Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
benim kızımda da aynı şey vardı reflü varmış daha doğrusu tam ne olduğunu bilmiyorum ama yattığı zaman yemek borusu ile midenin orda bi yerde kapak varmış o tam kapanmıyormuş biraz yüksek yastıkla yatırıyordum bide öyle deneyin lütfen geçmiş olsun

tesekkur ederim
az once baska bi dr dan geldim, bagirsak enfeksiyonu olabilir dedi. peki reflude kusma sikayeti surekli mi, yoksa ara ara mi ?
cunku biz ayda 1+2 hafta boyleyiz sonrasi normal, o haftalarda huysuzluk ,istahsizlik v.s de oluyor. 6-7 aylikken de oluyordu ama bu kadar sık degildi

doğduğundan beri kusma problemi vardı Dr lar olur bebek bu fazlasını çıkarıyor diyordu ama anlatamıyordum çocuk yediğinden fazlasını püskürterek kusuyordu mesela bi biberon mama içiriyordum gece bekliyordum kussun üstü ıslak kalmasın diye çünkü bütün üstünü ıslatacak kadar kusuyordu gelişim ile ilgiliymiş barsaklarında emilim bozukluğu da vardı şu anda da ara ara oluyor ama geçti şükür o dönemde midesini yoracak bişey yiyorda olabilir bilmiyorum ki mesela domates benim midem hazmetmez yiyemem pek onun gibi bir şey de olabilir sen yatarken biraz yüksek tutmaya bak başını bi de öyle dene bakalım

Internet problemi çekiyor birkaç gündür halletsin koşa kola gelir
Rising Star'ı izliyormusun?
Yine mi problem çıkarıyor neti.Netsiz kalmak da çok zor yahu.

Ara ara bakıyor bizimkiler.Ben bütün jüri üyelerine gıcık olduğum için katlanamıyorum.Gülben Ergen çok yapmacık en çok ona sinir oluyorum.Bir de miladi doldu artık bu yarışmaların.Birincileri kim hatırlıyor Allah aşkına.Bir tek jüri para kazanıyor onlara yarıyor anca.

1.lerde iş yoksa biz ne yapalım. Irem Derici 1. Olmadı ama nasıl tuttu.
Jüri seçimi çok yanlış bu yarışmada hakikaten.

1.lerde iş yoksa biz ne yapalım. Irem Derici 1. Olmadı ama nasıl tuttu.
Jüri seçimi çok yanlış bu yarışmada hakikaten.
Birinciler iyiydi aslında da şans yok işte.Gerçi bir tanesini hatırlıyorum.İrem Derici'ye bir tek Hülya Avşar dönmüştü galiba.Kadın sesten anlıyormuş bak.İrem Derici'ye de sinir oluyorum.Fazla açık sözlü.Gereksiz yani.Bakın ben çok kompleksizim demek için çok çabalıyor.Ama sesi ve şarkıları güzel.

Senin favorin var galiba?

Beni bilirsin açık sözlüleri severim
Sinsi, iki yüzlü arkadaşım olacağına böyle düşmanım olsun
Şarkıları güzel severim sesini ama öyle hayranlığım yok :))

Beni bilirsin açık sözlüleri severim
Sinsi, iki yüzlü arkadaşım olacağına böyle düşmanım olsun
Şarkıları güzel severim sesini ama öyle hayranlığım yok :))
Bununki açıksözlülük değil patavatsızlık.Bilirsin ben de açıksözlüyümdür de bunun olayı başka.

Yarışmada var mı diyorum favorin.Yabancı kişiler çok bu sene galiba.

Bununki açıksözlülük değil patavatsızlık.Bilirsin ben de açıksözlüyümdür de bunun olayı başka.

Yarışmada var mı diyorum favorin.Yabancı kişiler çok bu sene galiba.
Henüz yok, yabancı şarkı söyleyene başlar başlamaz hayır veriyorum zaten
Azalsınlar da favori buluruz bir tane
Sen sever misin yabancı şarkı?

Henüz yok, yabancı şarkı söyleyene başlar başlamaz hayır veriyorum zaten
Azalsınlar da favori buluruz bir tane
Sen sever misin yabancı şarkı?
Kulağa hitap ederse severim.Bazen sözlerden anlamasan da ses etkiliyor güzel olursa.Elemeler yeni başladı galiba.Bu kadar kalabalıkken favori bulmak da zor tabi.

Kulağa hitap ederse severim.Bazen sözlerden anlamasan da ses etkiliyor güzel olursa.Elemeler yeni başladı galiba.Bu kadar kalabalıkken favori bulmak da zor tabi.
Anlamadığım şey bana duygu vermiyor ne yapayım
Sözlerini bilcem Anlamlı olacak anca öyle yüreğime dokunuyor.
Dün başladı, Zor tabi unutuyorsun hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…