Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
oje ve ruj paletinde cok güzelmis tatlim

bende cekip eklemistim ama topikte bulamadim nedense, zaten ürünlerimi yeniledim ben tekrar cekip koysammi ne

ilarzu o crystal den bende alcam bende cok begeniyorum cnmm :))
o küçük olanında şişesi güzelmişş :)))

hulii evet çekkkkk tekrar koyyyyyyyyyy

valla tatlim üseniyorum desem yalan olmaz, bugün degilde yarin cekip koyarim okis :teytey::teytey:a.s.

oje ve ruj paletinde cok güzelmis tatlim

bende cekip eklemistim ama topikte bulamadim nedense, zaten ürünlerimi yeniledim ben tekrar cekip koysammi ne

ekle tabi bebeğimm ben de yeni keşfettim tühh banaaaa:tomato: koy koy bekliizzz hulimii

ay deme ben de beğeniyorum onu çok yaaaa ama bu incandessence yi de dehşetle öneririm çok harika kokuyor

bi de rare gol gece parfümü olarak çok etkileyici extraordinary de öyle bebeğim ama benim gözdem rare gold gece de.....

incandessence bended var cnmm bende begeniyorummmm :)))
avonun genel olarak çoğu parfümünü begenrim zatennn
hulii unutma ama bekliyoruz hepsiniiii hihoyyyt

ilarzu çok güzel ürünlerin var güle güle sür sürüştür hepiciğini.
bi ara rare gold bana hediye gelmişti çok beğenmiştim gerçekten güzel parfüm incandesence yi geçen ay aldım çok methediliyor diye ama ben çokta beğenemedim ya CADIARZU
avondan kırık saç uçları için serum gördüm nasıl beğendinmi gerçekten işe yarıyor mu

hulicim bencede eklede birazda seninkilere bakalım kaydirigubbakcemile2

ilarzuu evet cnmm o serum nasıll ii mii??

ilarzu herşey .ook güzel güle güle kullan canım, resimdekide sensin heralde çok güzel çıkmışsın, :nazar:
birde tekrar soruyum şu bebak acı badem sütü ne işe yarıyo, buraya malzemelerinin resimlerini koyanların yarısındançoğunda fln var heralde??..

ilarzu çok güzel ürünlerin var güle güle sür sürüştür hepiciğini.
bi ara rare gold bana hediye gelmişti çok beğenmiştim gerçekten güzel parfüm incandesence yi geçen ay aldım çok methediliyor diye ama ben çokta beğenemedim ya CADIARZU
avondan kırık saç uçları için serum gördüm nasıl beğendinmi gerçekten işe yarıyor mu

hulicim bencede eklede birazda seninkilere bakalım kaydirigubbakcemile2

ilarzuu evet cnmm o serum nasıll ii mii??

bebekler o serumu şiddetle dehşetle tavsiye ederim başka hiç bi ürün almanıza gerek yok... accayip memnunun yapacağınız banyodan çıkınca ellinize sadece birkaç damla bundan damlatıp saçlarınıza iyice yedirmek hem çok kolay saçlarınız açılıyor hem de7/24 ler gibi saçlarınızı yağlandırmıyor bu bitti gittim gliss aldım o kırmızıyı heeeç memnun değilim. ben kime tavsiye ettiysem çok beğendiler devamlı bu ürünü kullanıyorlar benim gibi ... bi deneyin derim canlarım

ilarzu herşey .ook güzel güle güle kullan canım, resimdekide sensin heralde çok güzel çıkmışsın, :nazar:
birde tekrar soruyum şu bebak acı badem sütü ne işe yarıyo, buraya malzemelerinin resimlerini koyanların yarısındançoğunda fln var heralde??..

canım çok teşekkür ederim o bebak makyaj çıkramak için gurbikimizin bize tavsiyesiydi .. onun için neredeyse tüm sitede var canım:))) faat ben fazla kullanamadım çünkü gözümü çok sulandırdı.. istersen sen de bi dene deneyenler çok memnun canımm göz dışında çok güzel yapıyor cildi

ayshegül ve ilarzu iyi günlerde kullanın kızlar çok güzelmiş ürünlerinizkaydirigubbakcemile5 ne kadar kokoşuz dimi maşallah valla bizedeki ürünlerle mağaza açılırsositosositosositososito

kızlar bu acı badem sütü hemen hemen herkete var dikaktimi çekti.. nedir ne değildir bu :) ne işe yarar banada söyleyin kaydirigubbakcemile3

bildiğim kadarıyla göz makyajı hariç; makyaj-cilt temizliğinde kullanılıyor.
cildin yağlı ise tavsiye etmem. sivilce yapabiliyor.

söylediğin iyi oldu canım bende alıyım diyordum malum herkesin varkaydirigubbakcemile3
almayım bari zaten bu ara sivilcelerle başım dertte

cildim yağlı değil .. hatta kuruda diyebilirim.. her gece yaterken yüzümü yıkıyorm arkonun sabunuyle o mu yapıyo baska biseymı bilemiyorum..

kaşımın üstü fln böle bazenpul pul dökülüyoo:KK43: kurulktan oluyodur

iyi gelirmi acep bilmem kisenağlama

bambusi bu arada o senin fardannn bugn bizim ordaki depoya baktım o farı yok satmıyoruz o marka dedi gıcıkkkk ısrarla masum bi şekilde getirmezmisinz dedim hiç satmadık dedi kaydirigubbakcemile3

pazartesi ümraniyenın çarşısını delik deşik edicem kaydirigubbakcemile3 hayırlısı dua edin bana kaydirigubbakcemile3

iste geldimmmmm
ürünlerimi cektim buyrun bakalim
bu arada söyleyim ben alipda hic kullanmadigim ürünlerimin bir kismini, veya denemek icin aldigim uyduruk ürünleri attim, sattim yada hediye verdim

bunlar banyo ürünlerim
1001418.jpg

Nivea sampuanlarim
Head&shoulders sampuan (tavsiye üzerine aldim ama memnun degilim)
Nivea sac kremi
Nivea dus jeli
Bodyship dus jeli
penaten papatya kokulu banyo köpügü
ve dinlendirici banyo yagi

sac bakim ürünleri
1001419g.jpg

vücut bakim kremleri, losyonlar
1001422.jpg

deodorantlar
1001423y.jpg

Yüz bakim ürünleri
bioder tüy azaltici
nivea yüz temizlme sütü
nivea tonik
nivea kirisik önleyici yüz peelingi
neutrogena gözenek icin tonik
Evian yüz spreyi ( ablam parisden getirdi birde cep boyu var, yazin iyi oluyor)
Garnier göz makyaj temizleyici
Bebak aci badem kremleri
Lancester göz cevresi kremi
Yves Rocher nemlendirici ve sikilastirici krem
Avon nemlendirici krem ve göz kremi (hediye geldi kullanmadim henüz)
1001428.jpg

fondöten, kapatcibronz pudra, beyaz pudra ve normal pudra
Yves ROcher fondöten
Nivea beauyty lift fondöten
estee Lauder kapatici
Manhatten beyaz pudra
Avon normal pudra
Avon top inciler
ve bronz pudra
1001429.jpg

hlicim cok güzel ürünlerinn cook begendmmm a.s.
bioder tüy azaltıcıdan memnun musn cnmm?

rujlar, glossler, dudak bakim ürünleri ve kalemler
bu arada kizarkadasim avon temsilciligi yaptigindan beri avon yogunlukla avon ürünlerim var yeni farkediyorum
ama malesef hepsinden memnun degilim,
Manhatten glossun cok igrenc bir kokusu ve tadi var kullanmyiorum, satmayi düsünüyorum
1001433s.jpg

farlar, göz kalemleri, rimeller vede loreal alligim pudralarin yanina koymayi unuttum
1001435.jpg

makyaj setleri, ikisinide asik olup aldim cok güzeller
soldaki tchibonun daha dün aldim görenler görmüstür
digeride arabische Erdeden bronzer seti
1001436.jpg

hulicim bayıldım vala ürünlerine cook süperlerr
makyaj setlerin fln cok hoşş :))
şu ortadaki avon rujları var ya 3 tane ortadakinin adını ögreneblr mym cnm

X