Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

tek degilsin tatlim
bende bu topige takilmaya basladigimdan beri aldikca aldim delikafadulden
birinci ve ikinci fotodaki ürünlerini özetleyebilirmisin cok zahmet olmazsa, gördügüm kadariyla lancome cok kullaniyorsun neleri kullaniyorsun?
Lancome begeniyorum ama almaya cesaret edemiyorum fiasko olur diye

sehnsucht çok güzel ürünlerin var güle güle kullanırsın inşallah ama bazılarının hangisi ne için anlayamadım
aslında bu topiğe konulan resimlere hangisi ne ürünü yazılsa keşke daha faydalı olmaz mı?

güle güle kullan ürünlerinihihoyyyt ama bende anlayamadım çoğu şeyi cilt ürünlerini vede mmakyajlardanda galiba türkiyede olmayan şeyler var herhalde ama çok güzel görünüyorlar kaydirigubbakcemile2

ozlem canim koleksiyonun cok guzel, her biseyi kaliteli =D hepsini gule gule kullan =)
teşekkürler şekerim seninkiler yanında benim makyaj malzemem yok sayılır sen onların hepsini kullanım süreleri bitmeden kullanabiliyomusun??ama çoookk güzeller çok beğendim sür sürüştür bolca bari:)
fiyasko olursa satan kızı paralarım, bi ton para bayıldım ben ona...fotoların yanına yazdım neyin ne olduğunu canım
teşekkür ederim daha iileri senin olsun resimlerin yanına yazdım şimdi tatlım
güle güle kullan ürünlerinihihoyyyt ama bende anlayamadım çoğu şeyi cilt ürünlerini vede mmakyajlardanda galiba türkiyede olmayan şeyler var herhalde ama çok güzel görünüyorlar kaydirigubbakcemile2

bazıları Türkiyede yok esteenin bazılarıyla V.secret, trublend Amerikadan gelmişti, diorun paletini lancome farı flnda freeshoptan aldım.teşekkürler bu arada beğenmenize sevindimm
a.s.a.s.a.s.

sehnsucht teşekkürler çok zahmete girmişsin seni uğraştırdık canım ama faydalı oldu bence.

birşey dikkatimi çekti, çoğu fotoda bebak varkaydirigubbakcemile3.
gurbaga prenses bebak satışlarını patlattı.

canım benim yaa çok güldüm :roflol:
komisyon mu talep etsem bebaktan ne kaydirigubbakcemile2
cicilerin çok güzel
güzel günlerde kullan inşallah :lepi:

kullaniyorum canim, farlar ve alliklar zaten omurluk, fondotenim yok, maskaralarimi o kadar kullanamiyorum, bir de glosslarima dikkat etmeye calisiyorum =)

canım benim yaa çok güldüm :roflol:
komisyon mu talep etsem bebaktan ne kaydirigubbakcemile2
cicilerin çok güzel
güzel günlerde kullan inşallah :lepi:

teşekkürler cnm.
doğru bir tespit amakaydirigubbakcemile3

bambusi canım fotoda gördüğüm resimde maxfactor cream puff kullanıosun galiba nası memnunmusun canım yaaa bide nası kullanıosun sölermisin

bambusi canım fotoda gördüğüm resimde maxfactor cream puff kullanıosun galiba nası memnunmusun canım yaaa bide nası kullanıosun sölermisin

canım max factor ürünü yok bende.
flor mar ın pudrası o :uhm:

bazı ürünler markalı bile olsa alerji yapıyor bana
ismini vermiyeceğim bir ürün var reklamları bas bas çıkıyor
kaşıntı yapıyor gözümde nasıl olcak bu iş anlamadım:çok üzgünüm:

ben su beyaz palet li kalp seklinnee benzeyenn olan farlar varya onun markaısnı çok merak ettim :bbo:

söylersen sevinirm:teselli:

image maker markalı o farlar.
fiyatları da çok uygun.

ben o far paletlerini bakırköy cumartesi pazarında 5 ytl ye gördüm iki hafta önce

bende alcam o paletlerden cok begendmm hihoyyyt

topluca mı alsak ne anadolu yakasında nerden alabılırm ki kaydirigubbakcemile3

evet topluca alalım ucuza gelirrr :roflol:
pazarlarda fln olur heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…