Markalılar+Çok Ucuza Ayakkabılar Ve Çantalar 17. sayfadan itibaren güncel...

Gerçekten bu hazin son için çok üzüldüm :)

çok üzüldüm gerçekten.çocukların işi görülmüş ama:)

KALANLARI GÜNCELLİYORUMM :) yazdığım fiyatlar ilk fiyatlarıydı bu fiyatlar üzerinden %20 indirim yapmıştık aynen devammm...
5)
derimoddan almıştım birkaç kez giydim. rugan deri 38 numara 50 tl

6).

39 numara. denizliden bir AVMden almıştım, nikahımda giydim sadece. resimde kaba durmuş ama ayakta çok zarif duruyor 45 tl

7).
38 numara dumond çizme. Hotiç'in ithal ettiği özel serisindeydi. ilk beğendiğimde 470 tl ydi almadım. indirime gireceği günü öğrenip gittim 225 tlye düşmüştü indirimde diye aldım 1 kez giydim sezon bitti sonra kaldırmıştım. 115tl

8) Eki Görüntüle 1055744 Eki Görüntüle 1239223 38 numara hiç giyemedim (özel bir güne sakladım ama kısmet olmadı) crocodil baskı gerçek deri harika bir ayakkabı. alırken aşık olmuştummm... resimde siyah gibi çıkmış ama koyu kahve. 75 tl

sıradaki ayakkabı ennn sevdiklerimden..
10)

39 numara. (38.5 ayarında) Ayaklarınız taraklıysa bukadar rahat bir topuklu ayakkabı daha bulamazsınız... Nursaceden almıştım 189 tlye. Tabanı orjinal italyan kırmızı :) birkaç resmii tören hariç dışarda giymedim, hep kurum içinde giydim. Fiyatı 90 tl

Kırmızı tabanından dolayı Christian Louboutin sanılarak basında yer etmiş ve fişini göstererek Hayrünnisa Gül Hanımefendinin Nursaceden aldığını ispatlamış olduğu ayakkabılarının tıpkısının aynısıdır :) Eki Görüntüle 1058613
http://www.haber7.com/siyaset/haber/285243-hayrunnisa-hanimin-yerli-pabucu

Şok şokk şokkk hotic %100 deri canta sadece 1 kez kullanildi. İndirimde 119 tlye almistim kadinlar kulübüne özel sadece 50 tl :)

Ayakları taraklı olanların da cookk rahat edeceği bir ayakkabı. Birkac kez giydim 25 tl

11)

39 numaraydı çok beğendim aldım, yarım numara küçülttürdüm. 38.5 numaraya göre. Platformlu olduğu için çokkkk rahat bir ayakkabı. Birkaç kez giydim. Topuğunda bir çizik oluşmuş onu da ekledim resmini. 45 tl

21)

kurumumuzun balosu icin almistim. 1 kez kullandim. 10 TL

Rugan görünümlü ama suni deri. Elde tutmalı model, yandan da çapraz da takılıyor. Bu fotoyu dün çekmiştim koliden çıktığı için kırışmış biraz, bugün yıkadım içini doldurdum kurulanıyor :) Fiyatı 10 TL

1 çizme daha ekliyorumm...
%100 deri, hoticten almistim bir sure giydim artik duz cizmeleri tercih ettigimden dolayi giymiyorum. Fiyati 60 tl

Son düzenleme:
YA BENIM ayaklar sorunlu tatlım . bazen 38 bazen 37 oluyo hatta bazen ıkısının arası o birinci sorun

birdee kargo ucretıyle bırlıkte bayagı cok oluyo 2.el ayakkabı . son fiyatın ne olur bunda

Kargo benden 25 tl demiştim daha önce. Ptt kargo 7 tl tutuyor ayakkabı da 18 tlye gelir yepyeni ayakkabı daha kaç lira olabilir kii

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Rengini seçemedim pembe-kkırmızı ayakkabının numarası nedir ?
aynı ayakkabıyı daha önce de sormuştunuz :) pembe ayakkabı, 38 numara... sizin kaderinizde var bence bu alın gitsin

aynı ayakkabıyı daha önce de sormuştunuz :) pembe ayakkabı, 38 numara... sizin kaderinizde var bence bu alın gitsin

Ayyy evet ya hatırladım :))) Tam benım rengim her defasında ılgımı cekıyo . o zaman bir güzellik yapın alayım ama bayram ertesıne kalır mecburen . Yanı sıra başka seylerde bakayım

ama şöyle bir durumda var . benım ayagım 37.5 Sanırım o yüzden vazgecmiştim almaktan . Hay Allah

Teşekkür ettim:))

ayakkabı klasörümdeki fotoğraflara bakarken buldum bunu koymayı unutmuşum Nursace bot, %100 hakiki deri, 38.5 numara. ayak bileğini okadar güzel sarıyor ki, babetle yürüyormuş gibi hissedebilirsiniz. hayatınızda giyebileceğiniz ennnnn rahat topuklu ayakkabı...215 TLye almıştım aşırı rahat olduğu için bir süre giydim ama 10 defayı geçmemiştir :) Fiyatı 75 TL

Eklentiler

• IMG_1377.JPG
    1,6 MB · Görüntüleme: 147
  • IMG_1383.JPG
    1,3 MB · Görüntüleme: 135
Son giyilmemiş ayakkabım.. Orjinal polo 38 numara koyu kahve ve beyaz renklerinde. Almışım giymeyi unutmuşum, isteyen olursa alabilir, kalırsa giyebilirim. Fiyatı 39,90 :)

1 çizme daha ekliyorumm...
%100 deri, hoticten almistim bir sure giydim artik duz cizmeleri tercih ettigimden dolayi giymiyorum. Fiyati 60 tl

Eki Görüntüle 1260148 Eki Görüntüle 1260149

Bu çizmeleri ben aldım arkadaslar bugün elime ulaştı fotoğraftakinden çok daha güzel sanki mağazadan yeni alınmış gibi tertemiz. Sturkansa tekrar teşekkür ediyorum umarım farklı bir alışveriste yine buluşuruz

10 numaradaki Nursace ayakkabıyı ve son eklediğim Hotiç çizmeyi ikicanimvar adlı üyeye göndermiştim, çizmeler olmuş fakat ayakkabı büyük gelmiş. Almak isteyenler ayakkabıyı 38,5-39 olarak değerlendirsin. Detaylı fotolarını ekliyorum tekrar. Pazarlıksız son fiyatı 70 tldir

Eklentiler

• image.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 380
  • image.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 245
  • image.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 231
  • image.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 239
  • image.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 152

Ben bu ayakkabilara bayıldım ama bana baya bi büyük oldu ve mecburen vazgeçmek zorunda kaldım. Alacak arkadasa şimdiden hayırlı olsun diyorum inanin hiç pişman olmazsınız çünkü hem çok rahat hemde fotoğraftakinden çok daha güzel ve çok yeni.

Yorumlarınız için teşekkürler. Keşke ayakkabı da olsaydı. İyi günlerde kullanınn

11 numaradaki ayakkabı satılmıştır..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…