Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım isteyenlerinkini taşıyabilirim, ama taşıyınca resmin konulduğu tarihte çıkıyor mesajlar, yani şimdi seninkileri eklesem en sonda değil en başta çıkcak :çok üzgünüm: o yüzden kendinizin eklemesi daha iyi olur. hem yeni ürünleri de görürüz :lepi:

*tekrar foto çekmek istemeyenler için; eski foto eklediğiniz mesajınızı bulun, edit e basın, orda çıkan yazılarınızı kopyalayıp bu foruma yapıştırın sositososito

evet canim zaten öyle yapacam yenilerle birlikte tekrar eklicem ŞenizŞenizŞeniz

nisancım barbara bort inceltici ve selülit ürünü. ama göbüş kollar falanda kullanabiliyosun. süperrrr

murgizcim ne demek çok sormak aşkolsun. tatlım benim cildim çok hassas beyaz tenliyim ve t bölgem yağlı.bioderma bana çok iyi geldi. fiyat aralığı yani benim aldıklarım 30-50 arası tatlım ama cidden en azından H2O yu bi dene yok böyle bi tonik. hemde makyaj temzileyici. su gibi ve ağır makyajı bile çıkarıyor süperrrr:sm_cool:

almagester06 , makyaj stilini çok merak ettim şu an makyaj malzemelrini görünce.
Özellikle siyah-gri ışıltılı farların çok dikkatimi çekti , gerçekten çok güzeller.
Makyajlı bir fotonu görmek istiyorum en yakın zamanda.

AttaQue çok tşk ederim canım bi gün koyarım inşallah :1hug::1hug:

ben de koymak istiyorum ama malzemelerimin bir kısmı ailemin yanında :1no2: zaten onları katsam bile burada en az şeyi olanın çeyreği kadar değildir benimkiler :ecrin_bebek:

almagester ürünlerin cok güzel iyi günlerde kullan hele far paketlerin renklerine bittim

ben de koymak istiyorum ama malzemelerimin bir kısmı ailemin yanında :1no2: zaten onları katsam bile burada en az şeyi olanın çeyreği kadar değildir benimkiler :ecrin_bebek:

canım sitede en çok ürünü olmasını beklediklerimden biri sensin ki :lepi: 1-almagester 2 sen :lepi: aslında önemli olan az ve öz olması, her önüme çıkanı almak istiyorum ben, ama rujlarımın arasından hep belirli 3 4 taneyi kullanıyorum, diğerleri duruyor :çok üzgünüm: ekle sen tatlım, eminim çok zevkli seçimlerdir hepsi Şeniz

huli tşk ederim :1hug: jigsaw az yada çok hepimiz koyuyoruz sende topla bi ara koy senin tercihlerin çok güzel eminim çok güzellerdir. :1hug::asigim: pijama partisi gibi hissediyorum ya bu bölümde kendimi. hepimiz cicilerimizi toplayıp gelmiş küçük kızlar gibiŞenizŞeniz

evet pilar ya çok haklısın bundan sonra bende her önüme gelene atlamıcam. hem gzel hem ucuz diye atlıyorum ölece duruyolar :çok üzgünüm: zaten çoğunuda ya atıyorum sıkılıp yada öle duruyo dokunmdan. az ve öz olması en iyisi:lepi:

Kızlar süper kozmetikleri çok seviyorum içim açıldı görünce :lepi:
Ya bende gaza gelip koycam nerdeyse ama hiç foto çekesim yok şimdi :1no2:
Neyse sonra paylaşırım kaydirigubbakcemile3

almagester canım ben buaralar pek birşey almıyorum ya, gidiyorum mesala tam alcakken kendime ihtiyacım var mı diyorum geri bırakıyorum :lepi: sen de öyle yap Şeniz

almagester canım ben buaralar pek birşey almıyorum ya, gidiyorum mesala tam alcakken kendime ihtiyacım var mı diyorum geri bırakıyorum :lepi: sen de öyle yap Şeniz

ya bide annem falan kızıyo artık saçma sapan alıyosun kenarda duruyo diyo :eek: bide ben öle canım sıkıldıkca market tarzı yerlerde satılan şeylerden de alıyorum ama yüzüme bir defa sürmüyorum. bidaha yapmıcam sözzz veriyorum kendime. ama sırada inglot rujlar var onlara el atcam da öfff aramada da in bin fenalık geliyo bana bide bi palet oluşturayım diyorum içinden çıkamıyorum bi gün toplıcam tası tarağı olmayan renkerli alcam -tatlicadiarzu- hele sephora ve watsons öldürüyo beni ya gidip gelmek:eek:klava:

nisancım barbara bort inceltici ve selülit ürünü. ama göbüş kollar falanda kullanabiliyosun. süperrrr

murgizcim ne demek çok sormak aşkolsun. tatlım benim cildim çok hassas beyaz tenliyim ve t bölgem yağlı.bioderma bana çok iyi geldi. fiyat aralığı yani benim aldıklarım 30-50 arası tatlım ama cidden en azından H2O yu bi dene yok böyle bi tonik. hemde makyaj temzileyici. su gibi ve ağır makyajı bile çıkarıyor süperrrr:sm_cool:

sağol canımkaydirigubbakcemile5 benimkide hassas sayılır vede karma h2 o yu aklıma yazdım a.s.

almagaster canımm farlarına bittim çok güzel peki ilk baştaki far paletlerinin markası nedir çok çok güzel güle güle kullan

tşk ederim murgizcim onlar pastelin hafif simli far paleti. bi gün öle gezerken almıştım görüldüğü üzre pek kullanmamışım ama çok güzeller cidden. :1hug:

img0556ke4.jpg

img0563qg3.jpg

img0565cl1.jpg

img0575cy3.jpg

kızlar bende koydum cicilerimi sizinkiler kadar çok olmasada idare ediyoruz işte....

yeliz hepsini güle güle kullan. ama şu çiçek gibi olana bittimm. ya onun markası ne bayıldım ona ben. aramızda çok güçlü bir çekim oluştu onla:asigim::asigim:

X