Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

e bunada sukur :roflol: bende sozde bugun agda yapicaktim usendim yarinda kontrolum var acaba simdi kalkip yapsammiki baslamasi sorun iste :nazar:

kzlar denizin hepinize çok selamı var defnede kendiside iyilermiş çok şükürr :Saruboceq:

seni gidi senii itiraf et nettin.:eek:klava:

hay maşallah seqsi hatunnn:nazar:

hee itirasf ettim yakalandım :jeyyar: ögretmene

saol tatlım valla ben cok seksı goruyom kendımı heryerım fırlamıs delikafadulden

damlacım senden gaza geldım evı bastan asaga temızledım bugun koltukları cektım

sıldım supurdum cıcek gıbı oldu ev vala ohhhhhhh acaıp rahatladım bu arada hastane

cantamıda sonunda hazırladım kaydirigubbakcemile2

Kızçeler,
Hastane çantanıza, bebeğe ya da yastığına takacağınız mavi boncuğunu, ya da nazar boncuğunu, ya da maşallah işte herneyse koymayı unutmayın... Sonradan ayarlamak sıkıntı oluyor...

yap yap üşenme :emir_bebek: ne olur nolmaz

yapamadim gari :1no2: artikin cumaya kesin yaparim simdi dustan ciktim nasil rahatladim ohh be :nazar:

evet DAMLACIM belki tembelim ama benimde duygularim var taammi bende istemezmiyim DILEK gibin SEN gibin koltuklari cekem dip kose silem camlari silem kapilari silem hah soyle bana ben istemezmiyim!! :roflol: tabiki istemem :roflol: delimiyim laa ben ne guzel hamileyim yan gelip yatiyom sizde yatin bacilaaarrrrr :sm_cool:

Hicran55.......................03 mart
kozet............................03 mart:)
beyazlilyum...................05 mart
sibser............................05 mart
sheyla...........................05 mart
mino..............................05 mart
İkiz................................06 mart
elale..............................07 mart
karabiberim....................10 mart
alyasulin........................12 mart
zakkum6644...................13 mart
elifzeyneb......................14 mart
emelyuce l......................14 mart
doga..............................17 mart
nita85.............................18 mart
Tebessüm22....................20 mart
fencidmlrms.....................21 mart
sewill..............................23 mart
mertaş............................23 mart
burser.............................24mart
Elif_bs...........................27 mart
LAzanya........................30 mart
MTS..............................30 Mart
betül19...........................01nisan
ege-deniz.......................03 nisan
HAYATist.......................04 nisan
rebeca............................10 mart

eee ben de eklemesem ayıp olur. kuzenden fırsat buldukça girmeye çalışıcam foruma. annem de geldi. bi süre sonra okuyup doğuranları kutlamak istiyorum.

adaşım Allah yardımcın olsun canım. en kısa zamanda sancının gelmesini diliyorum.

yapamadim gari :1no2: artikin cumaya kesin yaparim simdi dustan ciktim nasil rahatladim ohh be :nazar:

evet DAMLACIM belki tembelim ama benimde duygularim var taammi bende istemezmiyim DILEK gibin SEN gibin koltuklari cekem dip kose silem camlari silem kapilari silem hah soyle bana ben istemezmiyim!! :roflol: tabiki istemem :roflol: delimiyim laa ben ne guzel hamileyim yan gelip yatiyom sizde yatin bacilaaarrrrr :sm_cool:

valla en güzelini yapıosun cnm bana arkadaşım eşim yardım ettiler ama yinede cnm çıktı annemi bekliorum dört gözle bu arada ege denizcim bi asyada senden gelicek di
mi adaş olacaklar kıızm la yanlış hatırlamıosam tabi

valla en güzelini yapıosun cnm bana arkadaşım eşim yardım ettiler ama yinede cnm çıktı annemi bekliorum dört gözle bu arada ege denizcim bi asyada senden gelicek di
mi adaş olacaklar kıızm la yanlış hatırlamıosam tabi

evet canim kizlarimiz adas olucaklar mart annelerinde 3 asya var :lepi: mehlika, sen, ben :1hug:

aaaa kızlar beni untmayın bende daha doğurmadım ama 10-15 güne doğururum daha sezeryan günümüz belli değil pazartesi belli olucak.....

merhaba arkadaşlar benimde 12 mart doğumum. benide eklermisiniz. Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin

Hicran55.......................03 mart
kozet............................03 mart:)
beyazlilyum...................05 mart
sibser............................05 mart
sheyla...........................05 mart
mino..............................05 mart
İkiz................................06 mart
elale..............................07 mart
karabiberim....................10 mart
alyasulin........................12 mart
ecrinyagmur....................12 mart
zakkum6644...................13 mart
elifzeyneb......................14 mart
emelyuce l......................14 mart
doga..............................17 mart
nita85.............................18 mart
Tebessüm22....................20 mart
fencidmlrms.....................21 mart
sewill..............................23 mart
mertaş............................23 mart
burser.............................24mart
Elif_bs...........................27 mart
LAzanya........................30 mart
MTS..............................30 Mart
betül19...........................01nisan
ege-deniz.......................03 nisan
HAYATist.......................04 nisan
rebeca............................10 mart

ECRIN ekledim seni NEHIRAY olasi dogum tarihini verirsen senide ekliyeyim canim

KIZLAAARR NISAN ANNELERINDENDE DOGUM OLMUS BILMIYOM ARTIK YANI SIZ DAHA OTURUN TEMBEL SEYLER BU ARADA LAFIM 37. HAFTANIN USTUNDE OLANLARA :)) :dance:

hee itirasf ettim yakalandım :jeyyar: ögretmene

saol tatlım valla ben cok seksı goruyom kendımı heryerım fırlamıs delikafadulden

damlacım senden gaza geldım evı bastan asaga temızledım bugun koltukları cektım

sıldım supurdum cıcek gıbı oldu ev vala ohhhhhhh acaıp rahatladım bu arada hastane

cantamıda sonunda hazırladım kaydirigubbakcemile2
aboww kötü örnek olmuşum:))))

çatlakkkkkkk :roflol:
KIZLAAARR NISAN ANNELERINDENDE DOGUM OLMUS BILMIYOM ARTIK YANI SIZ DAHA OTURUN TEMBEL SEYLER BU ARADA LAFIM 37. HAFTANIN USTUNDE OLANLARA :)) :dance:

:1shok:

X