Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben o far paletlerini bakırköy cumartesi pazarında 5 ytl ye gördüm iki hafta önce

bende alcam o paletlerden cok begendmm hihoyyyt

topluca mı alsak ne anadolu yakasında nerden alabılırm ki kaydirigubbakcemile3

2006 da il dışında düğün makyajımı yapan kuaförde görüp aramıştım. büyük marketlerinin birinde bulup almıştım. 6 TL civarında idi.
İstanbulda bir türlü bulamamıştım, bu sene karşılaştım. 4-5 TL ye aldım bu sene... birçok parfümeride rastlıyorum artık.

aklınızda olsun; paletteki her rengin kullanımı aynı kolaylıkta değil. bazıları sürülmüyor, çok sert oluyor, aplikatöre gelmiyor; ama çoğu güzel sürülüyor ve gözde güzel görünüyor.
özellikle mavi-lacivertin olduğu palet gece makyajında ideal... yerimseniben

ben de çok beğendm onları yaakaydirigubbakcemile3

bu topic sayesinde kozmetik piyasası canlanıyor kaydirigubbakcemile3

yeni aldıklarımı, eskilerle birlikte eklemek istedim...

page1kkdv3.jpg

page2kkktl3.jpg

page3kkdo5.jpg

palet farlar, cecile in. tavsiye ederim, farları çok güzel. bu paletleri bulmak için çok gezdim... stok yapmayı bile düşünüyorum :))
aaaak.jpg

markayı soranlar olmuştu, görülmesi için kapalı ekledim.

Son düzenleme:
bambusi cecile ler ne kdr ben bunları cok begeniyorum

eet ya bnde bu cecile.leri çok beeniorum ama artık bulamıorum sgm.de vardı önceden şimdi tek tonu kalmış bida bundan gelmez ddi :KK43: ankarada nerden bulablrm?malibum bliomusun?

bambusi cecile ler ne kdr ben bunları cok begeniyorum

palet farları 20 TL ye aldım. kalitesine göre fiyatı çok uygun.
4 farklı paleti var. bir de pembe-mor tonlarında olan çeşidi var. kendime o tonları pek yakıştırmadığımdan almadım. renkli gözlere çok yakışır ama...

eet ya bnde bu cecile.leri çok beeniorum ama artık bulamıorum sgm.de vardı önceden şimdi tek tonu kalmış bida bundan gelmez ddi :KK43: ankarada nerden bulablrm?malibum bliomusun?

evet, tekliler vardı ama, paletleri bulmak zor. gelmez dediler. ben parfümeri parfümeri dolaştım. ama değdisositososito

canım soykanı bilio musunn hindistanecevizcimm
kocatepeye cıkarkenn
orda bu paletler var mı bilmiyorumm ama cecile ürünleri vardı belki vardı biliosan bak bilmiosan ben bakıp sana sölerim canım :)

kızlar bende ganimet öyle yok ama sizinkilere hep bakıyorum :) çok hoşuma gidiyo bakması. ama meraklı değilim öyle fazla makyaja... burda bakmak çok hoşuma gidince başka sitelerde de böle makyaj ürünlerini sergileyenler var mı diye gezintiye çıktım dün.. şu hanımkızın hazinesine bi göz atın maşallahı var:) inşallah yasak değildir böle link vermek...

MAC, NARS, Inglot, anddd Miscellanious (My first viewing to the members) - Specktra.Net

cnm başka siteye yönlendrmek yasak diye biliorum ben :KK43:

üff ne manyak şeyler buldum :S öleyse silsinler emin değilim... bi de bu yabancı. resimlerine bakıyoz sadece valla :KK70:

Şu klozet kapaklı farlardan bende kullanmıştım:) heheh

anaaa ne güzel bi topik yeni keşvettim yuh bana :))) akşam ben de koyam karalahanam koy demişti burası olduğunu anlamamışım yaa :)))))))

anaaa ne güzel bi topik yeni keşvettim yuh bana :))) akşam ben de koyam karalahanam koy demişti burası olduğunu anlamamışım yaa :)))))))

kız ilarzu ne edem ben seni.ben bilmediğini bilsem atardım hemen linki sana.bende diyom ya bu kız neden koymuoyr diye.
ama anlamalıydım en son aldıklarınızda falan hiç göremiyordum seni.
ama olsun geç olsun güç olmasın yarimu.
bekliyorum valla akşam...

bende koyyim üç beş parça bişi çeşit olsun..şakkıdı:icecream:

dusjeli.jpg

dudakurunleri.jpg

cbakim.jpg

farlar.jpg

gurunleri.jpg

kal2.jpg

kalemler.jpg

ojeler2.jpg

ojeler3.jpg

ojeler.jpg

parfumler.jpg

sacurunleri.jpg

tenurunleri.jpg

cnm ürünlerin çok güsel fazlalık hiç bişi yok ii günlerde kullan

ayshe gül sendemi dergiden aldın bacım o frizz ease'i:)):roflol:bende almıştımm:teytey:

X