Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
damlass sağol canım çok güzel güle güle kullan hepsi tam beklediğim gibi allıkların şahane zaten
bi kaç sorum olacak müsadenle
1)tavsiye edeceğin şeftali renk allık
2)farlarından iki tane 6 lı palet var markası ne çok beğendim
3)golden rose ruj paletinen mumnunmusun

damlass cım ürünlerin çok güzel hımhhh içim açıldı vallacokacimcoook
sephora bronz pudranı tavsiye edermisin nasıl bi ürün?
bide phenomen eye rimelini çok merak ettim memnun olduğunu okumuştum hala memnunmusun:sm_confused: kullanımı kolay mı peki:uhm:

damlasss hepsi çokk güzel canım. rujların hepsi çokkkk şirin renkler tam istediğim gibi shenin pembesi tam istediğim renk ama nerden bulucam she ben ya. o renge benzer bulabiliceğim bi ruj tavsiye et bana cabuukksositososito
kullandığın parfümlerin hepsi bendede var zevklerimiz aynıymış :asigim:

Canım oturduğun yerde İlksan mağazası varsa orda she ürünleri bulabilirsin.gerçi diğer tuhafiye kozmetik tarzı yerlerde de görmeye başladım ben

Canım oturduğun yerde İlksan mağazası varsa orda she ürünleri bulabilirsin.gerçi diğer tuhafiye kozmetik tarzı yerlerde de görmeye başladım ben

yok tatlım yaaa ilksan mağazası bilem yokk
senağlamasenağlama:a015:

Damlass hazinen çok güzelmiş birkaç şey sorucam.Flormar farlarından memnunmusun bana satıcı hiç tavsiye etmedi bir kaç saat anca dayanır dedi.Birde senin büyük olan far paletlerinin markası nedir çok güzel gözüküyorlar. Golden rose gloss paletinden de memnunmusun artık üretilmiyormuş onlar mağazalarda kalanlar satılıyormuş.

kıslra genelde aynı sorular gelmiş başlıorm cevaplamaya birincisi givenchy rşmeli tek geçerm dior fln hikaye bikere deneyn anlıycaksnz farkı sonra far paletleri goldenrose güsel memnunum flormar farlarım da gayet kalıcı ve renkleri süper satıcı yalan sölemş:)burçincm ruj ucuz bişi istersen goldenrose ve maybelline var böle renkler ama fiyat no problemaa dirsen bugün aldığım givenchy23 nolu bayılrsn görsen:)
goldenrose ruj paletindende çok memnunum renk renk gloss biarada aybikecm sephora pudrama bayılıorm müthiş kokuo devasa boyutlarda ve 29 tl sadece ömrü billah kullan renk tonları harika bu pudraların murgizcim şeftali allık sedefli olsun dersen clinique 110 mat dersen givenchy prisma again mutlaka bunlardan şaşma bana güven:)amma çok yazdım beaaa

sağol damlass çok yardımcı oldun yeni rujunuda güle güle kullan

:1shok:
maşallah kızlar, bu ne çeşit bolluğu. güle güle kullanın.

ben çok çeşit bulundurmam, çok sık makyaj yapmam. kuruyor, bayatlıyorlar, kullanılmıyorlar(oje, ruj ve rimeller...). geçen gün temizlik yaptım. kalanların resmini eklerim ben de...

birşey dikkatimi çekti, çoğu fotoda bebak varkaydirigubbakcemile3.
gurbaga prenses bebak satışlarını patlattı.

Son düzenleme:
Bebak ne yaaaaa anlamadım beeeeennn.Bambusi beyaz oje fanatiğisin anlaşılan :))

evet ya hepimizde bebak var :roflol:

Bebak ne yaaaaa anlamadım beeeeennn.Bambusi beyaz oje fanatiğisin anlaşılan :))

bebak acı badem sütü var ya, beyaz plastik sisede yeşil kapaklı ürün.

beyaz oje değil hepsi(2şerli onlar. kuruyanları atmıştım, az geldiler gözüme, ondan hepsini koydum:)) ; rakı beyazı ve beyaz. french fanatiğiyim cnm.

bambusi senin de cicilerin çok güzel güle güle kullan
bişiy sorrcam farlardan çilek modelinde olan iki tane far paleti var çok hoş görünüyorlar markası nedir aceppp

bambisu çok güzel ürürnlerin bol bol farın var maşşallah sür sürüştür hayatım :)

bambusi çok güzel malzemelerin var. hep iyi günlerde kullan. far paletlerinin markası ne canım ?? çok beğendim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…