Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
ya ben dedim dedim size bakınız muhallebili bardak kek tarifi gelmiş bende onu yapayım demiştim yineayy benim tarifler uçuyor ya napayım evde yumurtada kalmamış zaten dün son yumurtalarımı harcamışım gece yapamayacağım yarına aklımdaki diğer tarifte uçarsa artık daha da katılmam ama

Acele etmezsen o tarifide yapan olur

Aaa yapılmış mı o kek? Bende tam şuan onunla uğraşıyordum :)))

Birinci olan üyemize profil madalyası ve hediye verilecektir.İlk üçe giren yarışmacılara pro kart hediye edilecektir.

gecen yarismada sanki herkez pro oldu demi , nevom bu yarismada oyle dgl snirsam

sen hangisini yapıyorsun ama tencerede kaynatılan bardak kek mi o değil yapılan onu yapıyorsan devam edebilirsin bu fırında yapılan karton bardaklarla olan kek
Fırında olanını yapıyordum :) neyse artık afiyetle yeriz...

Katılan herkese başarılar dilerim

o zaman bendensin hoşgeldin son anda kaçıranlar ailesine bende yaptım baktım konu açılmış afiyetle yedim ne yapalım kısmet değilmiş
Sağlık olsun canım :) bir daha ki sefere inşallah... En azından yemek için bir bahanem var :)))

benim aklımda bir kek var bunları çağrıştıran ama o mu bilmiyorum söylemem belki onu yaparım biri bulmazsa
Aklınızdaki tarifi çaktırmayın, belki benim aradığım 2 tariften biri sizinkidir

Aslında çok basit ama lezzetliler, kimse tarifleri eklemezse açıklarım ama şimdi bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…