Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Merhaba, Sitede yer alan link yapısı değiştirildiğinden dolayı ilgili konuya ulaşamıyorsunuz. Sitenin ana sayfasına giderek alt başlıklardan ilgili konuya ulaşabilirsiniz !
böle bi hata veriyo resim eklemek isteyince alsanaalsanasmile:eek:lmaz::sinifsinif:

Maaşallah size.Bunların hepsini kullanma fırsatınız oluyor mu bari?sempatiksalakcinni
Ben pek makyaj sevmiyorum.Çoğu zaman doğal takılırım.
Fazla makyaj da cildi bozar.olumunekankayizsmile

öjelerim
makyaj çantam
makyajlarım
kapatıcılarım
rimellerim kalemlerim farlarım rujlarım

Son düzenleyen: Moderatör:
merhabalar
sonradan keşfettim bu sayfayı. resimleri görünce de çok hoşuma gitti dedim bende yükleyeyim.
öncelikle belirteyim bana makyaj çok yakışmaz alıp kullanmadan attığım biçok makyaj ürünüm vardır.
son iki yıldırda işime yaramayacak hiçbirşey almıyorum artık
kullandığım belli başlı ürünler vardır onları şimdi paylaşıyorum
bunlar kişisel bakım ürünlerim
3944.jpg

bunlar parfüm ve deodorantlarım
3807.jpg

oje pek kullanmam ya french yaparın yada sadece parlatıcı sürerim
3821.jpg

far olarak gri tonu çok kullanıyorum. tek yakışan renk olduğu için olabilir :KK43:
kahve tonlardakini aldım ama bi kez evde denedim ve birdaha süremedim malesef
3831.jpg

kalemlerim ya emily yada flormar dır . hangisini tavsiye edersin diye soracak olursanız kesinlikle emily. yumuşacak çok rahat sürülüyor. biraz geç keşfettim onları arkadaş tavsiye edincede 1 tl lik kalemden ne hayır gelir diye burun kıvırarak almak istemedim başta ama beni utandırdı.
3849.jpg

rimelimi değiştirmeyi düşünüyorum. maybelline aslında memnunum ama daha fazla hacim ve kıvraklık verecek bişey arıyorum
3890.jpg

bu kadar bakanlardan teşekkür ederim. sormak istediğiniz bişey olursa cevaplamaya hazırım zemuszemus

Son düzenleme:
reklambayanssulusmile
makyaj yarışmamız için anketimiz açılmıştırhihoyyyt

canım ya eklenti yükle diyor ya ordan yüklüyorum sayfada hata verio sayfa görüntülenemio dio neden olduğunu anlamadım ya :KK43: :KK43:

sanırım benim yaşadığım sorun sendede bir ara delirmiştim pc de bi resim programı kayıtlımı normal resim dosyası halinde mi bana bişi yüklemişlerdi ondan dolayı yükleyemedim sonra bi şekidle yaptım anlamadım

Merhaba, Sitede yer alan link yapısı değiştirildiğinden dolayı ilgili konuya ulaşamıyorsunuz. Sitenin ana sayfasına giderek alt başlıklardan ilgili konuya ulaşabilirsiniz ! Ana sayfaya gitmek için ; tıklayınız.

böle bi hata verio yaaaaaaaa :KK43:alsanaalsanasmile:1no2:senağlamadelikafaduldenmafoldumben

aayyy çok büyük olduuu makkaj malzemelerimi ekliycem ama becerebilirsem accük uğraşayım barim

X