Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
almagesterim ürünlerin çok güzel bebişim içim açıldı:asigim:
2 sorum var sana nacizane
1 stila allığından memnunmusun?
2 innova rimelin nasıl?:icecream:

3-rujlarını sabırsızlıkla bekliyoruzz ne zaman eklersinn :roflol: Şeniz

almagester görmek istediğim kadar varmışşş cok güzellermiş ya

almagesterim ürünlerin çok güzel bebişim içim açıldı:asigim:
2 sorum var sana nacizane
1 stila allığından memnunmusun?
2 innova rimelin nasıl?:icecream:

Ne demek canım . valla stila allık çok yğun sanırım çünkü fırçayı azıcık dokunduruyorum ve inanılmaz renk veriyor. bide açık renk gibi duruyor ama biraz daha koyu duruyor.ama diğer kısmı daha çık şeker pembesi. kuzucum innova rimel değil dipliner :asigim: ve memnunum a.s.

kızlar sepetleri kenara koyup şunlardan alcam. çünkü toz falan olmazlar ben sinir oluyorum öle ortada açık açık durunca.derli toplu ayrı ayrı daha güzel olur sanki.

necessarymakeup.com dan alıntıdır...

Ay benim yiyesim geldi bu rujjjlarıııııııı güle güle kullan tatlım.ah bende keşke alışveriş uzmanı olsam.nerdeeeeeee.hiç becerikli deilim bu konuda.çok tatlı rujların canım

Ay benim yiyesim geldi bu rujjjlarıııııııı güle güle kullan tatlım.ah bende keşke alışveriş uzmanı olsam.nerdeeeeeee.hiç becerikli deilim bu konuda.çok tatlı rujların canım

:asigim::asigim: sağol canımcım

almagestercmrujların harika shelerin çok tatlı görünüyo.shelerin yanındaki 2 tane parlatıcılarının markası ve nosu kaç pembesi çok güsel aynı rengi dudağa veriyo mu?

mn54 canım onlar oriflame sanırım silinimiş üstü. ben deli gibi onlarıda tozlandı diye ıslak mendille silerim de-tatlicadiarzu- o pembe gibi olan çok tatlı bi pembe veryo dudağa. diğer parlatıcıda baya yoğun ama yapış yapış değil.:asigim:

canım çok güzel malzemelerin güle güle kullannnnn =*
bikaç sorumu yanıtlarsan sevinirim almagaster...2tane siyah tekli far gördüm onların markası ne ve memnunmusun canım? aradığım siyah farı daha bulamadımda..
birde rujlarından mavi ambalajlı koyu kırmızı renkli uzun ince rujunun markasını öğrenebiliym baştan 2. ? =)

canım o ruj avonun koyu kahve gibi bişey ama çok kalıcı ve pütür pütür yapmıyor. o tekli farlardan siyahlardan siyah kutuda olan cecilin. sorma ben nasıl aramıştım mat renkte bi siyah farı. heryerde simli vardı. ben kömür siyah arıyodum. o zamanda inglot ve mac yoktu bunu almıştım. çok memnunum ben. ama inglotun tekli farları var ya tablet şeklinde olanlar onlarda çok güzel. diğerini ölesine bi anıma geldi aldım ucuz diye flormarın simli farı :asigim:

Hanımlar bende hemen hergün kullandığım bazı ürünleri ekliyorum parçalarla ilgili sorusu olan olursa zevkle yanıtlarım . . .

Bu arada Show a Dior a iyi alıştım . . . İlk geldiğinde beklentilerin gerisindeydi fakat zamanla alıştık birbirimize . . .

SABUNCUM ilk soru benden gelsiin rimelden memnun musun canımm
ben yeşili mi ii bu mu ii bilmiyorumdaa
ayrıca ben nivea nın rimelini kullandım pek memnun kalmadım kızlar

06 fırçaların için verdiğin tarifi aklımda bulunduracağım . . .
Çünkü gerçekten çok iyi durumda görünüyorlar . . .

Ürünlerinde öyle, ben sanırım öncelikle temizliğine dikkat ediyorum çünkü bu makyaj malzemeleri bulaşık yapışık akışkan mizaca sahip oldukları için herkes temiz muhafaza edemiyor . . .
Ben ürünlerini özellikle bu yönüyle sevdim . . .

:asigim:

tşk ederim sabuncum kızlarda olur böyle yapış yapış rujlar glosslar ,fırçalarda bi ton allık falan nefret ederim. ben o glossları bile nerdeyse fırçayla sürüyorum delikafaduldenya o farların kenarlarını ıslak mendille siliyorum -tatlicadiarzu-

buarada herbalife mı ne yazıyo tüp içinde o ne çok merak ettim. buarada güle güle kullan hepsini :1hug:

SABUNCUM ilk soru benden gelsiin rimelden memnun musun canımm
ben yeşili mi ii bu mu ii bilmiyorumdaa
ayrıca ben nivea nın rimelini kullandım pek memnun kalmadım kızlar

Dior dan önce kullandığım maskaraydı papatyam pembenin özelliği dolgunlukla ilgili . . . Yeşili hatırladığım kadarı ile uzunluk odaklı . . .

İhtiyacına göre tercih yapman gerekir eğer hem uzunluk hem dolgunluk dersen cevabı sanırım pembenin yanında bulunuyor yani Dior . . .
yerimseniben

Bu arada hanımlar flormar ın supershıne fotoğrafta olan gloss u gibi bi renk bu gibi bi ince sim yogunluğu hiç bi bilindik bilinmedik markada yok . . . O kadar çok araştırdım ki . . .
Merak eden olursa yakından sadece kendilerini fotoğraflanırabilirim . . .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…