Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tşk ederim sabuncum kızlarda olur böyle yapış yapış rujlar glosslar ,fırçalarda bi ton allık falan nefret ederim. ben o glossları bile nerdeyse fırçayla sürüyorum delikafaduldenya o farların kenarlarını ıslak mendille siliyorum -tatlicadiarzu-

buarada herbalife mı ne yazıyo tüp içinde o ne çok merak ettim. buarada güle güle kullan hepsini :1hug:

06ım hayatımda karşılaştığım en iyi kremi sormuşsun . . . aslında jel .
:asigim:
Evt herbalıfe ın Radiant C si . . . İlk sürüşte olağan üstü etki . . . Reklam bültenleri gibi yazdım :asigim: ama aslında ürünü denemen belkide en iyi izlenimi sağlar . . .
Yenisi için bi hrb temsilcisi ile iletişime geçmeliyim ben bu tüpü geçen yıl almıştım 1 yıl kullandım . . . Mercimek tanesi kadar ı hallediyor yani . . .

06ım hayatımda karşılaştığım en iyi kremi sormuşsun . . . aslında jel .
Evt herbalıfe ın Radiant C si . . . İlk sürüşte olağan üstü etki . . . Reklam bültenleri gibi yazdım :asigim: ama aslında ürünü denemen belkide en iyi izlenimi sağlar . . .
Yenisi için bi hrb temsilcisi ile iletişime geçmeliyim ben bu tüpü geçen yıl almıştım 1 yıl kullandım . . . Mercimek tanesi kadar ı hallediyor yani . . .

aa ne işe yarıyo o eksik kalmıyım ondan anlatsana azcık ŞenizŞeniz

aa ne işe yarıyo o eksik kalmıyım ondan anlatsana azcık ŞenizŞeniz

06ım sürdüğün yüzeyde bi tabaka demek yanlış olur ama zemin diyelim müthiş bir pürüssüz zemin kılıyor gerçek ipek gibi bi doku yaratıyor hemde ilk sürüşte ve her defasında . . . yağsız ama kaygan . . . anlatmak çok zor tabi etkisini, denemen çok daha iyi . . .
tabi ki yıkayana kadar bu süreç . . . ama el kadar sık yıkamadığın yüz için müthiş bi oluşum =)
Ben ürünü bu nedenle sadece yüzüm ve boynum için kullanıyorum ellerim için ise ara ara . . . . . .

06ım sürdüğün yüzeyde bi tabaka demek yanlış olur ama zemin diyelim müthiş bir pürüssüz zemin kılıyor gerçek ipek gibi bi doku yaratıyor hemde ilk sürüşte ve her defasında . . . yağsız ama kaygan . . . anlatmak çok zor tabi etkisini, denemen çok daha iyi . . .
tabi ki yıkayana kadar bu süreç . . . ama el kadar sık yıkamadığın yüz için müthiş bi oluşum =)
Ben ürünü bu nedenle sadece yüzüm ve boynum için kullanıyorum ellerim için ise ara ara . . . . . .

canım bnce cok üzel anlatmıssınn alasım geldi vala ya :CüvCüv:

Sabun bide o nerelerde satılıo ne kadr ?

Sabun bide o nerelerde satılıo ne kadr ?

Papatyam bu ürünü Herbalife temsilcileri satıyor yani Avon gibi düşünebilirsin müşteri ve satış temsilcisi ağını . . .
Yani ilinde bulunan Herbalife temsilcileri ile iletişime geçmen gerek sanırım . . . Eminim vardır çünkü çok fazla ve her yerdeler =)

Ben geçen yıl 30-45 TL arası bi bedel ödemiştim ama tüm yıl kullandım . . .

Rımelde de pembeyi tavsiye ederim tabi ki papatyam MAYBELLINE fiyat performans bakımından özelliklede maskarada harika . . .

ay çok merak ettim yaaaa. kim satarki buralardaaa:uhm::uhm:

kızlar ürünleriniz harika,
sabuncum, ben de herbalife'ı merak ettim...a.s
almagaster06, süpersin canım, temzliğiyle, kalitesiyle, renkleriyle muhteşem =) renk zevklerimiz neredeyse aynı, rujlarımız özellikle =)Şeniz

hepinizi öpüyorum kızlar, şu final zamanı içimi açtınız, Alla razı olsun.... :dance:
Şeniz

ay çok merak ettim yaaaa. kim satarki buralardaaa:uhm::uhm:

brc a.s.

fıstık ben bu ürünü temsilcisinin bana denettirmesi ile o anda sahip oldum yani ürünü sahip olduktan sonra anlattı
:1rolleyes:

denendiğinde anlaşılabilir dokusu . . . miktarıda dikkatimi çekmişti tabi mercimek tanesi kadar jel tüm elime bileklerime yetti . . .
İyi aklıma düşürdünüz vAllahi tüptende anlaşılacağı üzere benimde spariş vermem gerek :uhm:

nisancım çok tşk ederim :asigim:

sabuncum yaaa ben çok merak ettim bunu öff bide bu girdi aklıma delikafadulden

kızlar özellikle sabuncum. bugün nihayet everyday mineralsden gelen fondötenlerimi denedim. size şöyle diyim, önce yüzünüzü yıkıyorsunuz nemlendiriyosunuz aynı normal fondöten uygular gibi. sonra bi süre bekliyosunuz ki nemlendiriciyi emsin cilt.
kaplar minicik olduğu için ben bi çay tablasına azcık döktüm sanki un gibi. sonra yine everyday dan aldığım fırça ile çay tablasındaki toz fondöteni 10 sny falan yedirdim fırçaya. sonrada yuvarlak hareketlerle cidime uyguladım. sonuçç şöyle diyim çenemde çıkan sivilceyi kapattı:1shok::1shok: sürerken sanki ölesine bişey olmuyomuş gbi ama kapatıcılık ve doğallık süper.ama kesinlikle bir kabuki fırça alın derim hem daha yumuşak hemde daha sağlıklı.konu hakkında takılan olursa bende anlatırım ama everday mineralsin sitesinde anlatıyo nasl yaptığını videos bölümünde.

almagester makyaj malzemelrin çok güzeller özellikle tertemiz olmaları dikkatimi çekti bravo valla:nazar:
bi sorum olcak,rujlarının arasında gümüş rengi olanın markası ve no su kaç canım she rujlarının olduğu foto anlatabilmişimdir inş.:-)

kızlar özellikle sabuncum. bugün nihayet everyday mineralsden gelen fondötenlerimi denedim. size şöyle diyim, önce yüzünüzü yıkıyorsunuz nemlendiriyosunuz aynı normal fondöten uygular gibi. sonra bi süre bekliyosunuz ki nemlendiriciyi emsin cilt.
kaplar minicik olduğu için ben bi çay tablasına azcık döktüm sanki un gibi. sonra yine everyday dan aldığım fırça ile çay tablasındaki toz fondöteni 10 sny falan yedirdim fırçaya. sonrada yuvarlak hareketlerle cidime uyguladım. sonuçç şöyle diyim çenemde çıkan sivilceyi kapattı:1shok::1shok: sürerken sanki ölesine bişey olmuyomuş gbi ama kapatıcılık ve doğallık süper.ama kesinlikle bir kabuki fırça alın derim hem daha yumuşak hemde daha sağlıklı.konu hakkında takılan olursa bende anlatırım ama everday mineralsin sitesinde anlatıyo nasl yaptığını videos bölümünde.

Sivilceyi kapatan toz gerçekten :1shok: yani ürün katı yoğun ağır bi kıvamda olur anlarım sivilce kapanabilir ama toz eğer bunu başardıysa, başarılı çok başarılı bi ürün olduğunu düşündürür . . .

1002395iq0.jpg
[/IMG]

gamzeli canım burdaki siyah kaplı şeffaf kapaklı iki pembe arasındakini diyosun dimi. o ise eğer avon.yazın yanınca çok güzel oluyohihoyyyt buarada tşk ederim :1hug:a.s.

ben avucuma döküpte kullanıyorum canım hergün çay tablasına zor olur ama kolay geldiyse sana öyle devamdelikafadulden

sabuncum Herbalife Radiant C Nemlendirici Jel-Krem tam adı bumu acaba:uhm:

Sivilceyi kapatan toz gerçekten :1shok: yani ürün katı yoğun ağır bi kıvamda olur anlarım sivilce kapanabilir ama toz eğer bunu başardıysa, başarılı çok başarılı bi ürün olduğunu düşündürür . . .

evet canım açıkcası bende sürerken pek bişey beklemiyodum ama cidden kapattı ki o sivilce bende hep aynı yerde sürekli çıkar düşün. ben beğendim valla. renklerinide yazayım. fikrin olsun. ben denk gele seçtim renkleri. beyaz tenliyim bu arada :asigim:

pink tan semi matte---medium beige semi matte--fawn semi matte

medium beige biraz koyu gelebilir ama ıslak kullanımla rengi açılıyo. bende everday in sitesinden gördüm.

ben daha yeniyim ya brcinn cim gördüğüm gibi yapmaya çalıştımkaydirigubbakcemile3

kızlar every day minerals ürünleri sadece internetten sipariş edilebiliyor di mi ?
hiç satış noktası yok ?

evet canım sağ baştan 2 olanı diyorum.avonun hangi serisi acaba?bir de no.su please:-):1hug:

ben avucuma döküpte kullanıyorum canım hergün çay tablasına zor olur ama kolay geldiyse sana öyle devamdelikafadulden

sabuncum Herbalife Radiant C Nemlendirici Jel-Krem tam adı bumu acaba:uhm:

brccmcmcm
evet kesinlikle süprizzzzz
Herbalife Radiant C Dally Skin Booster Gel-Cream

X