Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Tospikim her biri şahane, buyrunnnnnnnnn
Ben de farkettim ki ayrıcaaa, göğüsler de pek şükelaa
kaydirigubbakcemile3 :jeyyar:

tosbikk ürünlerine bak bak bitiremedim
cok güzel seyler varrr
:jeyyar:

tosbikk ürünlerine bak bak bitiremedim
cok güzel seyler varrr
:jeyyar:
teşekkürler kuzum
paylaşalım olumunekankayizsmile
Tembeltospam ürünlerin çok güzel canım en güzel günlerde kullanırsın inş...
inşallah canım
tembeltospa güle güle kullan

beyu allığın aynı renginden bende de var ve aynı şekilde kapağı kırıldı benimkinin de :)
sempatiksalakcinni ben pek verim alamadım sen alabildin mi canım allıktan ?
Tospikim her biri şahane, buyrunnnnnnnnn
Ben de farkettim ki ayrıcaaa, göğüsler de pek şükelaa
kaydirigubbakcemile3 :jeyyar:
sağol eprilim ..
zayıflıyım şöle güzel bi göğüs tekoltesi paylaşcam danrıçamın topikinde :asigim:

tanrıca söyledikten sonra döndüm baktım meraktan :jeyyar:
nası dikkatli yahu
aklinialirimsmile

herşey güzel,ama en güzeli bjk fırçalar,ayrıca şaşırtıcı sayıda aynı ürünlere sahibiz,süpermişşş:lepi:

valla harika ürünler kozmetik ve makyaj ürünlerine iyi para harcadığın belli güle güle kullan hepsini hepsi harika tembeltospacım

kızlar geçenlerde forumdada yazmıştım ürün denemesi yaparken gözümde alerjik bir durum oldu bende eve gelince hemen uzun süredir kullandığım ürünleri atmak zorunda kaldım o nedenle resimde çok az ürün var inşallah yenilerini aldığımda tekrar paylaşırım önerilerinizede açığım alerji yapmayan ürün tavsiyeleriniz neler

Eklentiler

• $Görüntü00yy.jpg
    10,1 KB · Görüntüleme: 42
Arkadaslar merhaba,

Oncelikle cilt tipimi belirtmenin yararli olacagini dusunuyorum. Benim cildim karma, T bolgesi yagli, yanak bolgeleri kuru, akneye yatkin ve hassas/alerjik bir cildim var. Burun ve cevresi gozeneklerim genis. Goz cevrem hassas. Tenim bugday ve 27 yasindayim. Dogal tonlarda makyaj yapmaktan hoslaniyorum. Cok memnun oldugum cilt bakimi ve makyaj urunlerini asagida sizinle paylasmak istiyorum:

CILT BAKIMI:

Temizleme: Lush Coalface yuz sabunu (Yillardir olmazsa olmaz'im. Makyaj temizleme mendiliyle goz makyajimi silip bu sabunla yuzumu yikayinca tamamen temizleniyor.)
Arindirici maske: H2O plus Aqualibrium Sea Mineral Mud Mask (her yaptigimda gorenler yuzune nur gelmis diyor, Boyner'de satisa cikti bu marka)
Tonik: Clarins Water Comfort One-step Cleanser with Peach Essential Water (super rahatlatici birsey bu)
Goz cevresi: H2O plus Eye Oasis moisture replenishing treatment (ferahlatici bir jel)
Nemlendirici: Biotherm Biopur Non-stop Purifying Moisturizing Care (Gozenek kucultucu ozellikli, yagsiz, super rahatlatici bir kokusu var, pamuk gibi yapiyor)
Yaz icin nemlendiricimi gece kullanip gunduz Shiseido The Skincare Tinted Moisture Protection SPF 20 (#3 Medium deep) kullaniyorum. Hem nemlendirici, hem renklendirici (ince fondoten), hem de gunes koruyucu gorevi goruyor.

MAKYAJ:

Goz alti kapaticisi: Lancome Long-lasting Softening Concealer #02 Beige sable (5 yildir kullaniyorum, hala bir tup bitmedi, bozulmadi da)
Pudra: La Prairie Powder Finish #Rose Beige (super kapatici, yaglandirmiyor)
Pudra: Sevilla (Sevil'in markasi) Wet & Dry Compact Powder (Hesapli, super kapatici, fakat yaz icin yaglandirabilir)
Fondoten: Biotherm Sense Matte Moisturizing Mattifying Oligo-thermal Foundation #145 (Gece makyaji ve dugunler icin kullaniyorum)
Fondoten uzerine ince final pudrasi olarak Clinique Blended Face Powder #03 Transparency, tam bir porselen bebek ifadesi veriyor. Spora giderken de sadece bu toz pudradan yuzume hafif uyguluyorum.
Allik: Giorgio Armani Sheer Blush #4 (Armani'nin makyaj urunleri bazi Sevil'lerde satiliyor)
Far: Giorgio Armani Maestro 4 Eye-shadows #2 (4'lu palet, toprak tonlari)
Far: The Body Shop Shimmer Waves #Bronze (Yine toprak tonlari, 5'li palet, biraz daha simli, daha hesapli, gece icin kullaniyorum. Ayrica allik olarak da kullaniliyor.)
Goz Kalemleri: Giorgio Armani Smooth Silk Eye Pencil #5(murdum) ve #15(petrol yesili), Kajal twistmatic eyeliner #204 (siyah), Nivea Soft Liner #06 Cobalt (lacivert)
Rimel: Giorgio Armani Eyes to Kill #1 Siyah (TEK gecerim)
Dudak kalemi: Chanel Le Crayon Gloss #Pink Praline (Cabuk bitiyor ama tam aradigim ton)
Ruj: Chanel Aqualumiere Lipshine #91 (bu tona bayiliyorum, dudak rengini biraz aciyor, tam porselen bebek gibi oluyor), Lancome Brillant a Levres Magnetic #383
Dudak parlaticisi: Chanel Lipgloss #69 (fircali, 4 mevsim kullanilacak dogal bir ton), MAC Tinted Lip Conditioner #Petting Pink (nemlendirici ozellikli, tatli bir ton, bunu da sporda kullaniyorum, dudaklarim kurumuyor)

Hepsi uzun zamandir kullandigim urunler ve alerji yapmadilar. Tonlardan cok memnunum. Tavsiye ediyorum :) Selamlar sevgiler hepinize

Canım clinique ürünlerini şüphesiz kullanabilirsin hepsi alerji testlerinden geçmiştir ve makyaj ürünleride dahil olmak üzere dermatolojiktir ...

Resim ekleseydin bide süper olurdu gözlerimiz bayram ederdi...

Buyrun hayatim... Ama hepsinden cok memnunum diyemem. Ozellikle Dior'un urunleri hassas ciltlerde alerjenik olabiliyor. Elimden geldigince goz bayrami yapmaya calistim

ps: devami bir sonraki mesajda

Eklentiler

• $makyaj_kutusu.jpg
    10,2 KB · Görüntüleme: 39
  • $pudra_fondoten_concealer.jpg
    17,3 KB · Görüntüleme: 58
  • $allik.jpg
    18,1 KB · Görüntüleme: 46
  • $far.jpg
    18,4 KB · Görüntüleme: 48
  • $rimeller.jpg
    18,4 KB · Görüntüleme: 63
unutmadan soyleyeyim; sacim kumral, gozum ela :) (renk tonlari acisindan)

Eklentiler

• $goz_ve_dudak_kalemi.jpg
    9 KB · Görüntüleme: 64
  • $dudak_kozmetik.jpg
    18,8 KB · Görüntüleme: 58
  • $dudak_bakimi.jpg
    18,5 KB · Görüntüleme: 75
  • $yuz_bakimi.jpg
    15,9 KB · Görüntüleme: 59
  • $el_ayak_bacak.jpg
    15,5 KB · Görüntüleme: 46
ay bende eklemek istiyorum ama hata veriyor niye kii yaaa ohaoldumsmile

cok tesekkurler canim.. teker teker ekle o zaman oluyor. mesaj basina da en fazla 5 foto koyabiliyosun. ben de yeni kesfettim.

Arkadaşlar hepinnizin çok güzel makyaj ürünleri var :) Bişi sorcam ı'm diye bi marka var resimlerin arasında gördüm far ,göz kalemi falan memnun musunuz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…