Makaslamak istedim

Ya bu arada söylemeden geçemicem. Başlığı ilk okuduğumda dedim ki. "ışte sonunda birinin canına tak etti. Adamı makaslamak istiyor." Bir de dedim. "Ya bıçak dururken makas nerden çıktı". Ben mi çok karamsarım anlamadım.

lise mezunuda olsan mutlaka bişeyler bulursun cnm ya çocuğun küçük gerçi ama bi araştır derim ben en azından eşinin kulağına bişey kaçır ne biliim bi arkadaşın dükkanı var gel yardım et diyor vs bakalım tepkisi ne olacak en azından onun düşüncesini anlamış olursun

evin temel ihtiyaçları haricinde almaz ki.mesela çamaşır makinası için yumuşatıcı filan asla almak istemez zaten almaz da veya klozet in içine konan koku ğiderici veya ev parfümü ona ğere ğereksiz şartta değil

çalışamayacağımı biliyor çünkü hiç bir vasfım yokki benim.

oncelıkle kendıne guven
calısmak ıcın yuksek lısans mezunu olmak fılan gerekmıyo
bi sürü hanım arkadaslarımız var burda calısıp kendı ayakları uzerınde duran
benım eşim bu tur davranıslar yapmaz
canım eger yapsa bende lıse mezunuyum
gırer bı işe calısırım ona muhtac olmam
bıraz kendıne guven

daha doğrusu arkadaşlar iş olsa dahi çalışmak istemem çünkü ğerek yok benim iestediklerimi almak zorunda diye düşünüyorum

çalıştırmaz oda ayrı konu çünkü ev lenirken biliyodu

daha doğrusu arkadaşlar iş olsa dahi çalışmak istemem çünkü ğerek yok benim iestediklerimi almak zorunda diye düşünüyorum

ama almıyo yapmıyo ıste canım
en azından iş bul ve sen ıhtıyaclarımı karsılamadıgın ıcın mecbur kaldım de bakalım nası davrancak kaydirigubbakcemile5

bende buğünlerde evin kirasından her ay 100 milyonunu bari bana ver seaninle yüz ğöz olmayayam diyorum.ama hiç tınlamıyor

siğara içtiğim yok hayatta koltuk altı rolondan başka parfüm kullanmadım almadım kendinede zaten almaz ucuz parfüm kullanır.

valla eşin isterse seninde bir maruzatın yoksa çalışmak insana çook şey katar cnm . evt eşin sana ve yuvasına baklmakla yükümlü ama senin cümlen bana biraz ters geldi sen eşine o gözle bakarsan ilk yanlışı sen yapmış olursun. belkide şuanki sinirle söyledin bilemiyorum ama :sm_confused:

ayda bir altın ğünümüz var orduevinde oraya ğiderken dahi altın ı alırverir elime birde orada yenecek yemeğin parasını verir ,fazladan vermez olaki verdi onu sorar hardcadınmı harccmadıysan ekmeği onunla al der

valla eşin isterse seninde bir maruzatın yoksa çalışmak insana çook şey katar cnm . evt eşin sana ve yuvasına baklmakla yükümlü ama senin cümlen bana biraz ters geldi sen eşine o gözle bakarsan ilk yanlışı sen yapmış olursun. belkide şuanki sinirle söyledin bilemiyorum ama :sm_confused:

bbak canım sienirle söylemedim yıllarca doğuda mahrum yerlerde kaldım psikolojim bozuldu oralarda evler alındıysa o parada benimde hakkım var ve bana bakmak zorunda diye düşünüyorum.çalışmak elbette ayıp değilama benim vasfım yok ben işe ğirsem orayı burayı temizletirler cay yaptırırlar değilmi ben bu nedenlemi doğunun kahrını çektim

keşke zamaında çalışaydımda şimdi kendi paramı harcasaydım...bundan sonra nerede çalışıyır ki

ınsanın ıcıcnde olsun eger esınle arada calısmak konsuunda bır sorun cıkammsaaa kısı ısterse her ıs vardırrr yeterkıı ısteyınn

keşke zamaında çalışaydımda şimdi kendi paramı harcasaydım...bundan sonra nerede çalışıyır ki

Bence öyle düsünme arkadasim...:nazar:

Bizim bir tanidik var öyle...karisinin her aldigna bes karis surat yapar...kadin sigara iciyor..malum tiryaki iste alacak o zikkimi...burnundan getirirdi vallaha hemde misafirin yaninda...kac defa sahit olduk...

Kadincagiz bakti gördü olmuyor...40 indan sonra gitti temizlik islerinde calisti...3-5 kurus da olsa minnet etmicem artik demisti...:kahve:

Bu isler böyle güzelim heryerde ve herkesde parayi veren düdügü calar...benneyaptımki

seninde kendince haklı olduğun sebepler vardır mutlaka hiçbirşey tek taraflı değildir.kadının eve olan katkıları say say bitmez ama erkekler bunu zor görür kabullenir işte malesef. en doğrusu konuşup olayın altındaki sebepleri bulman derim yinede bakalım eşin neler söyleyecek eşinin sana verdiği parayla ilgili sıkıntıları var bu belli önemli olan neden olduğunu bulmak aşağıdada bikaç şey söyledim uygularsın yada uygulamazsın senin bileceğin birşey sonuçta cnm . kendi kendini yıpratacağına sor öğren açıkça soramıyorsan dolaylı olarak sor .ne diyeyim allah daha beter sıkıntılar göstermesin umarım sorunun çözümlenir

kocamın işi olmaz veya kirada otururum eve katkıda bulunmak için çalışırım bundan kaçmam ama dedğim ğibi ğereak yokki bu devirde 3 ev artı 2,5 milyar para ğirsin eve ama ben çalışayım doğru değil bence o bana para harcamayı çok ğörüyor

çok mu sefalet çekmiş acaba küçükken, ailesinin yanında?
benim ailemden de askeriyeden olan kişiler var, tanıdığım arkadaşplarım da var; cimriliğin aksine gayet de elleri açıktırlar.. senin kocanda bi enteresanlık var yahu..

anlatacak çok şey var ama ne yapayım mecburen çekeceğim sanırım

X