Lütfen yardımcı olurmusunuz

elif445

anne
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
4.654
6
Kızlar adet dönemi geçildi idrarla yapılan hamilelik testlerinde pozitif çıktı fakat dr.keseyi göremedi o yüzden kan testi istedi şimdide onun sonucu çıktı sonuç hamöilelik var yalnız değerler düşük çıkmış 2 gün hastanede gözetim altında tutulup kanına bakılacak ve sonunda değer yükselmez ise sağlıksız bir gebelik oldu kanaatine varılacakmış ve ya alınacak ya da düşermiş kendiliğinden.
acaba bu konu hakkında bir bilginiz varmı arkadaşlar....şimdiden teşekkürederim.

Canım bütün testlerin yapıldımı...iyi bir dr.a gidiyorsundur inşallah ...çünkü aynı durum bir arkadaşımın başına geldi onun sonucu DIŞ gebelik çıktı kürtajla alındı....unutma dr. seçimi çok önemli...umarım herşey gönlünce olur...

canım yapıldı testler gebelik var ama değerler düşükmüş ....bebeğin düşme olasılığı yüksekmiş.

canım yapıldı testler gebelik var ama değerler düşükmüş ....bebeğin düşme olasılığı yüksekmiş.

canım bende yaklaşık 5 ay önce 5 haftalık hamileyken düşük yaptım... herşeyden önce sağlıklı bebek nasip etsin allah ..ilk kan testlerimde doktorumda bana ya düşük olacak yada dış gebelik demişti..dua et düşük olsun dedi.. gerçektende düşük yaptım ve kürtaja bile gerek kalmadı...

doktorunla irtibatı kesme,eğerki sağlıksız bi durum varsa inşalah dış gebelik değildir,çünkü dış gebeliğin zorlukları düşükten daha fazla...allah her ikisinide yaşatmasın ama ben o günlerde düşük yaptığıma nasıl sevindim biliyomusun,dış gebelik olmamasına çok sevinmiştim..

umarım en kısa zamanda atlatırsın sende bu günleri..

Anladım canım... aman arkadaşın dediği gibi dış gebelik olmasında...çünkü dış gebeliğin bütün belirtileti normal gebelik gibi devam ediyor benim arkadaşın dış gebelik olduğu 2-3aylık olunca anca anlaşıldı o çok dr. değiştirdi...tekrar söylim sana en iyi tavsiyem iyi bir uzman dr. Umarım değerler yükselir sende sağlıcakla meleğine kavuşursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…