Makyajsız kuaförsüz olmuyormu?

Düzenli cilt bakımı yaptırırsan fondotene gerek kalmaz,kirpik lifting yaptırırsan rimele gerek kalmaz. Renklendirme hatta hafifte dolgu yaptırsan rujla işin olmaz.. Kalıcı eyeliner’a cesaretim yok göz kapağına işlem yaptıramam gibi geliyor sen yaptırırsan onunlada işin olmaz. Kalıcı kaşı icat edenden allah razı olsun..
vaktim varsa uğraşıyorum makyajla yoksa zaten gayet fresh duruyor yüzüm.. biraz allık,biraz renkli ruj tamam.

eğer bakimliysan makyajsiz olur ama kuaförsüz olmaz. kaşını dudak üstünü kıl durumuna göre 2 haftada 1 aldirmalisin manikür de güzel olur. diger bakimlarini kendin yaparsın zaten. bakimli olduktan sonra bi rimel bi renkli lipbalmla güzel görünebilirsin. hicbi sey yapmazsan olmaz çok bakimsiz görünüyo o zaman

Aile dostunuzun oğluyla alakalı konuyu bilmiyorum ama makyaj yapmamanız sizi bakımsız yapmaz. Ben mezuniyetlerden mezuniyetlere makyaj yaptırırım, bir tane bile makyaj malzemem yoktur ama her gün yüzümü temizler ve nemlendiririm. Makyaj yapmayı vakit, nakit ve ego israfı olarak gördüğüm için bu benim kararım.

Bir de yalnızlık tanımınız romantik bir ilişkinizin olmamasıysa bunun makyajla ilgisi olmadığının farkındasınızdır umarım.

Yurttayken bir arkadaş vardı odada.Full makyaj yapardı.Dar , seksi şeyler giyinir , kırmızı ruj sürerdi istisnasız hergün.Ama gelin görün ki koltuk altında bir dünya kıl vardı , yüzüne sabun bile değdirmezdi.Yani her makyaj yapan kadın bakımlı değil.Erkeklere gelince sığ olanlar bu dediğim arkadaş gibilere gider.Sığ bir adam istemezsiniz sanırım.Canınız nasıl istiyorsa öyle olun.Bir başkası için yapmayın hiçbir şeyi.

O kız benim :)
Saçlar ombre , kaşlar microblading , dudaklar dolgu , kirpikler ipek , instagram arama geçmişim squat diyet vs.
highlighter kontur paleti youtuber tavsiyesiyle alındı , duştan sonra düzleştirici maşa rutinim.
Konu sahibi bütün bunlar kimseyi unutmama yardımcı olmadı cidden içinden geliyorsa süs püse düş hem pskolojinede iyi gelir ama içinde yoksa yapma , doğal bir insansan seven doğal halinle sevsin.

Ne yaparsanız yapın öncelikle kendiniz için yapın, kendinizi nasıl iyi hissediyorsanız onu yapın. Ben çok açık tenliyim, gözler açık renk kaşlar açık renk seyrek ve çil olunca renksiz oluyorum çok. Renk vermek bana kendimi iyi hissettiriyor. Allık,rimel, pembe ruj bazen eyeliner vazgeçilmezim. İşe gideken de her gün makyaj yaparım. Elim alıştığı için eyeliner, far vs full makyajı max 10 dakikada yapıyorum..

Bugün çok hastaydım ama kursum vardı, eyeliner allık sürerek gittim kart sesim hariç kimse hasta olduğumu anlamadı...

Ben kendim için, kendimi böyle mutlu ve özgüvenli hissettiğim için yapıyorum.

Purple2295 iki türlüde mutlu değilim aslında
S Shewolf15 yalnızlığımı paspallığa bağlıyorum sanırım..
askbahcem bi rimel bile çok değiştiriyor evet
@Katrina_ en güzeli hayırlısıyla kucağına al canım
140karakterlikiz hiç alıngan değilimdir bakım tabiki makyaj değil ama dışarda ilk göze çarpanlarda onlar :)
K krankenschwester üşengeçlik ahhhh tez elden el atmalı
Pembekoala35 en güzeli....
@BEGONFiL bi rimel bile o kadar değiştiryorki...
@_SinsireLLa_ kıskandığından yapıyor olmasın ? bence eski halin süpermiş
T Tescillicirkin süpersin canım keşke sen gibi olabilsem
deniz_gunes sizi kafamda hep bölye bakımlı çizmişimdir ztn :)
Melisagun08 kesinlikle....

bunlar sayesinde yeni birinin bulursam ben unuturum belki :)

şöyle alakası varki :) onu kafamdan atamıyorum aslında küçük düşürücü bi konuma soktu beni ama mantık ele geçmiyo bu konuda..

cinsel hayatı yoktu sanırım o nedir öyle ya

rimel beni çok değiştiryor hergün rimel kullansam zarar verirmi ? sizce

Ben göz kalemi bile kullanmiyorum. Dogalligi cok seviyorum. Esim de seviyor. Yüzümde hicbir iz ya da göze batan bisey yok. Suan iyiyim böyle

Ayyy kesinlille ... napiyim uykuya hasretim bugunlerin cabucak gecmesini diliyorum .. 7 /24 acik eczane gibiyiz evde wallahi bebegi olan anlar anca beni

rimel beni çok değiştiryor hergün rimel kullansam zarar verirmi ? sizce
Logusalik dönemim haricinde bende cok makyaj yapan biri degilimdir ama sacim fönsüz cikmazdim ve özellikle ince bb krenleri ve rimel ve hafif ruj bana hep yeterdi.. rimelsiz bende cikmiyordum disari
Kisisel bakim tabiki en önemlisi ..

Aklıma, eşini evliliklerinin sabahına boşamaya çalışan ve gerekçe olarak "Evlendiğim kadın bu değil, bu kadar çirkin olamaz" (Makyajı silmiş filan öyle geyik işte biliyorsunuz) diyen zırtolar geldi.

hani çirkindin sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…