Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
Anlamadığım şey bana duygu vermiyor ne yapayım :KK70:
Sözlerini bilcem Anlamlı olacak anca öyle yüreğime dokunuyor.
Dün başladı, Zor tabi unutuyorsun hemen :KK70:
Yok ya bazı şarkılar veriyor işte.Eski bir şarkısı vardı Lara Fabıan`in Jetaime diye.Kadın çok güzel söylüyordu.Türkçe altyazısını bulup dinlemiştim güzeldi yani.Pitbull şarkıları mesela.Anlamasan da hareketli hoş yani.Bak güzel söylüyorlar.Özellikle zayıf esmer gözlüklü olan.

Yok ya bazı şarkılar veriyor işte.Eski bir şarkısı vardı Lara Fabıan`in Jetaime diye.Kadın çok güzel söylüyordu.Türkçe altyazısını bulup dinlemiştim güzeldi yani.Pitbull şarkıları mesela.Anlamasan da hareketli hoş yani.Bak güzel söylüyorlar.Özellikle zayıf esmer gözlüklü olan.

He bunu biliyorum :)
Ya evet müzik güzel ses tonu hoş ama bu kadar benim için. Coşturmuyor ya da hüzünlendirmiyor beni.
Ekran gitti Birden düzeltemedim:KK12:

He bunu biliyorum :)
Ya evet müzik güzel ses tonu hoş ama bu kadar benim için. Coşturmuyor ya da hüzünlendirmiyor beni.
Ekran gitti Birden düzeltemedim:KK12:
Coşturmayabilir tabi de müzik ve ses güzel yani.Tabi bizim müziğimiz,ritimlerimiz,duygumuz başka güzel.

Aynen Katılıyorum Türkçe gibisi yok:KK37:
Komşumun biri akşamdan beri istikrarla yemek yapıyor, saat kaç oldu yemek kokusu geliyor midem bulandı:KK47:
Çalışıyor mu bu saatte yemek yapıyor.Gece yemek kokusu daha çok geliyor.

Ama bak öğleden sonra Başlıyor koku, şuan inanılmaz midemi bulandırdı camı mecbur açıyorum. Yok yani aspiratör denen birşey var:cry:
Dışarıya mı yemek pişiriyor napıyor.:KK53: Bilirim bizim alt kattan da gelir.Pasta,börek,balık ne yaptıklarını biliriz.Aspiratör elektrik yakıyor.:KK53:Ev hanımları onu süs diye alıyor:)

Dışarıya mı yemek pişiriyor napıyor.:KK53: Bilirim bizim alt kattan da gelir.Pasta,börek,balık ne yaptıklarını biliriz.Aspiratör elektrik yakıyor.:KK53:Ev hanımları onu süs diye alıyor:)
Ay ne bileyim ya, hamile kalınca taşınırım burdan, çekilmez bu işkence :KK12:
Hakikaten doğru diyorsun Süs diye alıyorlar. Ben evde balık pişirmem ama evden balık kokusu eksik olmaz:110:

Ay ne bileyim ya, hamile kalınca taşınırım burdan, çekilmez bu işkence :KK12:
Hakikaten doğru diyorsun Süs diye alıyorlar. Ben evde balık pişirmem ama evden balık kokusu eksik olmaz:110:
Evet kötü oluyor ya hele bir de soğanlı bir yemekse oda hep soğan kokuyor.Biz de sigaradan şikayetçiyiz çok.Balkonda içiyorlar ama koku hep bizim evde.Bizim ev değiştirme imkanımız da yok.

X