Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

ay ezgicim ne kızması yaa..sanal ortamı bu yüzden sevmiyorum bazen..yanlış anlaşılma olasılığı çok yüksek...kızarmıyım hiç size...
hiçbi gelişme yok tatlım..yan geldi yatıyor bizimki.gamsız çıktı babası gibi..yüzüm gülmüyor artık..
aklımda hep sezeryan olma korkusu var..normali çok istedim çünkü..nasibimiz neyse onu yaşarız ama keşke kendimi alıştırmasydım..perşembe sabahı gideceğiz diye yarın yapacaklarımı kararlaştırıyorum..yediğim yemeklere kadar...gaz yapmayan hafif şeyler yemeliyim..
bide iyice bir temizlenirim...öyle çıkarız artık sabah..makyajımı falanda yaparım..normal olursa eser kalmaz zatende,sezeryana alınacak olursam tipim düzgün olsun resimlerde..kendimi taşımakta zorlanıyorum artık..oturması kalkması yatakta dönmesi herşey sorun oldu

hicran55.........................03mart
beyazlilyum...................05 mart
sibser............................05 mart
sheyla...........................05 mart
mino..............................05 mart
ayshınce........................06 mart
İkiz................................06 mart
elale..............................07 mart
karabiberim....................10 mart
rebeca...........................10 mart
alyasulin........................12 mart
elifzeyneb......................14 mart
emelyuce l.....................14 mart
kizildeniz.......................15 mart
doga..............................17 mart
nita85............................18 mart
titi8686..........................19 mart
Tebessüm22..................20 mart
fencidmlrms...................21 mart
candy200.......................22 mart
sewill.............................23 mart
mertaş...........................23 mart
burser.............................24mart
Elif_bs...........................27 mart
LAzanya........................30 mart
MTS..............................30 Mart
betül19..........................01nisan
ege-deniz......................03 nisan
HAYATist......................04 nisan

olaa ben geldim hala nişanlıyım kavuşamadık kızımla :CüvCüv:

la beyazım ne dert ediyon belki hesap yanlış haftası küçük bebeğin belki vakti var.hem dönmüşse sezeryana gerek kalmıyo zaten sunni sancı vs hallediyolar.

canım işte benimde 2 gün var...yalancı sancıları ne kadar çok çekmişim şimdi yalancı malancı bişey yok..o zaman hep erken gelecek sanmıştım..37-38 haftada falan..hep baskı yapıyordu vajinama...ama gelmedi..korkuyorum bende suni sancıyla açılmamm olmaz ve doğuramazsam diye..ne kadar zormuş beklemesi..kendimi her ihtimale karşı sezeryana da alıştırdım..nasibim de varsa olur artık ne diyeyim...son kilosunu boyunu bende bilmiyorum 3 haftadır.bu sabah yine gittim ebelere herşey normal..onlarda dedi perşembeye kadar gelmeyecek galiba diye..:1no2:inşallah suniyle açılır ve doğurursun açılmazsa sezeryana alırlar sancı verildikten sonra dediler..napayım kaderime razı olacağım..günü geçipte kalmasıda iyi değilbenneyaptımki
işin kötüsü bu hafata acaip ağırlaştım bacaklarım çok şişti artık..penguen gibiyim..yürüyüş yaptıktan sonra dinleniyorum ama ayağa kalktığımda çatı kemiklerim ayrılacak gibi ağrıyor..

bu sabah yine bir ümitsizlikle merhaba dedim yeni güne...yine bişey olmadı yine bir belirti yok..yarın akşamdan sonra bişey yemeyeceğim her ihtimale karşı..tahlil yapılır falan..doğumu baştabilirlerse bağırsaklarımda boş olsun istiyorum..iyice bir banyo yapar kırklanırım yine...

içim çok sıkılıyor kızlar anlatamam size..

Lilyumcum burda öyle kolay kolay sezeryana almiyorlar en son ihtimal olarak sezeryani seciyorlar... Gittigim hastaneden gercekten cok memnunum galiba azar azar suyum akiyor dedigimde hemen gel dediler gittim iki üc defa kontrol ettiler ve üstüne birde azar isittim neden daha önceden gelmiyorsunuz suyunuz azalmis olabilirdi ve cocuk infeksiyon kapabilirdi vs... Doktorlar biraz havali ama ebeler cok iyiler :KK66: Bende 26. Haftada hastaneye yattim erken dogum tehlikesiyle arindan yalanci sancilar cok cektim 33.-36haftaya kadar sonra üstüne birde iki hafta önce 1cm acilman var dedilerde rahatladim yavas yavas diye ama Pazar günü gittigimde hicbirsey yok dediler ama Persembeye yetisir dedi Ebe vajinal degisimlerin var dedi hani doguma hazirlik degisimleri vs:) Dört gözle bekliyoruz iste ! Belim cok feci agriyor dünden beri, göbisimde tas gibi oluyor firlayacakmis gibi ama bakalim:) Sezeryan normal dogum benim icin farketmiyor tabiki gönül ister normal dogum bir kadin icin en sagliklisida o tabiki ama Bebegimin sagligi icin sezeryan gerekecekse aylardir her aciya dayandim bundan sonrada dayanmaya hazirim HEPIMIZ gibi :KK66:
hakkınızda hayırlısı olsun canlarım allah gönlünüze göre versin.:Saruboceq:
kızlar baya bunalıma giren arkadaşlar var allah yardımcımız olsun benm bebişimde dünden beri bi değişik hareketleri azaldı gibi birde sanki arada az az suyum geliomuş gibi hissediorum yada poposuyla çok baskı yapıo altıma kaçırıorum nedense doktora gitmek istemiorum çok hareketliydi şimdiye kadar çözemedim birde gece bi kitlendim bütün vücüdum kasıldı bi süre kendime gelemedim sadecekarnım değil hiç biyerimi oynatamadım ya bu ara bnde ne nasıl olacak die stres yapıorum ondan bilemiorum dün birde bi arkadaşın mevlütüne gittim bi sürü hamişler vardı kimse 9 aylık olduğuma inanmadı ay ne küçük karnın var ay hiç hiç kilo almamışsın nazara geldim sanırım dua ede ede uyumuşum insanları anlamıorum çok kilo alırısın ni e bu kadar aldın diolar az alırısın aaa nie az aldın bebekmi büyümü diolar her türlü can sıkmayı başarabiliolar eşimde gittiğim için çok kızdı sokağa çıkma yasağı koydu neyse sizce bi gideyimmi hastane ye karar veremedim karnıma dokunduğum zamnlarda bi iki hareket hissediorum çok az ama yardım kızlar
doguma giden arkadaşlar allah sağlıklı bi doğum nasip eder inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh
ayyyy sinir oluyorum ya insanları memnun etmek ne zor yaa off-tatlicadiarzu-maşallahda demezler hiç nazar ederler insana allah allaaah:eek:klava:
Burser nıye korkuyon kuzum sezeryandan bak bana bende sezercık olcam bırsey olmaz ALLAH'ın ıznı ıle bu arada bende dun bebek bakım çantası ve bıberon almaya gıttım kız bana bır krem anlatıyo soyle ıyı boyle ıyı sonra dedıkı bunu 8.aydan ıtıbaren kullanacaksınız ama dedı dedım sen ne dıyon ben 12 gun sonra doguruyom magazadakı kadınlarda sasırdı bız sızı 6 aylık zannetık dıye ama gelde aksam uyu uyuyabılırsen elım ayagım sıstı esnedım durdum benım akıllı kocam yüzerlik yaktı da rahat rahat uyudum (yüzerlik ne bılırmısınız bılmem ama)
ben biliyom ben biliyom annem kardeşim için çok yakardı küçükken.
GUNAYDIIINN. yuppiiiii 9. aya ziplamisim :)) bu arada su kandirikci sancilar beni cok sik yoklamaya basladi sabah 4 te geldiler kendileri 6 bucuga kadar kivrandim sonra uyumusum yine ve sabah bi karnimi kontrol edeyim dedim belirgin bi asagiya inme var. dun aksam 1 saat kadar yurumek zorunda kaldim acaba ondanmi olduki. korkmaya basladim benim icin daha erken...
hadi gözünaydın. yaf şu kandırık.ı sancılar beni hiç yoklamadı ya da ben anlamadım.maşallah bana:nazar::roflol:
günaydın gençlik???

bu saate kadar uyudum sabah deprem oldu ona uyandım sonra telefonlar ay ne meşgul bir kadınmışım ben kızımdan önce artıkın bütün meşgalem kızım olacak yeter uleyyynnn!!!! buarada kızlar dudaklarımı görmeniz lazım bülent ersoydan farkı yok nasıl şiştiler çok komik görünüyor ağzımı kapatamıyorum korkuyorum boğulacam die eheueheuheueheueheuhe

kozet ve hicran55 doğuma gitti bugün kozete msj attım haberler gelince bilgilendiririm sizi şimdi ofise geçmem lazım byessss
öpülesi dudaklar oldu hee:roflol: çok yorma kendini.
dıkkat dıkkat mugla muhabırımız aslı lazanyadan aldıgımız bır habere gore kozet arkadasımız dogurmus bulunmaktadır anne ve bebegın saglıklarının cok ıyı olduguda aldıgımız haberler ıcerısındedır. Bızde kendılerını tebrık edıyor omur boyu saglıklı mutlu gazsız gunler dılıyoruz.
hihoyyytoleeeyy güzel bir haber daha almış bulunmaktayız. allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.:Saruboceq:
ay ezgicim ne kızması yaa..sanal ortamı bu yüzden sevmiyorum bazen..yanlış anlaşılma olasılığı çok yüksek...kızarmıyım hiç size...
hiçbi gelişme yok tatlım..yan geldi yatıyor bizimki.gamsız çıktı babası gibi..yüzüm gülmüyor artık..
aklımda hep sezeryan olma korkusu var..normali çok istedim çünkü..nasibimiz neyse onu yaşarız ama keşke kendimi alıştırmasydım..perşembe sabahı gideceğiz diye yarın yapacaklarımı kararlaştırıyorum..yediğim yemeklere kadar...gaz yapmayan hafif şeyler yemeliyim..
bide iyice bir temizlenirim...öyle çıkarız artık sabah..makyajımı falanda yaparım..normal olursa eser kalmaz zatende,sezeryana alınacak olursam tipim düzgün olsun resimlerde..kendimi taşımakta zorlanıyorum artık..oturması kalkması yatakta dönmesi herşey sorun oldu

canım benim sabır az kaldı kendini telkin etmeye çalış minnoş. çok öpüyorum seni.

eveeet kızlar sabah mutfak dolaplarını, bulaşık makinesini ,çamaşır makinesini ve mikrodalga fırını hallettim kocişe son anda yakalanmaktan kurtuldum. üstüne birde yürüyüşe gidip geldim bittim çok yoruldum uykum geldii.

la beyazım ne dert ediyon belki hesap yanlış haftası küçük bebeğin belki vakti var.hem dönmüşse sezeryana gerek kalmıyo zaten sunni sancı vs hallediyolar.

kızlaar bende varım hala bekliyorum 20 mart doğum hiç sancı mancı yok vallaa bakalım ne zaman gelecek bizin oğlan

hicran55.........................03mart
beyazlilyum...................05 mart
sibser............................05 mart
sheyla...........................05 mart
mino..............................05 mart
ayshınce........................06 mart
İkiz................................06 mart
elale..............................07 mart
karabiberim....................10 mart
rebeca...........................10 mart
alyasulin........................12 mart
elifzeyneb......................14 mart
emelyuce l.....................14 mart
kizildeniz.......................15 mart
doga..............................17 mart
nita85............................18 mart
titi8686..........................19 mart
Tebessüm22..................20 mart
altunummm....................20 mart
fencidmlrms...................21 mart
candy200.......................22 mart
sewill.............................23 mart
mertaş...........................23 mart
burser.............................24mart
Elif_bs...........................27 mart
LAzanya........................30 mart
MTS..............................30 Mart
betül19..........................01nisan
ege-deniz......................03 nisan
HAYATist......................04 nisan

geldm bi kaptirdim kendimi yemege sonra bir kac alisveris halettim internetten yani anliycaginiz öylesine bakindim delü gibi unutmusum kkyi acmayi nedense bi unutkanlik sardi beni hamileigimden beri napcaz bakalim ...

ezgim teşekkür ederim honeyhaberleri ilettiğin için ben iş peşindeydim kozetciğimizin eşi mesaj attığında çok mutlu bir mesajdı Tanrı en kısa sürede bizede yaşatsın böylesi mutlulukları !!!!

kayıplardan ses gelmiş buketim ve eylemim hoşgeldiniz geçmiş olsun :)

yaw benim pc ye patronun yawrusu oturmuş ben pc den uzağım başka yerden yazıyom eve gidence daha ferah konuşruk öpüldünüz bacılarım teyzelerim aplalarımm!!!

ya kızlar bu sancılar nası bişi ya herkes bi şekilde yalancı sancı oldugunda falan bahsedıyo bende bişi yok hala acaba oluyoda ben mi ne oldugunu bılmedıgım ıcın anlamıyorum bilmiyorum ki baan sadece gunde bı iki kere vajınamda bı baskı hıssedıyorum onunda hareket ederken basının yaptıgı baskıdandır falan dıyorum bahsettıgınız yalancı sancılar bunlar mı acep.. ben bu zamanlarda dogurmus olucagımı dusunurdum ama bizim kızın ıcerde keyfı yerınde galıba hıc nıyetı yok gibi sankı halbukı iri bi bebek suyumda cok doktorum hep derdı suyunu erkenden patlatabılır falan dıye ama yok.. artık dogurmak ıstıyorum ya sıkıldım artık valla son gunlerı beklemek ne kadar zormuş meğer..

bende göbisim sertesiyor asiri derece böyle patliyacakmis gibi oluyrum ve bel agrilarim oluyor birde asagi dogru böyle sancilar hani kasilmalar oluyor... ama canimi asiri derece acitmayacak sekilde...

bi belirti olsun bari istiyorum benımde karnım sertleşiyo bazen ama hiç sancı yada kasılma hıssetmıyom zaten sertleşmesini de dönerken bastırdıgı için falan dıyodum zaten hala kanalada inmedi

kozettim allah bagıslasın yavrunuu hayırlı evlat olsun inş

ben burdayım ege denız ama ne yazam ya bıktım artık aynı konulardan sancım var temızlık yaptım oturuyorum mal mal ekrana bakıyom degısıklık yok :roflol: benden bu kadarr

kız avatarımdaki resmi bugun cektım ne kadar seksi bi hamileyim yaa ama kocam benle aynı fikirde degil :roflol:

X