Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
Rabbim en kisa zamanda hayirli bi haberle mujdelendirsin insh
bizim bi tanidik vardi , 10 yil sonra ikizleri oldu :) olur canim, daha vakti gelmemistir,
nazli demek senin bebis
sağol canımm açıklık getireyim bir tane 5 yaşı bitmiş oğlum var.. sen hani 4 licem dediğin için .. inşallah dedim ve benim daha olmuyor diye yazdımm.. bilgin olsun . sanki farklı anladın yazımdan canımcımm.. oğlum fatih 3 yaşındayken tekrar hamile kaldım ama malesef kalbi oluşmadı ve düşükle sonuçlandı.. ve o gündür bugün korunmadığım halde kalamadımm.. ya nasip yaa kısmettt..

Allah bagislasin canim
ben bebis yok sandim
en kisa zamanda, fatih pasanin kardes haberini aliriz insh :***

Canım Rabbim hayırlısını versinİnşaallah vakti geldiğinde hayırlı sağlıklı evlatların olurOlmazsa Fatih'in var Rabbim ona sağlık,huzur,uzun ömür nasip etsin

Sağol canım, Hastalığı atlatmaya çalışıyorum buna da şükür, Sen nasılsın?
geçmiş olsun tatlım bazen denk geliyorum rahatsız olduğunu okuyorumda diyorum kendime bu kızın neyi var deyin .. rabbim şifa versin .. bende aynı be pinkom ev,,iş,,iş ev kuzum anaokula başladı babaannesi getirip götürüyor yani bir koşuşturmaca gidiyor iştee..

Salgın var ortalıkta bende nasibimi aldım :) Tabi okul açıldı anne olanların koşturmacası katlandı

Salgın var ortalıkta bende nasibimi aldım :) Tabi okul açıldı anne olanların koşturmacası katlandı
şifa olsun canım geçen hafta bizde o salgından aldık nasibimizi ishal ,,kusma benden oğluma geçti serumları yedikte düzeldik.. şükür mevlaya.. tatlı telaşeler canımm dün akşam aldıklarımızı etiketledik pek seviniyo bu keratalar...

Sağolasın canım, iyi hadi siz kurtulmuşsunuz darısı bana, temizlik yapcam kendimi zor tutuyorum, nevoş şimdi yapma daha kötü olursun diyo
Heyecanları hiç bitmesin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…