Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bu kadar mı canım şuan ekliceklerin?
bu kadarsa sorularıma cevap istiyorum :roflol:
bioderma ürünlerin ne canım saysana, memnun musun Şeniz
benim toniğimde alkol var değiştircem :dilcikar:

pilarcım biodermanın güneş kremi H2O toniği makyaj temzileyicisi olarak süper bide kırmızılık azaltıcı kremi var. ben bide t bölgesi için yağ dengeleyici ürününü kullandım ama o yok bitti. o da süperdi. ben yaılıyorum biodermaya. H2O yu tavsiye ederim. bende de clinique vardı hem toniği hem makyaj temizleyicisi kuzenime verdim cidlmi mahvettisenağlama

evet canım yaa clinique toniklerdeki alkol miktarı baya bir yüksekmiş benneyaptımki
canım peki bebe yağı+zeytinyağı karışımını ne olarak kullanıyorsun?

pilarcım mozillam çöktüüü :1shok::1shok: 3 fotom kalmıştı. tatlım onu daha yeni yaptım tırnaklarımı uzattığım için ellerime tırnaklarıma sürüyorum hihoyyyt çok güzel oluyorkaydirigubbakcemile2

canım peki vucut ürünlerinde en beğendiğin ne inceltme anlamında :eek: avon-maximum body makeover nasıl? nivealar nasıl? yorumm :jeyyar:

1002228qv8.jpg

1002226se9.jpg

1002224cd3.jpg

rimel fırçasının olduğu şişede kirpik bakım yağı var çok güzel oluyor kaydirigubbakcemile2

pilarcım ben clarins di sanırım onunda kullnadım ama ııııhhh sadece barbara bortu beğendim. avonlar ölece duruyo zaten. ama göğüs bölgesi şekillendiricisini beğendim. bide ben bu avonlarıda atacaktım. ama arkadaşım dursun dedi. çoğu şeyi işe yaramıyo diye bi süre sonra atıyorum. baktıkça sinirim bozuluyor. barbara bortuda öle almıştım ama süper gerçektennn. hele bacak içlerini falan resmen şekle sokuyor. buarada bende çok tüy yoktur hatta hiç yoktur ama guttoda güzel tavsiye ederim. bioder almıştım ben bıyık bölgesi için. tüy gibiler ama heğten çıkmasın istiyodum lazer olmuyo bana çünkü tüy gibi ama bioder iğrençççç.sakın almayın kokusu berbatsenağlama

almagester canım bunların hepsini kullanabiliyomusun yaa.. bende seninkinin 10da biri kdr cilt bakım ürünü var çou zaman yapamıyom hiçç merak ettim uygulayabiliomusun hepsini

almagester canım ne kadar barbara bort, benimde çok ihtiyacım var böyle birşeye :lepi:
tüy dedin aklıma geldi yaa emla krem alcaktım bugün eczaneden, unuttum senağlama

almagester canım bunların hepsini kullanabiliyomusun yaa.. bende seninkinin 10da biri kdr cilt bakım ürünü var çou zaman yapamıyom hiçç merak ettim uygulayabiliomusun hepsini

evet tatlım ben zaten bi duşa girerim allah kırklanırım. bide bunları kalanlar. ben alırım ama cildime alerji yapar çoğu şey o yüzden atarım abalama veririm. :eek: mesela en ufak duş jeli bile alerji yapabiliyor bende:1no2:

almagester canım ne kadar barbara bort, benimde çok ihtiyacım var böyle birşeye :lepi:
tüy dedin aklıma geldi yaa emla krem alcaktım bugün eczaneden, unuttum senağlama

aaa sakın alma emla falan yaa.:1shok: his kaybı yapar diyolar.bide guttoyu mutlaka dene bak. hem kokusu çok güzel hemde nemlendirici gibi. bende tüy gibi olmasına rapmen azalttı. canıım ben iki alana bir bedava almıştım ama yazdı sanırım 120 falandı. ama tek alınca tanesi 65 gibiydi. yanlış hatırlamıyosam

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Son düzenleme:
annembirmelek güle güle kullan tatlım hihoyyytikimizde baya çektik şunları yükleyene kadar galiba

annembirmelek tatlımm Şeniz güle güle kullan hayatım Şeniz Şeniz

almagester sana soracağım sürüyle soru var tatlım :jeyyar: ama saat 4 olmuş mirmirmirmir

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Son düzenleme:
evet pilarcım bende son bir pilleri ovalayarak rujları falan çekebildim.yarın sor pilarcım zaten biz burdan başka yere gitmiyoz delikafadulden

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Son düzenleme:
almagester canım sende yelpaze geniş bittim ürünlerine canım güle güle kullan.piloşum iyi ki bu başlığa açtın ve iyi ki bu başlıkta toplanıyorrr.teşekkür ederim canım benımmm çok sefiom senı ya...Şeniz

canımm Şeniz iyiki varsınız ya :asigim:
ben de gaza geldim, kalan şeylerimi de koycam :dance:
çok eğlenceli :roflol:
gecenin 4ünde millet deli mi bunlar dicek ama delikafadulden

X