Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .

cinsiyeti belli mi ?
benimde ikinci gebeligin daha skintili gecti. bulantilarim 6 ay devam etmisti ve 9 ay boyunca kaşindim durdum her hamilelik farkli gelisiyormus
kizimin tuvalet egitimi sonrasi bi tane daha dusunuyorum bende :)
seneye kafamda huni ile dolasirim artik

canm ablammm
Hayirrr 3 tane Mune anneannesi var bir de

Doğru tabi Mune anneanne olduk gördünmü müdürüm hırka patiklere başlayalım artık

Müjdeli haberi vermeye başlamışsın Harbi, maşallah sübhanallah, hayırla sağlıkla doğsun torunum inşallah
Hanım, bu bebe beni var ya öldürdü öldürdü, hayırlısıyla bir doğsun inşallah butlarını yiyeceğim onun
Harbi Allah'ım inşallah doğuracak fakat ben 9 doğurdum bile

Tamam sen butlarını ye bende kollarını yerim ne severiz varyaa şimdiden heyecanlandım bilee

Kalp atışlarını gördük bugün mune annem ayy öyle duygulandim ki. Sesi duymadim ama monitörde gördüm minicik bisey hareket ediyordu. Kalbiymis o meger

Aminnn inşallah inşallah Rabbim sizden de benm için dua eden herkesten de binlerce kez razı olsun. Iyi ki tanıdım sizleri,iyi kiii!!!

Bebegim bir mucize biliyorum,o dualarin karşılığı. Bana çok destek oldunuz,benmle aglayip dertlendiniz hakkınızı ödeyemem. Çok seviyorum sizi cokkk

iyi geçti tatlım yok duymadık ama monitörde gösterdi doktor. kesede bebekte çok iyi dedi şükürler olsunn

ya nevoşşş öyle mutluyum kiiii mutluluktanda ağlarmış insan

ayyy dogru mu okudum harbim
yoksa bebis mi geliyorr ????
cooooooooook sevindim canimm
.Allah saglikla kucaklamayi nasip etsin innssh.
tebrik ederim

Tamam sen butlarını ye bende kollarını yerim ne severiz varyaa şimdiden heyecanlandım bilee
Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah, kimsenin kucağını boş bırakmasın, Harbi'de hayırlısıyla sağlıklı bir gebelik geçirsin, kucağına alsın yavrusunu, tüm gebeler inşallah sağlıkla doğursun.
Bebek için kimse yanıp tutuşmasın, üzülmesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…