Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
gamzeli canım color trend kiss and go yazıyo üstünde. altına baktım no için ama no yok, şu yazıyo,CAFE AU LAIT.:1hug:

nisancım evet sadece netten satılıyo everday

06ımmmm özeline bi bakıverir misin ?
:çok üzgünüm:

gözüm göynüm aculdu vallah bayıdım hepinizin öreünlerine güle güle kullanın
almagester06 bacım mirah ettim yaww makyaj ürünlerinin hepsini aklında tutabiliyonmu hangisini nezman kullanıyon yaww maşlhh kozmetik tükkanı gibimm
hehee bende 1 alık var sen ooo :)))) ay cok güldüm kendimeee heheee
şaka bi yana hepsi cok güzel ve temizz kullanmışsın

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 tşk ederm canım :1hug:

yüzüme ilk mineral makyaj uygulaması yapıldığında bende hiç ümitli değildim şok olmuştum ince bi pudra nası bu kadar kapatabildi diye bi okadarda doğal evet..
ilk önce kabuki fırça değilde normal kendi fırçamla denedim kabukiyle kullanıca anladım ki kabuki ile daha tasarruflu oluyor.ama allığını sevmiyorum pek yaa toz olması hoşuma gitmiyokafamçokkarıştı

bende koycamm
ama sizinki kadar cokk diil azcık bişeyy
parfümler

kremler..
bu clean clear hiç bi işe yaramıoo :klava:
bepanthene i nemleendirici yerine kullanıyorum
pur blancanın kokusuna bayılıyorummm :asigim:

göz kalemlerim ve rimeller
cogunlukla siyah süreerim ama siyahı komayı unutmusum :roflol:

bunlarda farlarım far kullanmam pek..siyah simli farı ince çekerim eyeliner gibi..beyazında simli olusu hoşuma gider sürerim arada

Papatyam ürünlerini totalde kendiminkilere benzettim çünkü bende asla kullanmayacğım şeye sahip olmam eğer hediye geldiyse ve kullanmayacağım bir şeyse hemen kullanabilecek birini bulur ona veririm . . .

Bi elin parmaklarını geçmez yani makyaj malzemelerim . . .
Makyaj malzemesinde depoda yapmam taze taze bittikçe son kullanma tarihlerine dikkat ederek alırım . . .

Bu topikten sonra bir elin parmaklarını biraz geçebilir ürünler bu topik kriz dinlemiyor piyasayı kalkındıran topik bu . . .

bu topiktekileri görünce alasım gelioo zatennn alcagım bi dolu şey var :)

Kızlar ürünlerin fotoğrafını gündüz çekmek çok daha iyi oluyor galiba.bende gece çekmiştim sanki farklı çıktılar gibi.başka resmini ekleyecek bişeyim yok ya öncekileri silip silip baştan eklerim artık :) korkmayın şaka :))

papatyacım yeni farekttim ya , ama çok şekerler ne güzel hani kız çocuklarının böle cicleri olur ya, öyle göründü gözüme :1hug: iyi günlerde kullan canımcım

bunlarda farlarım far kullanmam pek..siyah simli farı ince çekerim eyeliner gibi..beyazında simli olusu hoşuma gider sürerim arada

farın renleri cok güzel markasını öğrenebilirmiyim, iyi günlerde kullan cnm

canımm ölee cok ahım şahım bi marka diil colleen adı her yerde var 4 tl fln fiyatı

dieride tekin acar dan alınmıstı

teşekkrüe derim bilgi için umarım bolu da da vardır alışveriş yönnünden cok kısıtlı bir şehir burası renkleri güzel olduğu kadar sürümü ve kalıcılığıda güzeldir inş ?

canım sürümü cok güzell ben cok kullanmıyorum ama kalıcı bence özellikle siyhını cok kullanıyorum gayet iii inş bulablrsn boluda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…