Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
Çok sohbet edemiyoruz :KK43:
10 gündür net yok :mad:Birde olaylardan olmuyor:KK14:
Ben de özledim :KK60:

malesef,
bu gunlerin ahirinde huzur ve refah dolu, cahil ve cahalet savunucularinda uzak , sehitlerimizin emegine layik gunler nasip etsin Rahman.
ev temizligi,kolileme , kizin rahatsizligi falan derken bilgisayari acack vakit bulamiyorum:KK43:
aklimdasin ve sukur duamdasin :KK60:

malesef,
bu gunlerin ahirinde huzur ve refah dolu, cahil ve cahalet savunucularinda uzak , sehitlerimizin emegine layik gunler nasip etsin Rahman.
ev temizligi,kolileme , kizin rahatsizligi falan derken bilgisayari acack vakit bulamiyorum:KK43:
aklimdasin ve sukur duamdasin :KK60:
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun:KK60:
Rabbim kolaylık versin :KK19:
Hayırdır kızın mı hastao_O

Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun:KK60:
Rabbim kolaylık versin :KK19:
Hayırdır kızın mı hastao_O

Hepimizden ins:KK200:
tesekkurler, evet kizim rahatsiz, donem donem sebepsiz kusuyor,
Dr a goturdum defalarca bisey yok dediler :KK43:
ilginc olan ya gece veya sabah 6-7 gibi erken kusup ,gun icinde extra bi rahatsizligi olmuyor.
burnundan falan atiyor kuzum, mahfoluyor her seferinde.sasirdim kaldim bende

:emir_bebek::emir_bebek:

Hepimizden ins:KK200:
tesekkurler, evet kizim rahatsiz, donem donem sebepsiz kusuyor,
Dr a goturdum defalarca bisey yok dediler :KK43:
ilginc olan ya gece veya sabah 6-7 gibi erken kusup ,gun icinde extra bi rahatsizligi olmuyor.
burnundan falan atiyor kuzum, mahfoluyor her seferinde.sasirdim kaldim bende
Çok geçmiş olsuno_O
Acil şifalar diliyorum:KK68:
Umarım sebebini bulursunuz:KK43:

kızlar yarışmaya katılmak isteyip bi türlü katılamadım şehir değişikliği ev taşıma derken bin sürü aksilik çıktı ama sonunda taşındım kolileri açıp malzemelerimi bulunca hemen katılacam maksat renk gelsin yoksa bi iddiam yok :KK70: ve en yakın zamanda da bilmediğim tarifleri deneyeceğim

kızlar yarışmaya katılmak isteyip bi türlü katılamadım şehir değişikliği ev taşıma derken bin sürü aksilik çıktı ama sonunda taşındım kolileri açıp malzemelerimi bulunca hemen katılacam maksat renk gelsin yoksa bi iddiam yok :KK70: ve en yakın zamanda da bilmediğim tarifleri deneyeceğim
Kolay gelsin canım:KK66:
Tarifini bekliyoruz :KK73:

X