Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
ya ben dedim dedim size bakınız muhallebili bardak kek tarifi gelmiş bende onu yapayım demiştim yine:KK70::KK70:ayy benim tarifler uçuyor ya napayım evde yumurtada kalmamış zaten dün son yumurtalarımı harcamışım gece yapamayacağım:KK70: yarına aklımdaki diğer tarifte uçarsa artık daha da katılmam ama:KK70:

ya ben dedim dedim size bakınız muhallebili bardak kek tarifi gelmiş bende onu yapayım demiştim yine:KK70::KK70:ayy benim tarifler uçuyor ya napayım evde yumurtada kalmamış zaten dün son yumurtalarımı harcamışım gece yapamayacağım:KK70: yarına aklımdaki diğer tarifte uçarsa artık daha da katılmam ama:KK70:
Acele etmezsen o tarifide yapan olur :eek:

Aaa yapılmış mı o kek? Bende tam şuan onunla uğraşıyordum :)))

Birinci olan üyemize profil madalyası ve hediye verilecektir.İlk üçe giren yarışmacılara pro kart hediye edilecektir.

gecen yarismada sanki herkez pro oldu demi , nevom bu yarismada oyle dgl snirsam

sen hangisini yapıyorsun ama tencerede kaynatılan bardak kek mi o değil yapılan onu yapıyorsan devam edebilirsin:KK51: bu fırında yapılan karton bardaklarla olan kek:cool:
Fırında olanını yapıyordum :) neyse artık afiyetle yeriz...

Katılan herkese başarılar dilerim ❤️

o zaman bendensin hoşgeldin son anda kaçıranlar ailesine:KK19: bende yaptım baktım konu açılmış afiyetle yedim ne yapalım kısmet değilmiş:KK50:
Sağlık olsun canım :) bir daha ki sefere inşallah... En azından yemek için bir bahanem var :)))

benim aklımda bir kek var bunları çağrıştıran ama o mu bilmiyorum:KK3: söylemem belki onu yaparım biri bulmazsa :KK70:
Aklınızdaki tarifi çaktırmayın, belki benim aradığım 2 tariften biri sizinkidir:KK8:

Aslında çok basit ama lezzetliler, kimse tarifleri eklemezse açıklarım ama şimdi bekliyorum:KK73:

X