Makyajsız kuaförsüz olmuyormu?

Bende abartili makyaji tercih etmem. Aynıyız :) leoparr
Su söylediğiniz gizli kiskanclik olayina kesinlikle katılıyorum. Ben gecen sana kırmızı bir pardesü aldım 3 _4 kez giydim,daha sonralari evden cikarken tam onu giyecekken,esim bana aşkım su krem rengini giysene sana cok yakışıyor demeye basladi. O da eski bir kaban. Bende nesi guzel ya bunun yok giymicem dedim giymedim . Sonra bir kez daha aynısını söyledi. Bu defada neden onu hic giymiyorsun ki? Duruyor öylece dedi. Bilmem sevmiyorum ya onu falan dedim ama gercekten anlamadim
Sonra bir muhabbet oldu bikac gun sonra ben gezmiyorum tozmuyorum ya hep evdeyim gibi isyan ettim bana diyorki "Nereye gezcen yavrum? Sana bir kirmizi kaban aldım herkes sana bakmaya başladı " ben sooook . Ne alaka kim bakti dedim. Hakikaten farketmem boyle seyleri de. Bakiyorlarmis efendim. Sonuc kaban oylece duruyo simdi icime sinmiyor giymek ama giyerim yine galiba
Sıfır makyajla da bakimli olma konusuna kesinlikle katılıyorum. Saclar duzgun olursa cilt dinlenmis uyanırsan,guzel bir giyim çık evden. Tabi kaslar biyiklar alinmis olcak. Of en üşendiğim şey daha dogrusu biktim git gel kuafore

Aynen ya. Biri var tanıdığım boyanıp duruyor dişler sapsarı fırça değdirmez. Sürekli saç boyadığından da saçlar yanık. Makyajlı ama bakımsız iğrenç bence !
Önce temizlik diyorum. Diş tırnak saç bakımı önemli. Kesinlikle yataktan çıkmış gibi de gezmem dışarda illa ki yüzüme gözüme bir şeyler sürerim. Bu bana kendimi iyi hissettirir.

Aynen
O bakımlı full makyajlı gördüğümüz taş gibi hatunlar tuvaletten çıkınca elini yıkamıyor

2 3 gün aynı iç çamaşırını giyiyor
Kuaför bi arkadaşım vardı o anlatırdı bi müşterisi vardı kadın banyo yapmaz sabah işe giderken gelir saçlarını bana yikattirirdi derdi. ayda yılda bir ağdaya gelirdi diye
Dediginiz gibi dişler fırçalanmiyor vs vs
Saymakla bitmez bunlar..

Abes demedim zaten. Ama diğer yazınızdan anlaşılan temiz olmak değil süslü olmaktı. Yoksa evde otururken de temiz olmak lazım.

Abes demedim zaten. Ama diğer yazınızdan anlaşılan temiz olmak değil süslü olmaktı. Yoksa evde otururken de temiz olmak lazım.
Evindeki pisliği temizliği bakımsızlığı ya da doğallığı beni bağlamaz, özel alanıdır bıyıklı ya da rimeli akmış, tshirtü yırtık gezebilir.
Ha makyaj derken bir allık ve rimelden bahsetmişim ilk mesajımda, tamamdır sevmeyen gene kullanmasın ama krem, tonik denilen bir şey var.
Işıl ışıl ciltleri, al al yanakları olan kadınlar var, buna nazaran cildi soğuk renkli, pul pul dökülenlerde.
Bir kreme bakar her şey.

Almış başını doğallıktır gidiyor, ben bundan rahatsızım.
Dudak balmı kullanmak, doğallığa aykırı mı yani, ölü derileri göreceğimize?
Doğal olmakla bakımsız olmayı karıştırırken, full makyajı fönü de bakımlıyla karıştırdık.
Doğal olacağım diye sadece duş almayı bakım sanan hemcinslerime lafım, göz zevkim bozuluyor.
O yaylım kaşlar, uzayan favoriler, bıyıklı genç kızlar, dibi 5 cm çıkmış boyalar, dünden kalan parça makyajlar, süntük süntük üstler, içine ben girsem kaybolacağım yağlı kafalar görüyorum sokaklarda, göz zevkimizin içine etmenin manası yok.
Keza süslü olacağım diye aynı fönle 3 gün gezen, makyajını temizlemeyen, dişlerine plakların residans çıktığı kadınlar da var.
İnsan içine çıkarken, topluma karışırken biraz özen diyorum sadece.
Yoksa altına eşofman giymiş, makyajsızmış, bana ne.
Her şeyin temelinde derli toplu temiz bir görüntü yatıyor.

Güzellik için makyaj kuaför şart değil tabiki doğallık en güzeli

Ben susluyum vallaaa severım
Makyajımı yaparım agır degıl gunluk fondöten kullanmam
Fonumu cektırırım haftada 2
Agda kas bıyık uzamasına ızın vermeden hallederım
Sacım roflelı 4 ay dıp yaptırırım
Gıyımımede önem verırım uyumlu sık
Hergun dus alırım
Dıslerımı 2 kere fırcalarım
Ama ıcımden gelıyor bunları yapmazsam mutsuz olurum

Esıme gore makyaj yapınca cırkın makyajsız guzelım tabı yemezler:)))
Yanı ben bıldıgınız kokosum:)))

ben makyaji çok seven birisiym..
namaz kıldığım için yuzumu yıkadığım içn akıyor. nabiyim yapmıyorum
sıfır makyaj hale işe gidiyorum..

vala nice kadınları goruyorum kıyafet o biçim,surat o biçim yanından geçerken bir ter kokusu hanı gunlerce gıyılıp ustune parfum sıkılan durumlar varya o koku eser ve güzellikten eser kalmaz..temız olmak en güzeli.temız kıyafet ve düzgün görünüş kafidir.yüz yıkamaktan başka bakımım yoktur.he bırde bıyık ve kaş ortası var okada.

ben nişanlımla buluşmayacağım günlerde bile makyaj yapmadan, saç düzleştirmeden, öyle paspaye bi biçimde sokağa çıkmam. kendimi o şekilde mutlu hissedemiyorum ki. ne yaparsak kendimiz için aslında. kimisi de makyaj yapınca mutsuzdur, zorla yap diyecek halimiz yok ya. sen aynada kendini basıl görmek istiyorsun, önemli olan o.

Çok iyi giyinirim bu konuda iddialıyım. Eşofmanla çıksam bile öyle bi tarz yaratırım ki apartman kapısından itibaren gözler üstüme döner. saçlarım dalgalı genelde doğal kullanırım. arada kendim fön çekerim kuaföre gidip emekli ingilizce öğretmenine dönüşmektense, hafif bozuk doğal fönü tercih ediyorum. Günlük hayatımda parlatıcı ve hafif allıktan başka makyaj malzemesi pek kullanmam, ama yaparsam çok güzel makyaj yaparım. Bence insanın tarzı önemlidir. Tarzınız iyiyse makyaja falan gerek yok, tabi bu benim fikrim

Giyim konusunda tavsiye edebileceğin butik marka varmı mango hariç...

Giyim konusunda tavsiye edebileceğin butik marka varmı mango hariç...
marka ayırt etmiyorum, çoğunlukla çeşitli butiklerden, sıkça da çeşiti markalardan, yeri gelir pazardan bile kıyafet aldığım olur. zaten önemli olan marka değil aldığın parçaları birleştirebilmek ve bence bu bi yetenek, ama öğrenilebileceğini de düşünüyorum, çok güzel parçaları neyle giyeceğini bilmeyen insanlarla dolu etrafım. Çok basit parçaları birbiriyle birleştirdiğinde çok iyi kombinler ortaya çıkarabilirsin.. Bununla ilgili sayfaları takip edebilirsin mesela fikir olması açısından. Burdan marka veya butik ismi vermem hem yasak hem de çok faydalı olmaz. çünkü olay tamamen senin seçimlerinle ve birleştirmenle alakalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…