Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

parfümleride bir iki güne kadar eklerim inş.(kusra bakmayın kokuya karşı hassasiyetim var havalar bozuk olduğundan cesaret edemedim parfümlerle yüzgöz olmaya migrenimi tetikliyorlar)

bu kadar malzeme en az on kişeye yeter arkadaşım..valla ağzım açık kaldı ne kadar çokmuş makyaj malzemelerin..benim 2 makyaj çantası kadar malzemem var onlara bile çok diyorum

bebekler içimi açtınız valla :) ne güzel ürünleriniz var, güle güle kullanın.. Benim fazla yok zaten olanların da hepsini kullanmıyorum.. Hevese geldim buraya üye olduktan sonra ben de değişik değişik yaparım artık.. Ankara'ya gideyim ben de benimkileri çekip paylaşayım...
Nasıl özendirdiniz beni kıslaarrrr:):):)

bende parfümleri çok severim arkadaşlar...size fazla galiba onlar. opuyorumnanaktan hediye göndermek isterseniz kullanırız valla kaydirigubbakcemile3

aboooo kızlar siz bunlarla birer dükkan açarsınız.merak ettiğim şu acaba hepsini kullanabilio musunuz???

canım güle kullan ürünlerini,bi sorum olcak,elite marka cilt ürünlerinden memnunmusun?

çok güzel ürünlerinzi var hepiniz güle güle kullanın kızlar.ben evimde değilim şuan en yakın zamanda bende hepsini eklerimm

güle güle kullaan bebetom:emir_bebek:

edaykincim teşekkür ederimde benim ürünler geride kaldı,onlar için diyosan eyvallah,ama bu alınanlar bana ait değil:)yanlış anladın sanırım:1hug:eek:lsun ben yine güle güle kullanıyım:roflol:kaydirigubbakcemile5

PamukPrenses...canım ya bişe sorcam 2 dir görüyorum herkesete demekki güzel resimleride farların resminde böyle beyaz palette yaprak desenli olan far paletinin adı nedir acaba

yaşım gereğide çok abartılı ürünlerim yok!

avon arabian glow serisindeki parlatıcı nın yanındaki parlatıcı haricinde vee
nivea ve yanındaki 3lü koruyucu haricindee hepsi avondur.(avon ruıjlarını çok seviyorum sadece baştan 6. yı çok kullanmadım)

burda sadece 4 farımdan 3 ü avon değil!
sol baştan başlayım .. yeşil koyu mavi mor&siyah açık mavi(en sevdiğim göz kalemi ) pek siyah göz kalemini sevmem o yüzden kendime aiit yoktur...

şeffaf maskaram , simli maskaram , 2 yönlü maskaram hepsi avon...
kalem farımıda çok seviyorum ama özelliklee far olarak 5 li paletimi seviyorum..

allık çok kullanmadım ama daha alalı 2 ay oldu... nikahımız için almıştım(kuzenin) çok açıktı kullanmadım fazlaa..
fondoteni de az kullandım 2 ay önce aldım çok kullanmıyorum cildimi bozmak istemiyorum :kafamçokkarışık:
likitim vazgeçemiceğim şelerden biri pırıltılı çok hoş çok seviyorummm yinee hepsi avon :roflol:

a.s rujların cok güzelmiş güle güle kulan

X