son 8 kisi :))

Ben de hekatın doğurduğunu düşünüyorum...
İnşallah güzel haberlerini alırız tez zamanda.

Son 8 kisi :))

sevill de doğurmuş mu

Kızlar 9 martda sezeryanla doğum yaptım listeden silebilirsiniz.Muhammed Eşref 3800 gr. 51 cm. İkimizde iyiyiz çok şükür.

1- elifzeyneb...................14 mart
2-hekat............................18 mart
3-altunummm.................20 mart
4-iklimsu.........................21 mart
5-sewill............................23 mart
7-rainxxx..........................29 mart
8-MTS.............................29 mart
9-cheguevera…………….30 mart belki de daha erken
10-betül19.........................31 mart
11-ege-deniz.....................03 nisan
12-HAYATist.....................04 nisan

kızlar selam, 19.03.2009 15:37 3,52 kg 52 cm Alper bebek dünyaya gözlerini açtı,ikimizde iyiyiz çok şükür,epüdral normal yaptım doğumumu, detayları daha sonra yazarım.hoşçakalın !

canlarım gözünüz aydın.analı babalı sağlıklı günlerde uzun ömürlerde büyütün inşallah.

selam kızlar bugun 10. günümüz ve göbeğimiz düştü :lepi:
eee ne kadar sessiz bugun buralaryaa bu arada dün gece hiç uyutmadı kızım bende babasıda ayaktaydık bi derdi vardı ama çözemedim neyseki gun erkekn agırdından gunesın yüzünü gördüm biraz kendime geldim kızlar ya ben uykumu alamadıgıdan nedir sabahları kalkınca feci basım agrıyor valla agrı kesıcı alıskanlık yapacak dıye korkuyorum

ASLICIM ne ettin gaz sorunun çözdünmü ??

hadi gözünüz aydın kurtuldun canım.bakımı zor oluyor ayy canı yancak etcek diye ben gazlı bezini değiştirirken çok korkuyordum.

günaydın kızlarr :)
herkeze iyi pazarlar enelcim evet cnm gercekten zor oluyordu şimdi düştü biraz daha rahat tutuyorum alyamı :)

günaydın kızlar.. artık heyecandan ve stresten uyku tutmuyor yaa..
yarın doğum var çok karmakarışık duygular içindeyimm ruh halim hiç normal sayılmaz bir dakika önce çokkk neşeliyken bir dakika sonra hıçkıra hıçkıra ağlayabilirim yaniii. artık son hazırlıklar bugün eve son halini vereceğimm artıkk...

günaydın kızlar.. artık heyecandan ve stresten uyku tutmuyor yaa..
yarın doğum var çok karmakarışık duygular içindeyimm ruh halim hiç normal sayılmaz bir dakika önce çokkk neşeliyken bir dakika sonra hıçkıra hıçkıra ağlayabilirim yaniii. artık son hazırlıklar bugün eve son halini vereceğimm artıkk...

Allah yardımcın olsun canım. Umarım sorun yaşamadan kavuşursun yavruna... Doğurduktan sonra da benzer karmaşık duygular içinde olacaksın. Ama kendini daha iyi hissedeceksin. Bizi haberdar etmeyi unutma.

Günaydın herkese.
Ben bugün iyi değilim. İçimde kötü hisler ve umutsuzlukla uyandım. Eşimle konuştum. Ankara'ya, annemin evine taşınma konusunu açtım. Sıcak baktı. Sanırım Nisan'da evi boşaltıcaz. Henüz anneme söylememi istemedi eşim, hazmetmesi gerekiyormuş...
Offf, çok daraldım kızlar, çoookk!!! Allah sonumuzu hayr etsin dedim hep... Ama birgün evimi barkımı kapatıp, sığıntı olacağımı hiç düşünmek istememiştim. Hayat neler yaşatıyor insana... Keşke Mart sonuna kadar bir mucize olsa ve biz evimizi kapatmak, dağılmak zorunda kalmasak... Dua edin nolurrr, bi mucize olsun!!!

Hadi kalanlar bi doğuruverinde tek topiğe geçelim. Böyle takip etmek zor oluyor yaaa....

Günaydın herkese.
Ben bugün iyi değilim. İçimde kötü hisler ve umutsuzlukla uyandım. Eşimle konuştum. Ankara'ya, annemin evine taşınma konusunu açtım. Sıcak baktı. Sanırım Nisan'da evi boşaltıcaz. Henüz anneme söylememi istemedi eşim, hazmetmesi gerekiyormuş...
Offf, çok daraldım kızlar, çoookk!!! Allah sonumuzu hayr etsin dedim hep... Ama birgün evimi barkımı kapatıp, sığıntı olacağımı hiç düşünmek istememiştim. Hayat neler yaşatıyor insana... Keşke Mart sonuna kadar bir mucize olsa ve biz evimizi kapatmak, dağılmak zorunda kalmasak... Dua edin nolurrr, bi mucize olsun!!![/QUOTE]

allah yardımcın olsun ve sabır versin gerçekten çok zor.dualarım seninle..

Denizcim her işte bir hayır vardır canım benim. Sıkma canını.. Belki böylesi daha iyi olur sizin için gülüm.
Dur geliyimde seni yıkayım ben keyfin yerine gelsin.

Teşekkürler kızlar. Herhalde yüreğime inecek yakında... Bu kadar üzüntüyü yüreğim kaldırmayacak... Eğer ki canıma kıymıyorsam; bu kızçenin bana mecburiyetini bildiğimdendir... Şu an, gözlerimi kapayıp ölmeyi öyle isterdim ki...

selam geçlik!!!

denizim hiç bunalma canım hayatın bize oynadığı her oyunda mutlaka bir pozitiflik bir hayırlılık vardır.senin için önemli olan kızın .(herkesin eline geçiremeyeceği bir fırsat insanlar çocuk sahibi olmak için çokça para ve vakit harcıorlar ) hadi üzülme canım !!!!!

diloşum gaz sorunumuz çözüldü sayılır kızım bırtlamayı öğrendi biraz vakir alıyor sadece:KK70:
doktora gittik dün rutin kontrol için maaşallah herşey yolundaymış mışıl mışıl uyuyo şimdi 10 da emdiydi uyanır yakında buarada memeucu sorunumu da silikon memeucuyla çözdüm çok efektif buldum tavsiye ederim (avent)

Çok haklısın Aslıcım... Belki şansımız döner Ankara'da... Belki bu hafta bir mucize olur...
Gerçi dediğin gibi; mucizenin ta kendisi kucağımda duruyor...

X