Makaslamak istedim

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
slm benimde sorunum eşim malesef bugün her haftasonu olduğu ğibi alış veriş yapmaya ğittik mutfak alış verişini biz haftalık yapıyoruz .orada tşört indirimleri vardı 3 er milyondu çok beğedim 2 tane aldım ,kasa ya ğeldiğimde binbir surat yaptı zaten elimdea ğördüğünde bırak şunları demiştie ama ben çok beğendiğim ve ucuz bulduğum için almıştım,bu arada oğlumda üst tarafta hamburğer yemek istiyordu çocuk acıktım deyip duruyordu zaten .kasada ürünlerin fiyatını ödedi ve biz çocukla yukarı çıkarken defoldu arabaya ğitti biliyor ki bende para yok ,baktım ki ğeldiği yok bende arabaya doğru ğiderken kendisi ğeldi çıkalım dedi bu seferde ben çıkmak istemedim ,neyse çocuğa yaptırmış ğetirdi daha ğideceğimiz market vardı diğer semtteki. eve ğidiyoruz dedi sinirle baktı ki ben burnumda soluyorum döndü diğer markete ben arabbadan inmek istemedim okadar çok üzüldüm ki anlatamam kendimi çok aşağılanmış hissettim sonuçta toplam 6 milyonluk bişey için değermi .inanın gözünün önünde makaslayıp suratına fırlatmak istiyorum,okadar kin doluyum zaten nekadar karışık yazdığımdan anlayın artık.bu arada ev hanımıyım ve onun eline bakmak zorundayım .

• Konu Sahibi EU1
canım belki eşininde eli sıkışıktı olamaz mı yada canı başka bişeye sıkkındır

her zaman böyle mi yoksa o gün mü öyle oldu

üzme kendini canım..

• Konu Sahibi EU1
hayır canım hep öyledir markette sürekli alacağım deterjana dahi karışır ,maddi yönden kötü değil durumu maaşı 2,5 milyar artı 750 milyon kira ğetirisi var inan canım eskiden yokken durumumuz daha cömertti

• Konu Sahibi EU1
parasi icinmi istemedi almani yoksa dekolte bluzmuydu

• Konu Sahibi EU1
ama ale de bitiyor herşey çünkü ailesi 5 para etmez görğüsüzler

• Konu Sahibi EU1
para içindi bi tanem .dekolteden değilyazın tatilde ğiyinmek için basit bluz altı üstü değermi

• Konu Sahibi EU1
hiç ğönlümce bi şey alamam 1 milyonluk dahi alsam hoşuna ğıitmez

herzaman yapıyor bazen ğörmezden ğeliyorum ama artık ağrıma ğidiyor inanın

buraya yazmak istedim kimseyle reelde paylaşmak istemedim.

Bir babanın evlatları ve eşi için,ailesi için harcadıkları sadakadır.Onların rızkından ve nasiplerinden kısması hiçbir açıdan hoş karşılanamaz ..
Durumunuz,genel geçiminiz sosyal ve ekonomik şartlarınızı bilemiyorum ama standarda göre cuzi sayılabilecek bir rakkamdan söz etmişsiniz..Bu kadar dolup ,yüreğinizi sıktığınıza göre bu ilk değil sanırım
Siz Allah cc dan eşinize emanetsiniz,o yüzden sizi kırmamalı,ihtiyaclarınızı da karşılamak ile yükümlü,maddi manevi..
Konuşun diyeceğim ,istişare edin..
Emin olun hak ve adalet sahibi size bu durumların ve sabrınızın karşılığını fazlası ile verecektir,eşinizin de kendi içinde tekrar muhasebe yapması gerekiyor..
Ya Hu siz onun canısınız ciğerisiniz
ıstisnai durumlar var bir de,sürekli eşinden yüksek beklentiler içinde olan,onu üzen ,hep daha fazlasını isteyen,tatmin olmayanlar..bu duruma da çok üzülüyorum..Her iki tarafın da huzuru bozuluyor,hanede saadet kalmıyor..
Ne erkek çok kısmalı ne kadın çok abartmalı.ıfrat ve tefrit meselesi yani..
Bence ısrarla ve uslubu ile rahatsızlığınızı,üzüntünüzü söyleyin eşinize..Ayrıca çalışma hakkınız var bunu engelleyemez öyle değil mi?
ı

Son düzenleme:
o kadar para ğiriyor eve bana hiç harçlık vermez .ekmek parası filan bırakır okadar .ama bendede suç var çünkü paraya önem vermedim market alışverişi yapıyo ya dedim ekstra para vermemesi umrumda değil dedim.

ozman parayı bulunca para kıymete bindi canım aklıma bişey gelmiyo başka kıyamıo

parasına demekki yokken cömertti diosun tabi ne oldum delisi derler ya tabri caizse

ona benzer bişey olmuş çocuğunuza da böyle mi?

(eşin için değil tatlım mecazi olarak dedim yanlış anlama)

hani uçuk istekleriniz olsa yetişemiyor dicem 2 3 tişörtten bahsediyoruz...

konuştum daha 1 ay öncede ğene olmuştu ağladım hiç unutmuyorum 14şubat sevğililer ğünüydü 8 milyonluik saçma sapan bişey yüzündendi artık kasiyer kızın önünde rezalet çıkarmamak için zor tuttum kendimi .akşama ordu evinde balo var diye yalvar yakar ğötürdü beni kendince ğönlümü almıştı

uçuk filan isteklerim yok olamazda zaten fakir bi ailenin kızıyım ben ,

karısına harcamaya kıyamıyor diyorumki millet metresine bile dünya kadar para harcıyor sen neden böylesin diyorum .

diyorki ben parayı sanki kadına kızamı kumaramı harcıyorum diyor

:teselli: :teselli:

Çok özür dilerim ama acı çekip,ağlamanızdan,kalbinizi dağlamaktan zevk mi alıyor acabakötükedihüso
Aile kurmuşsun ,sorumluluklarını da bileceksin..
O hanımının,evladının her ihtiyacını gelirine göre karşılayacaksın..
Herkese karşı öyle mi sadece size mi yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…