Markalılar+Çok Ucuza Ayakkabılar Ve Çantalar 17. sayfadan itibaren güncel...

3 Eki Görüntüle 1084457 4 Eki Görüntüle 1084453
5 Eki Görüntüle 1084452 6 Eki Görüntüle 1084451
7Eki Görüntüle 1084450 8Eki Görüntüle 1084448
9Eki Görüntüle 1084455 10Eki Görüntüle 1084449
12Eki Görüntüle 1084442 15Eki Görüntüle 1084443
16Eki Görüntüle 1084444 17Eki Görüntüle 1084445
19Eki Görüntüle 1084446 20Eki Görüntüle 1084447
21Eki Görüntüle 1084441 22Eki Görüntüle 1084438
23Eki Görüntüle 1084440 24Eki Görüntüle 1084439
1) satıldı
2) ayrıldı
3) 50 yerine 40 tl
4) 75 tl yerine 55tl
5) 50 tl yerine 40 tl
6) 45 tl yerine 35 tl
7) 115 tl yerine 100 tl
8) 65 tl yerine 55 tl
9) 50 tl yerine 40 tl
10) 90 tl yerine 75 tl
11) satıldı
12) 25 tl yerine 20 tl
13) satıldı
14) satıldı
15) 20tl yerine 13 tl
16) 25 tl yerine 15 tl
17) 25 tl yerine 20 tl (haber bekliyorum, bugün gün sonuna kadar ayrıldı)
18) ayırmıştım ama yeğenim üstünü karaladığı için satışı iptal :KK43:
19) 15 tl yerine 10 tl
20) 15 tl yerine 10 tl
21) 15 tl yerine 10 tl
22) 25 tl yerine 20 tl
23) 50 tl yerine 40tl
24) 15 tl yerine 10 tl

9 ve 12 numaralı ayakkabılar duruyor mu acaba

bu resimlerdeki 9 ve 12 ise evet duruyorlar.
9 numara hotiç marka gerçek rugan deri, 38,5 numara içi yumuşacık, 3 renkli olduğu için çoğu kıyafetle kullanılabiliyor.
12 numara suni deri 38 numara gizli platformlu rahat bir ayakkabıdır.

Son düzenleme:
bu listedeki
3 numaradaki lacivert ayakkabı,
17 numaradaki GS ayakkabı,
21 twigy terlik satılmıştır.

Son düzenleme:
Bugün öğleden sonra kargolar veriliyor... Beğendikleriniz varsa hemen sıraya girin :))

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Karistirdikca giymedigim ayakkabilar cikiyor daha :) Doğum iznine ayrıldım ve işyerindeki dolabımı toplarken bu ayakkabılarımı buldum. Çok beğendim aldım ama ayaklarımı sıktı, kalıbı dar biraz giyemedim. 38 numara ama 37-38 giyenlere uygun. Benim ayaklarım 38-38,5 olduğu için işyerimde 1 kez giyip kaldırmıştım altı tertemiz..
teruzebu.jpg

2y6e7y3e.jpg

işine yarayacak biri giyebilsin diye fiyatı 15 tl .!!
(çoklu alımlarda indirim yapıcam kızlar doğuma az kaldı beğendikleriniz varsa söyleyin bir süre buralarda olamayabilirim.. )

Hmm güzel ayakkabı..Benzer modelde ayakkabılar daha var mı??

Biryerlerden daha çıkmazsa kalmadı artık :) Az giyilmiş veya giyilmemiş ayakkabılar bunlar var sadece.

Benzerleri varsa toptan alırım diye sordum.Keşke daha evvel ekleseydiniz.Bu ayakkabıyı da alırdım.

Benzerleri varsa toptan alırım diye sordum.Keşke daha evvel ekleseydiniz.Bu ayakkabıyı da alırdım.

Sizin ayakkabıları gönderdim eve dönerken işyerimden bunları buldum.. Keşke denk gelseydi :KK43: kıyafetler var diğer sayfamda. Ordan birşeyler beğenirseniz birlikte gönderirim.

Sizin ayakkabıları gönderdim eve dönerken işyerimden bunları buldum.. Keşke denk gelseydi :KK43: kıyafetler var diğer sayfamda. Ordan birşeyler beğenirseniz birlikte gönderirim.

Kıyafet değil de çanta var mıydı elinizde???

Kıyafet değil de çanta var mıydı elinizde???

Dün 2-3 tane buldum annemlerdeki kolilerimden. Bi tanesi bu resimdeki. Rugan görünümlü ama suni deri. Elde tutmalı model, yandan da çapraz da takılıyor. Bu fotoyu dün çekmiştim koliden çıktığı için kırışmış biraz, bugün yıkadım içini doldurdum kurulanıyor :)
yta8ajud.jpg
3y2yge3u.jpg

Kafamda yaz için açık renkli ve büyük ebatlı bir çanta almak var..Sizin eklediklerinizden beğendiğim çıkarsa alırım.En son ihtimal kendimi tutmaya çalışıyorum ama şu hotiç babetlerle beraber alsam mı ki diyorummm:44::44::44:

Kafamda yaz için açık renkli ve büyük ebatlı bir çanta almak var..Sizin eklediklerinizden beğendiğim çıkarsa alırım.En son ihtimal kendimi tutmaya çalışıyorum ama şu hotiç babetlerle beraber alsam mı ki diyorummm:44::44::44:

gahavube.jpg
bunlari mi diyorsunuz.. Siddetle tavsiye ederim, aynisinin sutlu kahvesini de almistim ben hep giydim cok rahat. Deri ayakkabinin sagligi ve rahatligi... Bunu giymeye kiyamadim o yuzden kalmis :))

gahavube.jpg
bunlari mi diyorsunuz.. Siddetle tavsiye ederim, aynisinin sutlu kahvesini de almistim ben hep giydim cok rahat. Deri ayakkabinin sagligi ve rahatligi... Bunu giymeye kiyamadim o yuzden kalmis :))

Evet..başından beri en fazla beğendiğim ayakkabı buydu zaten..açık renkli oluşu yüzünden vazgeçmiştim..yarın kesin kararımı bildireyim...

Evet..başından beri en fazla beğendiğim ayakkabı buydu zaten..açık renkli oluşu yüzünden vazgeçmiştim..yarın kesin kararımı bildireyim...

Hem o artik 75 TL degil 55 TL :) coklu alimlarda tek kargo oluyor diye ayakkabilardan kargo ucretini dustum. Alan kisi kac ayakkabi alirsa alsin tek kargo odeyecek. Dogum yaklasiyor diye de biraz indirim yaptim :)
son ekledigimi de alirsaniz ikisi 70 TL oluyor ve ilk fiyata gore size bedavaya geliyor :))

Karistirdikca giymedigim ayakkabilar cikiyor daha :) Doğum iznine ayrıldım ve işyerindeki dolabımı toplarken bu ayakkabılarımı buldum. Çok beğendim aldım ama ayaklarımı sıktı, kalıbı dar biraz giyemedim. 38 numara ama 37-38 giyenlere uygun. Benim ayaklarım 38-38,5 olduğu için işyerimde 1 kez giyip kaldırmıştım altı tertemiz..
teruzebu.jpg

2y6e7y3e.jpg

işine yarayacak biri giyebilsin diye fiyatı 15 tl .!!
(çoklu alımlarda indirim yapıcam kızlar doğuma az kaldı beğendikleriniz varsa söyleyin bir süre buralarda olamayabilirim.. )

buna sayı vermeyi unutmuşum, özel mesajlarda da konuşurken karışıklık oluyor. son eklediğim babet diye bahsettiğim bu :)

satılmadıysa obur hesaba ekle.cok şıksın kuzum maşallah.

Eklentiler

• $2y6e7y3e.jpg
    $2y6e7y3e.jpg
    66,6 KB · Görüntüleme: 80
  • $vy4uru9u.jpg
    $vy4uru9u.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 76
Hem o artik 75 TL degil 55 TL :) coklu alimlarda tek kargo oluyor diye ayakkabilardan kargo ucretini dustum. Alan kisi kac ayakkabi alirsa alsin tek kargo odeyecek. Dogum yaklasiyor diye de biraz indirim yaptim :)
son ekledigimi de alirsaniz ikisi 70 TL oluyor ve ilk fiyata gore size bedavaya geliyor :))

:)) tamam o zaman iki ayakkabıyı da alayım..çanta bir iki daha ekleyeceğim demiştiniz.bahsettiğim gibi varsa bekliyeyim yoksa hemen kargoya verebilirsiniz.

Cantalar koyu renkli yaza uygun degil.
Ayakkabilari yarin kargoya veriyorum ozaman :)

Son düzenleme:
X