Makaslamak istedim

Bence de makaslayıp suratına fırlatmak iyi fikirmiş ama o da bir anlık sinirle sorunu çözemeyebilirdi. Bence alın karşınıza sorun. Derdin ne? diyin. Neden böyle yapıyorsun? diyin. Veya size mutfak harçlığı mı veriyor. Ya da çocuğun ihtiyaçları için para mı veriyor. Ortalama bişeyler alın geri kalanını koyun cebinize. İstediğiniz zaman belki çok pahalı şeyler alamazsınız ama yine de 3 liralık şey için eşinizin suratını çekmezsiniz. Bu da naçizane bir öneri. Ama eşinizi en iyi siz tanırsınız tabi.

Bir de ordu mensubu demişsiniz. Benim ailemde de çok ordu mensubu var. Bu sebeple az çok anlayabiliyorum. Bir süre sonra bocalayabiliyor, gereksiz şeylere kızıp öfkelenebiliyorlar. Ve genelde farketmiyorlar. Psikolojisinin bozulabileceğini veya davranışlarının farklılaştığını hissettirin ona. Ama açık açık da yüzüne vurmayın. Tatlı dille "hayatım bir sorun mu var. Yaptığın iş sıkı disiplin gerektirdiği için seni zorlayabileceğini biliyorum. Ama sen de dikkatli olursan, sıkıntılarını benle paylaşırsan aşabiliriz." diyin. Emin olun bir sürü çocuk var şimdi çevremde gerek ailemde, gerek arkadaşlarımda. Babası böyle sorunlarla çocularını bunalttığı için sağlıksız yetişen. Yılanın başını küçükken ezeceksin demiş atalarımız. Çocuğunuz iyice büyüyüp babayla daha yakın ilişkiler kurmaya başlamadan düzeltmeye çalışın.:teselli:

sahi size harcamıyosa neye harcıyo yatırım mı yapıyosunuz??

ben ufak şeylerden dahi mutlu olabilecek bi insanım .pahalı şeylerde zaten gözümm olmazki hayatımda bir cüzdan dahi eskitmedim inanın .

2 tane evimiz vardı maemleketimizde kiraları ğeliyordu zaten.bu tayin olduğumuz yerde 500 milyon kira vermek zor ğeldi kredi çekip ev aldık ama dediğim ğibi kredi borcu 1 milyar yüs milyon rahat ödüyor.

15 yıllık evliyim bu arada tatil için yer ayarladı dostlar alış verişte ğörsün hesabı yani otel 5 yyıldızlı ama umrumda dahi değil

ben ufak şeylerden dahi mutlu olabilecek bi insanım .pahalı şeylerde zaten gözümm olmazki hayatımda bir cüzdan dahi eskitmedim inanın .

okurken aklıma geldi cnm benim eşim giyim tarzım konusunda hassatır bana yakışmadığını düşündüğü şeyleri makasladığı bile vardır ama beni kırarak yapmamıştır hiç yakışmıyor ısrarla bu ucuz şeyleri giyiyorsun diye kızar ucuzunu alma hemen eskiyor şekli bozuluyor alıcaksan adam gibi parasını ver al der.yani bunun gibi birşey olabilir mi sana doğru ifade edememiş olabilir mi eşin isteklerini :teselli:

yok bi tanem yok alakası dahi yok eşinin kıymetini bil canım

memleketteyken benannemlerdeyken bile kendisi dışarı filan ğider hiç düşünmez paran varmı lazımmı filan diye ben istemeye utanır oldum artık .kocamdan para istemeye utanıyorum varmı böyle bişey ya

dışardan ğörenler bana imreniyor işin içini bilen yok ama

çocuğumu sünnet oldu ve bi sünnetli resimi bile yok inanırmısınız

ya ben değişeceğim yada o başka çaresi yok yani ....

ozaman sen eşini ufak şeylerden mutlu olduğuna alıştırmışsın kimi erkeğe bu hiiç yaramaz tatlım değerini bilmez artık senin her ihtiyacın gözüne batar. elbette en güzel çözüm iletişim kurmak herşeyi masaya dökmektir. birde çok acıdır ki birzaman sonra erkek herşeyi ben yapıyorum ben sağlıyorum çalışan benim diye kadının varlığının bile ne derece önemli olduğunu unutur . çalışmak istiyorum diye ağzını bi yokla istersen

ben hep derim böyle şeyleri eşlerinizin sakin zamanında konuşun diye..
anlamazsa tekrarlarsa kafasına çarparsınşutarafagitti

çalışamayacağımı biliyor çünkü hiç bir vasfım yokki benim.

özel ğünlerimi ğeçtim zaten düşünmez ki onlar nişanlıykendi ozaman çok farklıydı o bende çok şanslıydım kendimce ama yanılmışım .

sen lisans mezunusun neden çalışmıyorsun?
çalışırsan onun eline bakmak zorunda kalmazsın...

o bilğiler deşifre olmamak için yazılmış bilğiler itibar etmeyin .lise mezuuyum sadece .

ay canım benım senın eşin asmıs durumda
bu nedır ya adam sormazmı bıseye ıhtıyacın varmı dıye
benım eşim markete gıttıgımızde
evın ıhtıyaclarını alırız beraber
ben su kosede bekleyım sen kendı ıhtıyaclarını al der krem losyon ped fılan tarzı
normalı de budur

hem erkek ne anlarmıs deterjandan ona kadar karısıyo:mymeka:
ay daha neler duyacaz yarebbım ya
3 ytllık badının lafını yapıyo
suratına fırlatmayı hak etmıs bencede

:mymeka:
konus dıycem ama ondan da pek anlıycak gıbı degıl
o oyle yaptıkca sende ınadına para ıste
nerden alıyım mecbursun bakacaksın bana de
baktın o da olmuyo
bi iş bulup calısmak ıstedıgını soyle kendı ıhtıyaclarını karsılamak adına bakalım napcak calısmak ıstedıgınde

adam alacağım deterjana dahi karışıyor inanın ya temizlik ürünlerini bile ertelemek istiyor şimdi olmaz buğün olmaz aldığımı ğeri bırakıyorum çoğu zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…