Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

Aslında son günüm 4 nisan ben de kendimi her konuda ona göre ayarlamıştım.Ama cumartesi günü kontrolde doktor o kadar beklemez baskı çok dedi.

1- elifzeyneb...................14 mart
2-hekat............................18 mart
3-altunummm.................20 mart
4-iklimsu.........................21 mart
5-sewill............................23 mart
6-mertaş..........................23 mart
7-rainxxx..........................29 mart
8-MTS.............................29 mart
9-cheguevera…………….30 mart belki de daha erken
10-betül19.........................31 mart
11-ege-deniz.....................03 nisan
12-HAYATist.....................04 nisan

allah allah seninle günlerimiz hemen hemen aynı ama bende henüz yok

yok canım henüz hiçbirşey arada oluyo gibi oluyo telaşlanıyorum gaz sancısıymış meğer gaz çıkarınca geçiyo

Yok zaten bu ağrı öyle gaz sancısı gibi değil.Belinde bir boşluk oluyor yada biri bıçak saplıyor gibi.Vajinamda hep sancı uzun süredir ama bu bel ağrısı başka.Bir de düzene girip sonra durması sinirimi bozuyor.ınşallah doğum zor olmaz ondan korkuyorum.

Benim pazar sabahından beri sancılarım devam ediyor.Cumartesi kontrolde salı sabha en erken ssate randevu al dedi doktor.Açılma olmasını bekliyoruz.O zamana kadar belli bir açıklık olur suni sancı vereceğiz dedi.Doğum sancıları benim kadar uzun süren var mı acaba.Sitede genelkde suyu gelen 24 saate doğuruyor benim bugün 4 gün oldu hala bekliyorum :KK43:((

Canım su geldıkten sonra 24 saat ıcınde dogurman sart zaten. Eger acılma olmazsa sunnı sancı ıle acılma saglanmaya calısıyor.. Sunnı sancı ıle de olmazsa su geldıkten sonrakı 24 saat ıcınde bebegın kesın alınması gerekıyor. Su kesesı acılınca enfeksıyon kapma rıskın var cunku.
Yanı sancı baslayınca 1 hafta surebılır ama acılmada beklenmıyor

meleğim peki ben kontırole gittim doktor bebegın suyu bitmiiş dedi nasıl oldu benden o kadar gelmedıki hata akıntı harıcınde su falan gelmedı bebegın suyu bıttıyse nereye gitti bu su :1no2:

melek bir de ebe doktoru arayıp şöyle bir tabir kullandı anlamadım fikrin var mı? dışarda açılma var ama içeride yok dedi.Ne demek bu ?

Hayatıst Korkma ınsallah kolay olur dogumun oncesınde zorluk cekıyorsun bakarsın pıt dıye cıkarıverırsın :)

meleğim peki ben kontırole gittim doktor bebegın suyu bitmiiş dedi nasıl oldu benden o kadar gelmedıki hata akıntı harıcınde su falan gelmedı bebegın suyu bıttıyse nereye gitti bu su :1no2:

Son zamanlarda zaten azalıyor canım...zaten sezeryanda suyun nasıl gıdıyor bılmıyorum..Ama ben 36 haftamdaydım ve baya bı su geldı.. Ebe dogum bıtene kadar o su gelmeye devam eder dedı.. Sancı cekerken de az az akmaya devam ettı gercekten

Son zamanlarda zaten azalıyor canım...zaten sezeryanda suyun nasıl gıdıyor bılmıyorum..Ama ben 36 haftamdaydım ve baya bı su geldı.. Ebe dogum bıtene kadar o su gelmeye devam eder dedı.. Sancı cekerken de az az akmaya devam ettı gercekten

saol canım tşk ederim a.s.

ay uykum var ama uyuyamıyorum kızlar yaa -tatlicadiarzu-

40 çıkarıyos burda alla ala ne bagırıyonnn
:eek::eek::eek:
bende doğurdum kızlar spinal sezeryan 3600 gr oğluşumuz
Maşallah oğluna...:nazar:
Geçmiş olsun canım.. Analı babalı büyüsün inşallah.
cok agrım var sonra deteylı yazarım

saol canım valla inan doktorada anlattım oda nedeni bulamadı gaz varmı dıyor tuvalete cıkıyomusun evet ee bu bizim dogumla alakalı degil belikii üşümüşsün dikkat et geçer dedi yani ama bi an önce geçse iyi olur ya ayakda buramıyorum :kızgın:

maşallah bebişine allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inş :Saruboceq:

ooooooo melekcim kırkınız hayırlı olsun darısı bizim bAşımıza inş:Saruboceq:

bende doktordan geldık dıkışlerım ıyıymış bi sorun yok dedı sancımada care bulamadı malesef :KK43:

Dilekcim, senin ağrıların da en kısa zamanda geçer inşallah. Acil şifalar diliyorum tatlım.

BEN GELDIM KIZLARRRRRRRRRR NASILSINIZ OĞLUMUN ADINI BABASI YıĞıT DIYE YAZDIRMIS ALLAHIM O KADAR ISIM BULDUK ADAM GITTI YıĞıT YAZDIRDI

Emelcıgım masallah Yıgıt bebege.. Hıc 4 gunluk bebek gıbı durmuyor valla..:nazar:

bende ekleyeyım ama ek olarak degılde sayfaya cıkması ıcın nasıl eklıyorduk

selam kızlar bebeğim uyuyo ben de bi geliyim dedim dikişim var 7 tane fazla oturamıyorum doğumu bekleyen arkadaşlar normal düşünüosanız korkmayın öncesinde biraz ağrı oluyo ama doğurduğunuz an sancılar gidiyo...

X