Makarna bağımlılığı

O dediğiniz normal bireyler için. Haklısınız. Kuzumun besin alerjisi var ,hem de çook şeylere, salçalı makarna yiyebiliyoruz, saydıklarınızı değil yemeğe katmak ,dokundurtmuyoruz bile.

Lanet olsun böyle bağımlılığa dedim, bugün yine unu çıkardım afedersiniz kalori patlaması yaptım. Şu saniyeden itibaren 7 gün 0 karbonhidrat diyetine giriyorum inşallah.
Çayı şekersiz içmem İMKÂNSIZ. bu nedenle günde ne bileyim
2 tatlı kaşığı şeker serbest,
1 elma serbest,
1 kase karpuz serbest ( burası 40° ciğerlerimiz yanıyor )
Çok çok acıkırsam marul ve mor lahana serbest
Takipte kalın kızlar
5-6 Eylül'de kaç kg verdim yazacağım ,kilomu yazmayayım şimdi, başka bir grupta da varım . o nedenle sadecs kaç kg kaybım olacak onu yazacağım
Kilom 72 ile 75 arasında dönüp duruyor 6 aydır

benim nisanlim italyan ve makarnasiz birgünü bile gecmemis son 37 yildir- kilo sorunu yok- nasilmi?

Kahvaltisi - protein bazli, yani sadece yumurta ve yanina yesillik, domates vs.
sekersiz ve sütsüz kahve.

öglen, bir kücük tabak makarna, genelde kiymali- pesine et ve sebze. (italyanlar makarnayi giris olarak yiyorlar)

aksam, öglenin aynisi

ekmek yok, pilav, bulgur yok, seker zaten yok.
belki yardimci olur diye yazim dedim.
makarna yiyorsaniz kesinlikle ekmek ve seker yememelisiniz.

Anladım, teşekkürler fikir için,
zaten o dediklerinizi kesebilsek direkt gider kilolar ama kendisi bir küçük tabak yiyormuş makarnayı, bizi maalesef bir küçük tabak kesmiyor ama şu an ciddi ciddi kararlıyım toptan hepsini keseceğim, bakalım. Zaten bir 24 saatlik bir 32 saatlik su orucu deneyimim var, sadece su içiyorsunuz. Ama cesaret edemiyorum artık, mazallah açlıktan ölürüm falan
Bakalım zaman ne gösterecek

Belkide öğle ve akşam az az yerseniz keser...:)
Ben 4 hafta sıvı diyeti yapmıştım, kilo vermek icin değil, sadece toxinlerden arinmak icin...gercekden iyi geliyor.
Şimdiden hayirli olsun...

TRde varmi bilmiyorum ama ben artik eve sadece kirmizi mercimek ve bezelye makarnasi alıyorum.
İçeriği temiz...
Besin değeri "iyi" - yani tabiki full carbs ama en azindan mercimek yani...
Ha corbasini içmişim ha makarnasi yemişim..
Foto ekleyim bari :)

Son düzenleme:
Aa suda pisince erimez mi onlar? Makarna formunu koruyor mu? Mutlaka resim at.
Kinoa makarnasi varmış burada. Ben de ilk fırsatta onu denemek istiyorum.

Aa suda pisince erimez mi onlar? Makarna formunu koruyor mu? Mutlaka resim at.
Kinoa makarnasi varmış burada. Ben de ilk fırsatta onu denemek istiyorum.

Formunu koruyor- sadece pişirme süresi daha kisa. Tadi müthiş güzel. Her sos yakışıyor helede kiymali veya domatesli soslar.
Benim İtalyan bile seve seve yiyor. Bezelye olanda süper. Bide nohutlu var ama onu beğenmedim.
Burda yaklaşık iki sene önce çıktı baya yaygın bir ürün

El at, ticaretini yap Tulumbaachen, TR ye ihraç et Rengiyle müthiş görünüyor

Tamam cocuga makarna yapiyorsunuzdur da ona da her gun yapmayarak kendinizi kisitlayabilirsiniz. Daha faydali besleyici yemeklere yonelin bence. En azindan haftada 3 gune falan indirin makarna gunleriniz olsun.

BİTTİ KIZLAR KURTULDUMMM.... neredeyse 2 senedir bir gün ama bir gün bile yemediğim olmadı, bol yağlı bol salçalı, gecenin saat kaçı, günün hangi saati olduğu önemli değildi
Ama karar verdim, önce miktarı azalttım, bir oturmaya iki tabak yerken, 5 kaşık yedim, 4 kaşık yedim, zamanla geceleri yemeyi kestim gündüzleri yedim, veeee en sonunda bıraktım, zafer benim, şimdi göbeğimde bacağımda gıdımda kollarımda biriken makarnaları eritmeye çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…