Lütfen yardım !!! İdrar testinde çok çok silik çizgi

Rica ederim canım
Bak bu benim adet gününden önceki gün yaptığım test. Silik ama bak çizgi ilerde seninki ortada t çizgisinin hizasında değil sanki ya da bana öyle geldi bilmiyorum
Olabilir canım yaa bozukta olabilir ama hastada olmuyorum hiç hasta olucak belirtimde yok aksine fena kasık batması ve ağrısı oluyor bilemedim ultr baktırdım kist vs bıseyde yok neden olmuyorum bilmiyorum sanırım biraz sabırlı olmam lazım

Valla canım ben ümidimi kaybetmiştim idrar testi son kez yapayım dedim yaptım idrar testinde çıkınca 1 hafta sonra kan testi yaptırdım
Anladım canım hayırlısı olsun tekrardan benımde sanırım sabırlı olmam lazım olana kadar bakalım ne olucak.. Şimdi gidip kan verip iyicene hayal kırıklığınada uğramak istemiyorum beklesem diyorum bi 10 gün daha .

Inşallah görürsün❤benim elim ayağım titremişti heyecandan yarım saat sürdü. O 2 cizgi anında çıkışı 1 hafta gözümün önünden gitmedi

Tekrar idrar testi yap canım

Belirti varmı peki sende ?
Evet goguslerde damarlar cikti siddetli agri var ve reng deyisimi var ama az....bazen adet oluyorum saniyorum bazende hamilemiyim diyorum..kasiklarim ve karnimin alt kismi cok agriyor..caydanlik falan tava falan kaldiramiyorum agriyorum...vakit buldukca dinleniyorum.belki bir sey olur diye...bende 2 yil 1 aydir evliyim ...bizde İstiyoruz.İnsaAllah hamile oluruz.Aminnnnn

Canım testin hangi marka?

Bi sey sorucam kizlar...ben test yaptigimda test 10 dk icinde deyil gec sonuc verdi...o sonuc dogru oluyomu?ya oyle bi tanidiginiz varmi hamile olan?test gec sonuc verse bile hamile olan

Cok silik amma gec gorundu bilmiyorum kac dk..cunki 10 dk bekledim negativ oldu sinirlendim uyudum...uyandigimda gordum

Senin belirtiler daha ağırmış canım benım gögüslerde birşey yok fakat dediğin gibi kasık ve karın alt bölgesi ağrısı çok oluyor valla ne diyim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah rabbim kalbimize göre versin en kısa zamanda bende 1 bucuk senelik evliyim 7 aydır deniyoruz fakat olmadı inşallah oluruz güzel haberler veririz

İnsaAllah Amin

Adetimden 5 gun gecti bugun...bakalim sabaha hastalanmasam test yapicam yine...tebrik ederim canim saglikla kucagina almayi Allah nasib etsin Amin İnsaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…