Markalılar+Çok Ucuza Ayakkabılar Ve Çantalar 17. sayfadan itibaren güncel...

ablam senden ayakkabı çantada alırım.elbiselerinde hesabını kes kuzum alayım.

Tamam ablacim disardayim suanda telefondan giriyorum. Eve gidince bilgisayardan yazarim. Aksam da paketini hazirlar yarin kargoya veririm.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ayakkabım tsörtlerim ve pembe elbisem geldi hepsi mis gibi kokuyor sapasağlam çook teşekkür ederim

bu listedeki;
2 numaradaki kemal tanca
3 numaradaki lacivert rugan hotiç
4 numaradaki kemik rengi bağcıklı hotiç
12 numaradaki bağcıklı siyah violetti
17 numaradaki GS ayakkabı
21 numaradaki twigy terlik de satılmıştır.

Alan arkadaşlar güle güle kullansınlar...

Son düzenleme:
Odememiz nasıl oluyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben alırken de satarken de banka havalesini tercih ettim hep.
ptt kargo kapıda ödeme için posta çeki hesabı gerekiyormuş, ihtiyacım olmadı şimdiye kadar açtırmadım o yüzden.
İsterseniz sahibinden üzerinden güvenli alışveriş ilanı açabilirim beğendiğiniz ürün için. siz internetten alışveriş yaptığınız güvenilirlikte alışveriş yaparsınız. kargo size ulaşınca para bana aktarılır.

6 numaradaki ayakkabının kombini portföy çanta da satılıktır. ikisini de nikahımda 1 kez kullandım.

İsteyene ayakkabi+canta kombiniyle birlikte, nikahimda giydigim elbisemi de satacagim... 38 beden cok rahat cok zarif bir elbise. Fiyati 75 tl. (180TLye alındı)

ayakkabı 35 TL çanta 15 TL

Son düzenleme:
Kızlarr yarın son dr kontrolüm varr ve kontrolden önce birkaç siparişi daha kargoya vereceğimm... Beğendikleriniz varsa söyleyin, belki de bir süre buralarda olamayabilirimmm :)

Nihayet oglumu kucagima aldim. Yeni duzenimize alisma surecinde biraz uzak kaldim buralardan...
Kalan ürünler günceldir.. Tüm ürünlerde ilk fiyatlarından %20 yapiyorum...[emoji41]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…