Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

canım urunlerın cok guzel ozellıkle rujlarına bayıldım.bastan 2.ve ozellıkle bastan 8.rujun adını yazabılırmısın.bende avon ruj almayı dusunuyorum renklerı cok guzelmıs

izmirperisi yanlıs yazmısım bastan 2.ve 7.rujların adlarını ogrenmek ıstıyorum yazabılırsen cok sevınırım

izmirperisi hepsi cok güzel rujlrının ya
zahmet olmazsa hepsinin adını yazar msn :kedi:

cnm ama dayım hep isteğin var mı almanya da n der(orda oturuyor) bende
ben bunların tonlarını dayıma demiştim o almanya dan aldı

2. yi 3. yü 8. yi cnm...

izmirperisi yanlıs yazmısım bastan 2.ve 7.rujların adlarını ogrenmek ıstıyorum yazabılırsen cok sevınırım
yukarıda yazdığım yazı var:S
dayım hep sorardı ne istersin bende tonalrı tarif ettim oda bana 2. 3. ve 8. yi getirmiş cnm bnm o yüzden üzgünüm ki yardımcı olamıyorum çünkü türkiye kataloğunda yok :sinifsinif:
altında kodu da yazmıyor kutusunda yazıyordu onuda atmıştım...

7, yide ben kışın almıştım şuan katalogda yok :1no2:
My Lip Miracle Lipstick Sequins Mauve Sparkle

inş. yardımcı olmuş olabiliirimvereliniortak

izmirperisi hepsi cok güzel rujlrının ya
zahmet olmazsa hepsinin adını yazar msn :kedi:

tabii cnm

1.colour trend rıch berry
2,nin yok ama 3. nün spotlight coral
4,colour trend dazzlıhg peach(bu yaz hep rujlar yenilendi buda kalktı:S)
5, bikini çok hoş bir ton bunuda kaldırdılar Çok üzgünüm çoook ama talebi vardı baya Çok üzgünüm çoook
6,glossy mıst
7,My Lip Miracle Lipstick Sequins Mauve Sparkle
8.shiny rouge
9. colour trend amethyst
10.bu sevgililer günü kataloğunda vardı dazzlıng polıt

inş. yardımcı olabilirim vereliniortak

cok tesekkurler canım tabıkı yardımcı oldun ama dedıgın gıbı soyledıgın rujlar turkıye katologunda yok dun gece baktım bulamadım.belkı 7.ruju tekrar cıkarırlar o zaman alırım artık

ewet kızlar rujlarımla başlıyalım ilk olarak sırasıyla ılk sarı trücoo diye bir markda yurt dısından hedıye geldı sürdüğümüz zaman pembe oluyor dieri maxfactor ıkı katlı olan manhattan we çıkmayanlardan dier pembe dergiden çıktı:) yanındakı pembe chanel dieri golden rose turuncu olan guerlain kıss kıss yanındakı minik jessica simpson we dıer mor kalıcı chanel
bunlar sırasıyla mybelline victoria secret h&m lancome loreal
rujlar karışık mybelline awon gvenchy loreal ve arkadailarımdan aldgım bır kaç ruj

koruyucularım 2 tanesi blistex biri body shop dieri sally hansen dolgunlaştırıcı
farlarım genelı flormar birtanesi cliniqe kalitelı farım yok kızlar cunki hiç far kullanmıyorum yıl ıcerısınde sayılıdır kullandıgım birtek cliniqe kullanıyorum
bunlar göz kalemlerim genelı flormar renklı olanlar cunku renklı nadır kullanırım siyahlarımın hepsi mac

rimelım we eyelinerim sonradan buldugum bır kaç göz kalemım rimel olarak ınnova kullanıyorum bir çok rimel denedim dior chanel falan fılan bana göre hepsını sollar we rimelımı bıttıkce alırım hatta ıcınde cok bakterı bırıktırdıgı ıcın rımel bıtmeden alırım yagnı her ay alırım
allıklarım mybellıne köpük 2 tane guerlain cliniqe golden rose we sıyah küçük olan victoria secret jel allık cok memnunum we sureklı onu kullanıyorum
we göz altı kağatıcılarım maxfactor we maybelline ikisinide kullanmıyorum elızabet ardenin fondetenını suruyorum göz altlarıma

kızlar eğer görmek ıstersenız daha sonra bakım ürünlerimide eklıye bılırım şimdilik bnden bu kadarzemuszemus

bu topiği renkelndırıyım dıye bnde ekledım fakat kımse bakmıyo bıle zemuszemus

bu topiği renkelndırıyım dıye bnde ekledım fakat kımse bakmıyo bıle zemuszemus

Canım ben çok beğendim ürünlerinin hepsiniii,güsel ve mutlu günlerde kullanopuyorumnanaktan,,bide bişey sorucam innovanın rimelini kaça alıyosun we ne bakımdan tawsiye ediyosun bnde almayı düşünüyorumda??? Bak şimdi bende özendim yarın bende koyjam fotoo

okadar rimel denedım ama ınnovayı tek geçerım 18 tl we kırıpıklerı kem dolgun gösterıyo hem uzatıyo hemde kıwırıyo benım bı rımelden tum beklentılerımı karsıladı ıstersen sende once tester ını dene begenırsen al derım bıde bereketlı hemen bıtmıyo fakat bn bıtmesede atıyorum yagnı rahat rahat 3 wea 4 ay kulanırsın harıka bır urun bence

işte makyaj malzemelerim arkadaşlar telefondan çektiğim için pek net değil kusura bakmayın

cilt bakım

vücut losyonları vs.

parfüm ve deodorant vs.

saç bakım

el ve ayak kremleri

glosslarımm

rujlarımm

allıklarımm

farlarım

rimellerim

fondöten concealer ve yandada göz ve dudak kalemlerim ha birde 2 adet allık fırçam

ve son olarak ojelerimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…