Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

hmmmm hemen almalıyım o zamannn, sitenin adresini verebilirmisin canım, bi bakıyımmm

damlacım evet seviyorum renkli rimelleri ama kullamıyorum pek :)

çaklitim seyrettim canımm çok beğendim :lepi:senide makyaj malzemelerini hepsini güle güle kullan bide demişin fazla değil diye ee daha ne olsun:sm_cool:
makyajında çok sade hoştu cildindekki renkli nemlendiricinmiydi canım onu merak ettimdekaydirigubbakcemile3

çikooo çok güsel cnm cicilerin videoda süper olmuş herşey çok güsel eline sağlık:)

tesekkurler arkadaslar =)
duzeltme yapayim, sandiginiz kadar fazla degil dedim, yani odamin hala bos kisimlari var =)

murgiz cildimdeki renkli nemlendirici canim evet, tesekkur ederim gozumun altinda yesil kalem, ustunde yesil ve lila far var... =) begendigin icin tesekkur ederim

chocolatestar hepside çooookk güzel delikafadulden
bende istiyorum yaaaasırnaşık şey
o kadar kendimi sıkıyorum alış veriş yapmayacağım diye site beni dürtükleyip duruyooo, içimden bi ses "git allll, git aaallll" diyip duruyokötükedihüso
güle güle kullan hepsini

:roflol::roflol:evet canım gerçekten odada boş yer vardır:roflol:çaklitim ürünlerin sandığım gibi çok ayrıca nicelik önemli değil hepsi harika şeyler çok değerli hepsi güle güle kullan canım
göz makyajında hoştu zaten yeşil ve lila ilk defa duydğum bi komposizyon olmuş videıda siyah gib görünüyodu ama tenin çok güzel duruyodu renkli nemlendiricinin böyle güzel gösterdiğine sevindim canım öpüyoruma.s.a.s.

tesekkurler arkadaslar hepinize =)))))

canim cildimi uriage temizleme ve nemlendirme urunleri, bir de noviderm boreade peeling acayip toparladi, iyi bir temizleme urunu ariyorsan tavsiye ederim...

tesekkurler arkadaslar hepinize =)))))

canim cildimi uriage temizleme ve nemlendirme urunleri, bir de noviderm boreade peeling acayip toparladi, iyi bir temizleme urunu ariyorsan tavsiye ederim...

evet canım arıyorum ve galia uriage i seçeçem zaten bi evden çıkabilsem tek başıma neler yapcam nelerrr

hepinizin ürünleri cok güzel iyi günlerde kullanin

cikolatam videon süper olmus emegine saglik, sirf sesi kisik geldi sanki pek anlayamadim

hepinizin ürünleri cok güzel iyi günlerde kullanin

cikolatam videon süper olmus emegine saglik, sirf sesi kisik geldi sanki pek anlayamadim

tesekkurler canim, bilgisayarin sesini acman gerekiyor, mikrofon bilgisayara entegre oldugu icin kamerayla uyumsuz olmus mesafesi biraz daha uzak kalmis =((( sesini duzeltip tekrar cekicem usenmezsem =)

murgizcim kesinlikle uriage tavsiye ediyorum. bebis yuzunden mi cikamiyorsun evden =))) cok tatli yerim ben onu

bunlar temizleyici ve tonikler
en soldaki(avon) ve önde beyaz mavi(yves rocher)göz makyajı temizleyicileri avonu önermem(gözü yakıyo) diğeri çok güzel fiyatıda çok uygun.biothermin temizleyici ve toniğini bir süre kullandım yüzünüzün aydınlandığını hissediyosunuz ama uzun vadede gördümki sadece parlatıyo makyaj öncesi kullanım için uygun sadece(peeling kil maskesi nemlendiricisinide kullandım çok beğenmedim) yves rocher cilt bakım ürünlerini tavsiye ederim özellikle yeni başlayanlar için çok uygun pure camille yüz yıkama jeli çok güzel mesela(yıkayarak temizlemeyi seviyorsanız)inositol yazan temizleme tonik bir arada geç gelip hiç yüzümü yıkayacak makyaj silecek halim yok dediğim zamanlarda kullanıyorum güzel bi ürün, sebo specific yine yves rocher yüzünüzde 1 tane bile sivilce yoksa kullanabilirsiniz ancak siyah noktalar için, biraz arkada kalmış toniğide güzel, şişedekini eczanede hazırlattım lekeler için(cilt bakımı yaptırdığım bi yerde sıktıkları sivilceler ciddi izler yaptı biraz hafifletti)rejuvi yüz yıkama yeli yine güzel bi ürün ama cildimde iz bırakan yerden aldığım için olsa gerek pek sevmiyorum onu, avon clearskin aslında siyah noktalar için ama atmaya kıyamadığımdan bacaklarıma peelingten sonra sürüyorum:))öndeki küçük şişe e.arden siyah noktalar fln için yeni aldım, lancome tonikte yeni onlar için yorum yapamıyorum henüz, esteenin makyaj temizleyiciside kesinlikle süperrr

bunlar kremlerim
lancomelar yeni yorum yapamıyorum, yeşil ve mavi olan kremler yves rocher inositol serisinden gece ve gündüz kremi 20li yaşlar için çok uygun tavsiye ederim göz kremide var resimler arasında oda güzel, shiseido nun göz kremini yeni kullanmaya başladım ama ciddi fark etti çok memnunum, (lancome un tester göz kremlerini kızkardeşimin nişanlısına verdik biz bile farkettik değişimi testerlar bitince kendine alacak:) )küçük rejuvi yatıştırıcı,clinique koruyucu, herbalife kil maskesi, shiseido arındırıcı maske(çok umutluydum ondan daha bişey olmadı), clinique nem maskesi(çok güseeell yüzüm yumuşacık oluyo) yanındaki yves rocher meyve özlü peeling ve normal peeling(istenirse ciltte maske olarak, yada peeling olarak kullanılıyo) daha kullanmadım, yandaki estee sebum dengeleyici, pembe kutudakinide eczanede hazırlatmıştım maske gibi bişey,küçük olanda esteenin serumu(eşantiyon işte ne fayda ne zarar:)

bunlarda ten ürünlerim ortadaki dior palet çantamda taşıdığım tek makyaj malzemesi çook güzel herşeyi, yanındaki estenin allık paleti esteenin bütün ürünlerini çok beğenirim zaten oda kullanabileceğim bütün renkleri olan süper bi palet bence( bu arada esteenin bir tane daha allığı vardı kızkardeşim araklamış) soldaki yves rocher fondoten fazla kapatıcı özelliği yok ama çok doğal bi görünüm veriyo cildinizde sivilce fln yoksa kullanabilirsiniz, yanındaki esteenin prime fx serisinden solgun gözüken ciltler için baz, estee allık,estee kapatıcı, guerlian fondoten(hepsinden memnunum) ve yves rocher sivilce kapatıcı ve kurutucu(rengi koyu olduğu için gündüz kullanamıyorum gece sürüyorum) en öndekide trublend pudra güneş koruyucu özelliği var

bunlarda göz ürünlerim
farlarım lancome, estee, stila, innova. en beğendiğim lancome, muhteşem bi ürün bence(diordan daha iyi).göz kalemlerim dior estee golden rose lancome barbara h. fln(dior en beğendiğim) eyelinerların çoğu golden rose çok memnunum, kapatıcı amway artistry, rimeller dior estee artistry victorias secret ve hacı sürmelerimmm, sürmek çok zor ama çok güzel oluyo özellikle koyu makyaj sevenler o süslü şişeden edinmeli içi toz(guerlainın sürmesi gibi oda çok güzeldi bitti(

fırçalar...(estee gayet memnunum)

rujlar...hepside güzelll en çok ruj kullanıyorum

saç ve vücut ürünleri, fazla bişey yok amway şampuan ve saç kremini lorealin serumunu tavsiye ederim, vücut ürünlerinde biotherimi tavsiye ederim özellikle aqua relax ve el kremini (el kremi normak bi el kremine göre biraz tuzlu ama çook güzel)frizz ease serum bi derginin hediyesiydi çok beğendim bitince alcam

makyaj çantaları..dior,estee, vichy, lancome hiçbirini para verip almadım eşantiyon:))

Son düzenleme:
sehnsucht ürünlerin cok güzel cok kaliteli iyi günlerde kullan

teşekkür ederim canım aslında bana baya var gibi geliyordu yetiyordu yani, burdaki kızların ürünlerini görünce amaaan ne çok eksik şeyim varmış dedim:1shok: ama kullanmayıp bayatlattıktan sonra ne anlamı varsositososito???bir tek mineralli ürünlere takmış durumdayım onlardan alcam, başkada bişey almam yaza kadar heraldea.s.

bayanlar aplikatörleri nasıl temizliyorsunuz?

ozlem canim koleksiyonun cok guzel, her biseyi kaliteli =D hepsini gule gule kullan =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…