Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
allıklar ve rujlara 1 2 tane daha yeniler eklendi onlarıda bi ara eklerim kısçeler ohaoldumsmile

makyaja meraklı arkadaşlar Merhaba, elimde mac'ın yurt dışından getirdiğim defolu makyaj fırçaları var. tek defosu birkaçının mac yazılarında silinme var okadar. çok dikkatli bakınca belli oluyor. elimde 12parça 18 parça ve 24 parça fırça setleri var düşünürseniz fiyatları çok uygun. ptt ile kapıda ödemelide gönderebilirim. 12 parça 39, 18 parça 49, 24 parça 59 lira tabikide fiyatlara kargo dahil. iyi günler....

Bunları çok önce çekmiştim; tabii aralarına katılanlar var:KK70:

Son düzenleme:
taze yumurta rujlara bakıp kaldım nekdr cooook
güle güle kullan aklinialirimsmile

merhabalar
sonradan keşfettim bu sayfayı. resimleri görünce de çok hoşuma gitti dedim bende yükleyeyim.
öncelikle belirteyim bana makyaj çok yakışmaz alıp kullanmadan attığım biçok makyaj ürünüm vardır.
son iki yıldırda işime yaramayacak hiçbirşey almıyorum artık
kullandığım belli başlı ürünler vardır onları şimdi paylaşıyorum
bunlar kişisel bakım ürünlerim
3944.jpg

bunlar parfüm ve deodorantlarım
3807.jpg

oje pek kullanmam ya french yaparın yada sadece parlatıcı sürerim
3821.jpg

far olarak gri tonu çok kullanıyorum. tek yakışan renk olduğu için olabilir :KK43:
kahve tonlardakini aldım ama bi kez evde denedim ve birdaha süremedim malesef
3831.jpg

kalemlerim ya emily yada flormar dır . hangisini tavsiye edersin diye soracak olursanız kesinlikle emily. yumuşacak çok rahat sürülüyor. biraz geç keşfettim onları arkadaş tavsiye edincede 1 tl lik kalemden ne hayır gelir diye burun kıvırarak almak istemedim başta ama beni utandırdı.
3849.jpg

rimelimi değiştirmeyi düşünüyorum. maybelline aslında memnunum ama daha fazla hacim ve kıvraklık verecek bişey arıyorum
3890.jpg

bu kadar bakanlardan teşekkür ederim. sormak istediğiniz bişey olursa cevaplamaya hazırım zemuszemus

canım güle güle kullan :) daha fazla hacim istiyorsan max factor lash effecti dene bence :)

birde bu fırçalardan başka arklarda koymuştu ve heryerde satıldığını yazmışlardı ama ben daha denk gelemedim :KK43:

Buyrun hayatim... Ama hepsinden cok memnunum diyemem. Ozellikle Dior'un urunleri hassas ciltlerde alerjenik olabiliyor. Elimden geldigince goz bayrami yapmaya calistim :eek:

ps: devami bir sonraki mesajda

hepsi çok güzeller canım :)

rimellerinin hepsi denemek istediklerimden :KK70: içlerinde en memnun kaldığın hangisi-hacim açısından ?

taze yumurta rujların çok güzelmiş

taze yumurta rujlara bakıp kaldım nekdr cooook
güle güle kullan aklinialirimsmile

teşekür ederim canım yaaa inan kendimi hala çok zor tutuyorum 57ye yakın rujum ve parlatıcım olmuş ama hala kendimi almamak için zor tutuyorum galiba ben ruj hastasıyım :eek:klava::1no2::jeyyar:

tazeyumurta gerçekten rujların çok güzelmiş zemuszemus
ilk ruj resminde önde bir tane avon var, onu adı ne canım ?

canım ilk baştaki cecile 25 numara yanımda olan alixleri sölim hemen en sondaki pembe tonu 393
yanındaki şeftali gibi olan 123 kahve tonu 23 ve cecilenin ynaında olan gül kurusuda 323 canım umarım işine yarar :kedi:

tazeyumurta gerçekten rujların çok güzelmiş zemuszemus
ilk ruj resminde önde bir tane avon var, onu adı ne canım ?

canım o mentollü hani ortasında beyaz bi kısım var dudakları büyütüo falan die geçio yanımda olmadığı için numarasını bilemiyorum eve gittiğimde eğer unutmazsam nosunuda yazarım canım kaydirigubbakcemile2:kedi:

canım ilk baştaki cecile 25 numara yanımda olan alixleri sölim hemen en sondaki pembe tonu 393
yanındaki şeftali gibi olan 123 kahve tonu 23 ve cecilenin ynaında olan gül kurusuda 323 canım umarım işine yarar :kedi:

teşekkür ederim cnm alix in rujlarını çok beğenirim bende 2 tanecik var ama :dilcikar:

tazeyumurta kız bu rujlar neeee tükkan açılır benimde 10 tane çıkmaz ruj ve gloslar hehehehe
güle güle kullan canım

X