Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
benim yapacağım tarifi yaptılar hemde ben konu açmadan 5 dk önce bende depresyona girdim gelmedim napayım e o kadar uğraştım yaptıklarımı kendim yedim napayım dimibenim tarifimi yapan arkadaşa oy vermem bana ne şimdiden söyleyeyimm de şanssızlık

Umarım ben yapmamışımdır, durduk yere 1 oydan olmayayım

Neden eklemediniz Keşke ekleseydiniz
Eminim tıpatıp aynı değildir Herkesin tarzı farklıdır Siz farklı yorumlamışsınızdır

Neden eklemediniz Keşke ekleseydiniz
Eminim tıpatıp aynı değildir Herkesin tarzı farklıdır Siz farklı yorumlamışsınızdır
ya araştırma bile yapmıştım kekin adını nasıl aldığını bulmuştum ama sildim resimleri tekrar nasip değilmiş ama çok güzel oldu ben gideyimde arkadaşa destek çıkayım bari tadı çok güzeldi ya hatta arkadaşlara da götürdüm öneririm referans yapayım arkadaşa eğer derece yaparsa bana da madalya gönderirimisiniz acaba çok heveslenmiştim ya

Çok teşekkür ederim içime su serptin Küsme ya, oluyor arada böyle şeyler, 5 dk ile kaçırmışsın
yok küsmedim geçti en azından boşa yapmadım çok güzel olmuştu ya afiyetle yedim yedirdim millette nasiplenmiş oldu

Ellerine sağlık, afiyet olsun

Hangi kekmiş o çok merak ettim

işyerine götürdüm ya ben tak yaşıyorum tabi o kadar şeyi yiyemem yazık olmasın dedim diyorlar hayırdır önemli bir gün mü var bende dedim yok içimden geldi falan napayım teşekkürler bu arada
İyi bak onlara yaramış Yeni tarifle gel istersen, bu sefer bulunamayacak bir tarif yaparsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…