Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
saol cnm ben bi bakıcam umarım vardır... :))

arkadaşlar sadece makyaj ürünlerimi tekrar daha düzenli koymaya karar verdim umarım sıkmıyorumdur

ALLIKLAR

1002376nh5.jpg

RİMELLER

1002390ql0.jpg

TEN ÜRÜNLERİ

1002377yj9.jpg

1002379gh1.jpg

KALEMLER

1002400dp9.jpg

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Son düzenleme:
almagester06 ne kadar güzel şeylerin varrrrr:asigim: hepsini iyi günlerde kullan tatlım
3lü yeşil tonlarında olan farını çok biyendim markasını felan öğrenebilirmiyim acep:eek:

sağol brcinncimŞeniz kuzucum o beyu marka. belli olmamış ama çok hafif simleri var ve gördüğüm en kalıcı farlardan. hele mavi tonu dehşet güzelkafamçokkarıştı bide aplikatörü aynası dışı falan çok şık

almagester gerçekten cok güzel ve cok kaliteliiler güle güle kullan canımm Şeniz

papatya89 çok sağol canım. buarada ben şimdi gidip şunlara bi çekmeceli bişey alayım sepete sığmıyolar bide ışıktan uzak tutmak lazım.

bence al
allıklarında süper
rujların yok mu onlarıda görmek isterizzz :asigim:

cnm malzemelerin çok güsel farlarına bayıldım bide cecile allığın ne tonda memnunmsn
evt kıslar ışıktan ve sıcaktan uzak tutmalıys ürünlerimizi bnm evim çok sıcak rujlar kendinden geçio buzdolabında tutmak zorunda kalıorm:KK43:

Almagester ay ben çok seviyom bakmasını iyiki koymuşun :) çok güzeller

bide cnm pastelin farları nasıl yapısı kalıcılığı renkleri ii renk veriomu mesela

sağol brcinncimŞeniz kuzucum o beyu marka. belli olmamış ama çok hafif simleri var ve gördüğüm en kalıcı farlardan. hele mavi tonu dehşet güzelkafamçokkarıştı bide aplikatörü aynası dışı falan çok şık

deme yaaaaa-tatlicadiarzu- nerde bulucam ben beyu pöff:1no2:

evet evet rujlarıda istiyoruz:icecream:delikafadulden

almacıım çok güzel gözüm göünlüm açıldı valla
ne kadar çok fırçan var yahuu
bende sulu boya kutusu şeysini çok bieyndimm

almagaster çok güzel ürünlerin var bende seninkilerin dörtte biri anca vardır ama bu topicler kozmetik merakımı uyandırdı. sorularıma gelince stila allığının yanında olan bronz allık mı nasıl duruyor ne marka merak ettim bir tane edinmek istiyorumda birde pastel farlarından memnunmusun renklerini veriyormu kalıcımı son bir soru aynı kirpik maşası bendede var benim kirpiklerimle başım fena dertte çok düz ler hiç kıvrımlı olmuyor calori 2000 kullanıyorum en çok ondan memnun kaldım bir çoğunuda denedim senin bildiğin veya diğer arkadaşların bildiği bir rimel varmı.Ah şu inatçı düz kirpiklerim

Hanımlar dikkatinizi çekti mi bilmem 06 nın fırçalar dehşet temiz . . . Sanki hiç kullanılmamış hatta jelatininden yeni çıkarılmış . . . Sadece temizde değil yani çok sağlıklı kullanılmış . . .
MaşALLAH . . .

Nasıl yıkadığını ve muhafaza ettiğini soralım o zaman gerçi şimdi o cicilerine çekmece bakmaya gitti ama . . .
Cicilere çekmeceeee . . . . . .

Sizin ürünlere bakınca benimkilerin ne kadar az kaldığını farkettim kaydirigubbakcemile3

roselin damlasss semyıl aybike sabun brcinn papatya hepinize tşk ederim kızlar.. rujları koymayı unutmuşum :1shok::1shok:

Buarada bulamdım ya çekemece gibi bişey öldüm gez gez. bu mac koleksiyonu olan kızların varya böle çekmeceli ne güzel düzenli duruyor bide. buldum ama küçük ya. öffff kim gitcek koçtaşa falan:eek:klava::eek:klava:

sabuncum fırçalarımı kullandığım gün hemen temizliyorum ben sevmiyorum öyle bırakmayı. hiç temizleyemezsem ıslak mendile sürterek en azından far allık falan bi temizliyorum. su ile temzilerken de dalin ve ılık su ile yıkayıp suyunu kağıt havlu ile alıp kurumaya bırakıyorum..

semyıl ve damlasscım pasteli gurbaa da önermişti. ben çok memnunum hafif simleride var bide o küçük mavi olanın arkasında aplikatörü ve aynası var çok şeker:asigim:buarada o bronzer carmina. ben çok seviyorum hafif bi ışıltı veriyor bide maşallah pek bereketli. ben yazın dekolteme falanda sürüyorum hala bitmedi o ya.bide allık üstüne de sürüyorum ışıltı veriyo hafif de bi şeftalilik veriyo. yapısı aynı bourjois allıklara benziyor.benimde değiştimicem iki masakara var biri 2000 calori biride diorshow süperr ikside semyılcım.ya şey diyolar kipik maşasını kullanmadan önce fön tutun ısınsın diyolar ama denemedim. bide ilk kat rimelden sonra kıvırıyolar ama o çok sakıncalı kırılıyo zamanla.

damlasss cım ben o cecile allık tonunu daha tutturamadım çokk tatlı bi şeftali ama altına baktım rengine 4 numara diyo.ben ister pembe ister şeftali süreyim mutlaka yanaklarımızı içine çekip bi hat oluşturuyoruz ya, oraya önce bunu bir hat halinde sürüyorum,sonra normal ne ton kullancaksam onunla karıştırarak kullanıyorum. daha belirgin yapıyo yanakları.yani alt daha koyu üst pembe bile olsa daha hoş duruyor

X