Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
uğur böcüğü çok tatlı böcüklerinhihoyyytgüle güle kullan ürünlerin çok hoş canım

canım makyaj malzemelerin çok güzel..mutlu günlerde kullan a.s. sana bir sorum var gördüğüm kadarıyla avonun rujlarını kullanıyorsun. bende bu ay indirimdeyken ruj siparişi vermek istiyorum. 24k rujlardan golden peach, perfect wear dan sunkissed ginger.. bu rujlardan kullandığın varsa renkleri ve yapısı hakkında fikir verirsen çoook sevinirim şekercim..

tşkler. avonun rujlarından çok sevdiklerimde var:) 24k olanlardan rubj bişeyli olandan almıştım oldukça hoş duruyor. hafif altın parıltısı veriyo gibi. sürümüde güzel. ama kaybettim. bulabilsem resmini koyardım.
perfect wear uzun süredir almadım cnm bilmiyorum.

:uhm:

cnm color trendler özel seriden sanırım şimdi farkettim yazmasanda olur ama bu avon rujların rengini daha çok merak ettim:kedi:sana zahmet hangi renkleri bunlar acb

ilk 3 ruj dolgunlaştırıcı
sırasıyla
incredible
plump pink
wine kiss

carnation
frostiest mauve (resimden biraz daha koyu serpil çakmaklı pembesi lilamsı)
chic
sparkling bronze
frozen rose

ilk 3 ruj dolgunlaştırıcı
sırasıyla
incredible
plump pink
wine kiss

carnation
frostiest mauve (resimden biraz daha koyu serpil çakmaklı pembesi lilamsı)
chic
sparkling bronze
frozen rose

saol cnm cvbn için yerimsenibena.s.bendede plump pink var kaydirigubbakcemile2sendekilerden carnation çok hoşuma gitti,frostiest mauve de gzlmiş bu renkleri alabilirim..katalogta çok farklı duruolarCADIARZUtekrar ii günlerde kullan

bende katalogdan beğenip almamıştım zaten .satıcımda oluyor birsürü ürün. görüp alıyorum genelde:) çoğu insanın aksinee ben avonun ürünlerini seviyorum

bu ara en fovori cilt bakım ürünlerimzemuszemus

çoookkk beğendim hepsinide güle güle kullanın kızlar

liv senin ürünlerinde çoookk güzeller

ablalarım ben 17 yaşında olduğumdan pek birşeyim yok. Ama süslü olduğumdanda bikaç parça makyaj malzemem var=)

bu az olan eşyalarımı koyduğum yer

buda bikaç tane olan ojelerimi koyduğum sepet, aslında oje sürmeye bayılırım ama nedense hiç oje alamadım

kremler. (aslında saç ürünlerim ve yüz temizleme jelim, toniğim falanda var ama banyoda oldukları için üşendim )

çoğaltmak istediğim ama nedense birtürlü çoğaltamadığım ojelerim sırnaşık şey

lipgloss ve rujlarım :asigim:

göz kalemlerim, rimel ve farım. Bu yaşta farın pek hoş gitmediğini düşünüyorum ama şiir dinletim için almıştım. She rimelim mavi renkte.

parfüm çok sever ve çok kullanırım ama annemler bitmeden aldırmıyorlar o yüzden 2 tanecik parfümüm bir tanecik deodorantım var :1no2:

Son düzenleme:

naniknanik daha ne olsun canım ne güzel ürünlerin varmış güle güle kullan :sm_cool:

ugur_bocüğüm ürünlerin cok cok güzellermiş güle güle kullan

tşkler cnm.

hepimiz ciiclerimizi ii günlerde sürüp sürüştürelimmm:)

ne kadar içten yazmışsın bayıldım sana ürünlerinde güzel yavaş yavaş daha yaşın çok genç ama sakın ben ve burdaki ablalarının çoğu gibi kaptırıp kendini gereksiz ürün alımı yapma cnm
güzel günlerde kullan hihoyyyt

Rujlarım ;

Göz ürünlerim , fırçalarım , allıklarım;

Parfümlerim ;

Vücut ve saç ürünlerim

ojelerim ve unuttuğum küçük makyaj setim

Şuan Türkiyedeyim . Kız kardeşim sağolsun o yükledi benim yerime. hihoyyyt

ayy yok elletmiyor bir süreyim şu rujunu beğenirsem alırım diyorum kendimede:)) git alaağın yerde dene sevmem ben öyle ortak kullanmayı diyor:) makyaj malzemelerimi isteme benden buz gibi soğurum senden:))diyoo

vayyyyyy vayyyyyyyyy ne annen varmış kızz senin öleeeeee.:1shok:..şaka şaka, sadece benim annem gibi değil seinnki o kadar.
benim anacım ne alsa al sen kullan ben yeniden alırım der bana vermek için bin takla atar kadıncağın bırak kendininkileri sürdürmeyi. gerçi parfümde seninkinden aşağı kalır yanı yoktur haaa.sıktırtmaz banda kardeşimede. alınca 3 tane birden alır farfümleri ki biz ondan otlanmayalım diye.:jeyyar:
yarın gelcek alnından öpücem valla anamı hıh!!!...Şeniz-tatlicadiarzu-
ama cidden bazı insanların bu tip takıntıları oluyor.senden mikrop kapacağı için mi kullnadırmıyor sanki alakası yok, kadıncağızınki takıntı ne yapacaksın onuda öle kabul edecen bebişim!!!...:1hug:-tatlicadiarzu-

huysuzz kokoşumm diyom zaten:)) çok pimpirik:) bana da alır cimri değil asla:) herkesin malı kendine diyo yani:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…