Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
ben yumurta kabugunda kek ıle
ıcı kalplı suprız kek arasında kararsız kaldım
ama oyumu yumurta kabugunda keke verdım
cunku ılk kez gordum ,bana cok degısık geldı sunumuda eglencelıydı :KK66:

Herkesin ellerine sağlık, hepsi birbirinden güzel :KK68:

Kekleri yapanların birini bile tanımıyorum, bir kaç favorim vardı, ancak en farklı tarif olan yumurta kabuğunda kek'e verdim oyumu :nazar:
keklerı yapanların kım oldugunu nerden bulcaz merak ettım yumurta kabugunda kek ı kım yaptı bende ona verdım :)

Ben baklava yaptım ilk defatek başına :KK45: bakalım nasıl olcek
IMG_20150922_212357.jpg

Keşke E="nuryolu, post: 42732329, member: 309747"]saka bi tarafa , katiliyorum canim:KK66:
arkadasa degil emege oy vermek lazim ,
keske tariflerin kime ayit oldugu belli olmasa o zaman daha saglikli sonuclar olur bence :)
Keske Nevreste Nevreste bu fikri düşün derim[/QUOTE]

Kesinlikle katılıyorum.

Mesela feraceli katılsaydı yarışmaya, beğenmesem de oyum ona olacaktı :KK53:

Mesela bana kimse oy atmıydeğilim parceli ilk kez katılıyorum normal gerci:KK48: ama yani normal mesela ben seni tanıyorum ya sana oy veresim ilk başta normal yani neyse sonuncu olmakta güzel olur önemli olan katilmakti:kk77::kk77: nasılsın bu arada:KK55:
Ahh balım ya bende en fazla 3-4 oy aldım :KK70:
Boşver sıkma canını
İyiyim yok degilim pardon kurban bayramı temizliği koşturmacası ya cok yorgunum :KK70:

Yalançı :"yesa1, post: 42733729, member: 192636"]Keske Nevreste Nevreste bu fikri düşün derim[/QUOTE]

Kesinlikle katılıyorum.

Mesela feraceli katılsaydı yarışmaya, beğenmesem de oyum ona olacaktı :KK53:[/QUOTE]
Yalancı :KK70:

nasil olalim , maglubiyetin dibine vuruyoz :KK53: :KK70:
Ben alışkınim sonuncu olmaya takmiyorum moda Yarışmasından bol sonujculugum var kazen bana da bir güzellik yapsa bu kız hep sonuncu dese bana da madalya falan bişey verse keşke :KK53: burdan sesleniyorum:KK48:

Ben baklava yaptım ilk defatek başına :KK45: bakalım nasıl olcekEki Görüntüle 1638524
Ya çok hoş duruyor ama eline sağlık diyet tariflerinden sonra olmadı ama diyet baklava yapman gerekti:KK50:
Ahh balım ya bende en fazla 3-4 oy aldım :KK70:
Boşver sıkma canını
İyiyim yok degilim pardon kurban bayramı temizliği koşturmacası ya cok yorgunum :KK70:
Ya baklava yapmak zor zanaat sonuçta :KK48::KK48:kolay gelsin ben gezme kısmındayim misafirler falan super:KK45::KK45:

Ben alışkınim sonuncu olmaya takmiyorum moda Yarışmasından bol sonujculugum var kazen bana da bir güzellik yapsa bu kız hep sonuncu dese bana da madalya falan bişey verse keşke :KK53: burdan sesleniyorum:KK48:

Ya çok hoş duruyor ama eline sağlık diyet tariflerinden sonra olmadı ama diyet baklava yapman gerekti:KK50:

Ya baklava yapmak zor zanaat sonuçta :KK48::KK48:kolay gelsin ben gezme kısmındayim misafirler falan super:KK45::KK45:

birinciye odul varda sonuncuya neden yok:KK53:
bizde istiyoz :KK70: :KK70:

X