Lütfen yardım !!! İdrar testinde çok çok silik çizgi

Kızlar selam bugün çatlatma iğnesinin 12. Günü adetime 5 gün var dün normal gebelik testi yaptım negatif çıktı. Bu sabah erken gebelik testi yaptım beş dk içinde silik çizgi çıktı normalde bi tık daha belirgin resimde belli olmuyo kafam karıştı biraz sizce gebelik olabilir mi

Eklentiler

• DC42E381-99D0-4E37-A827-4026C44427D9.jpeg
    153 KB · Görüntüleme: 98
Merhabalar. 9 Martta korunmasız bi ilişkim oldu (reglim bittikten iki gün sonra yumurtlama donemim değildi) içime boşalma olmadı fakat nolur nolmaz diye ella ictim. adetim 2 nisanda olması gerekiyordu olmadı adetim geçtikten 3 gun sonra normal gebelik testi yaptım sonuc negatif. 1 hafta geçtikten sonra predictor erken gebelik testi yaptım sonuc negatif ve saatler sonra iki teste de baktım çöpe atmadan negatifti. testleri ilişkimden 1 ay sonra yapmış oldum yani gebelik olsa hcg idrara biraz da olsa bir ayda gecer silik bile cizgi olurdu diye düşünüyorum.. bu pazartesi adet söktürücü tarlusal kullanmaya başladım. bugun tam adetimin gecikmesinin 14. günü ve en ufak bi gebelik belirtim yok göğüs hassasiyeti bulantı baş dönmesi hiçbiri yok. sadece kasıklarımda ve belimde ağrı var bu fa umarım reglim geciktigi icindir. SİZCE HAMİLE OLMA İHTİMALİM VAR MI ÇOK KORKUYORUM TİROİTLERİM TEMBEL DİYE ADET DUZENSİZLİGİ YASAYAN BİRİYDİM ZATEN VE DOKTOR RAHİMİMDE İLTİHAP OLDUGUNU SÖYLEMİŞTİ LÜTFEN GÖRÜŞLERİNİZİ YAZAR MISINIZ NE YAPMAM LAZIM ADET OLMAK İCİN

1 ay geçmişse hamile olma ihtimaliniz yoktur yani olsaydı kesin çıkardı. Doktora gidin bence adet olmamanızın sebebi başka rahimle alakalı veya kist felan olabilir. Geciktirmeden doktora gidin

1 ay geçmişse hamile olma ihtimaliniz yoktur yani olsaydı kesin çıkardı. Doktora gidin bence adet olmamanızın sebebi başka rahimle alakalı veya kist felan olabilir. Geciktirmeden doktora gidin
salı günü gidicem aldım randevu hormonlarımın iyice bozulduğunu düşünüyorum ama hamilelik yoktur dimi icime bosalma olmadı ella ictim yunurtlama gunun değildi ve 3 test yaptım negatif

Hadi inşallah güzel haberlerini bekliyorum

Hadi inşallah güzel haberlerini bekliyorum ☺
Merhabalar. 9 Martta korunmasız bi ilişkim oldu (reglim bittikten iki gün sonra yumurtlama donemim değildi) içime boşalma olmadı fakat nolur nolmaz diye ella ictim. adetim 2 nisanda olması gerekiyordu olmadı adetim geçtikten 3 gun sonra normal gebelik testi yaptım sonuc negatif. 1 hafta geçtikten sonra predictor erken gebelik testi yaptım sonuc negatif ve saatler sonra iki teste de baktım çöpe atmadan negatifti. testleri ilişkimden 1 ay sonra yapmış oldum yani gebelik olsa hcg idrara biraz da olsa bir ayda gecer silik bile cizgi olurdu diye düşünüyorum.. bu pazartesi adet söktürücü tarlusal kullanmaya başladım. bugun tam adetimin gecikmesinin 14. günü ve en ufak bi gebelik belirtim yok göğüs hassasiyeti bulantı baş dönmesi hiçbiri yok. sadece kasıklarımda ve belimde ağrı var bu fa umarım reglim geciktigi icindir. SİZCE HAMİLE OLMA İHTİMALİM VAR MI ÇOK KORKUYORUM TİROİTLERİM TEMBEL DİYE ADET DUZENSİZLİGİ YASAYAN BİRİYDİM ZATEN VE DOKTOR RAHİMİMDE İLTİHAP OLDUGUNU SÖYLEMİŞTİ LÜTFEN GÖRÜŞLERİNİZİ YAZAR MISINIZ NE YAPMAM LAZIM ADET OLMAK İCİN

Bişey sorabilir miyim aynı mesajı defalarca kopyalamışsınız bilmeden mi yapıyorsunuz bunu yoksa herkese ayrı ayrı sormak için mi ?

Bu anlattığınız şartlar altında hamile olmanız imkansız denecek kadar zayıf bir ihtimal belki de stresten adet olmadınız kendinizi rahat bırakın çok stres yapmış gibisiniz

salı günü gidicem aldım randevu hormonlarımın iyice bozulduğunu düşünüyorum ama hamilelik yoktur dimi icime bosalma olmadı ella ictim yunurtlama gunun değildi ve 3 test yaptım negatif
İçine boşalma olmaması hamile kalmaman anlamına gelmiyor o şekilde hamile kalan birsürü insan var. Bu kadar korkuyorsanız yasak ilişki mi ne yaşadınız anlamadım ama yasak ilişkiyse yaşamayın yani mademki riskli senin için, madem ki korkuyosun. Ya da düzgün bi şekilde korunun AllahAllah ya! Ella da öyle basit bi korunma yöntemi değil arkadaşım çok zararlı bi ilaç dikkat et. Niye sağlığını tehlikeye atıyorsun yani değer mi 5 dklık bi zevk için.

Bu anlattığınız şartlar altında hamile olmanız imkansız denecek kadar zayıf bir ihtimal belki de stresten adet olmadınız kendinizi rahat bırakın çok stres yapmış

canım sen sıkılmadınmı ya ? Birhaftadır herkese özelden yazdın herkes sana hamile olmadıgını söyledi. Şimdi günlerdir süreklş her konuda araya girip bu yazıyı kopyalıyorsun yine insanlar aynı sabırla cevap veriyor. Millet kendi için endişeliykennaraya girip ella kullandın mı diye süreklş bencilce kendin için sorular soruyorsun. Yeter ama.Tatmin olmak için süreklimaynı şeyleri yazıp kopyalama. Doktora git. Duymak istediklerini o söyler sana.

Soğan suyu iç canım

Merhaba .bir testim de aynı sizinki gibi ortada silik çizgi görmüştüm. Çok sevindim ama neden ortada dedim. Daha sonra test kitinin içini açtım.ve teste tekrar baktım. Çizgi yoktu.megerse o çizgi kitin arkadinda ortada çizginin yansimasiymis. Size tavsiyem kitin içini açın çıkartın ve elinize alarak tekrar bakın.insallah vardır. Sonucu da paylasirmisin. İnşallah benimki gibi olmamıştır.

Canım doktora gittim gecikmenin 10.günü ultr baktılar kese falan bişeyyok kan verdim negatif çıktı oda.. Kist vs bişeyde yok söktürücü yazdı doktor hasta olmam için.. 18. Güne kadar bekle eğer olmazsan ilacı kullanmaya basla dedi bakalım şimdi hasta olmayı bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…