Lütfen yardım !!! İdrar testinde çok çok silik çizgi

Buseyldrm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2020
32
6
28
Kızlar merhaba yardımınıza ihtiyacım vaaarr... Bugün gecikmemin 7.günü..Adetim gecikmeden önce kasık ağrım başlamıstı heralde hasta olucam diye dedim ama hasta olmadıM ve kasık ağrım devam ediyo batma gibide aslında değişik bir ağrı.. Sonra gecikmenın 3.günü kan verdim telefonla arayıp öğrendim negatif dediler... Ümidim kesildi derken 2 gündüe sabahları miğde bulantısınla uyanıyorum ve sanki tansiyonum düşmüş gibi böyle vücudum bi tuaf bayılcak hissi oluyor .. Bende bugün bir umut evde test yaptım ilk dakikalar içinde 2. Çizgi silik oldu.. hatta ben mi hayal görüyorum dedim ablama ve arkadasıma attım çok silik dediler.. Hatta ışıkta belli oluyor o derece silik.. şimdi ne yapmayalıyım sizce umutlanmalımıyım ? Lütfen bana yardımcı olun daha önce basına gelmiş olan varmı ? Silik çıkıp hamile olan varmı ? Kan ne zaman vermeliyim daha 7 gün geçti..

Eklentiler

• F2679CA8-6333-4F8E-9830-C1EE0AF5A24B.jpeg
    43,4 KB · Görüntüleme: 311
  • 21F983AB-6904-4F8A-8367-22FD1C0F159D.jpeg
    56,2 KB · Görüntüleme: 316
Bak bu benim 15 gün ince. Reglin geciktiğini 4 ya da 5. Günü falan.ve positif sayiliyor

Eklentiler

• Screenshot_20200417-175217_WhatsApp.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 314
Evet çizgi var ama yanlış yerde çıkmış gibi test bozuk olabilir bence tekrarlayın inşallah hamilesindir

Evet çizgi var ama yanlış yerde çıkmış gibi test bozuk olabilir bence tekrarlayın inşallah hamilesindir ☺
İnşallah canım yaa beklemek kadar kötüsü yokmuş aldım şimdi 2,3 tane daha sabah tekrarlıycam bakalım hayırlısı inşallah hamileyimdir dualarınızı bekliyorum

İnşallah canım yaa beklemek kadar kötüsü yokmuş aldım şimdi 2,3 tane daha sabah tekrarlıycam bakalım hayırlısı inşallah hamileyimdir dualarınızı bekliyorum
Canım sıvı tüketme 4 5 saat kadar ve iyice sıkış oyle yap çıkar yine sabahı beklemene gerek yok

Benimde adetime 2 gün varken kan verdim 5.1 çıktı değerim senin değerin kaç olduğunu söylediler mi sana acaba ben adetin 2 günü yaptırdım tekrar kan testi 59.3 olmuş yani allahtan Ümit kesilmez belkide değerin yüksekti bak benim idrar testlerim böyle hiç belli bile değildi adetten önce

Eklentiler

• 5B348F76-BC94-420C-BD1C-596E92D46179.jpeg
    52,8 KB · Görüntüleme: 182
Varsa şuan yapsan bile çıkar canım 5 dk içinde çıkması gerekiyor çizginin

Yok canım söylemediler yaa sadece sonucunuz negatif dedi hatta yüzüme kapattılar öyle söyleyip birdaha aradığımda da laboratuvar bölümüne ulaşamadım int bakmak için aradım örnek no istedi sitede ama ulaşamadım yani o yüzden ne çıktı bilmiyorum senınde ikinci testin benımkıne benziyor sanki.. Tekrarlıycam testi bakalım ne olucak.. Hayırlısı olsun bu arada Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Ben de silik çizgiyle öğrendim hamileliğimi. Ama senin testte çizgi yanlış yerde sanki test bozuk canım tekrar yap 7 gün geçtiyse hemen çıkması lazım sabahı beklemene gerek yok. İlk gebeliğimde 6.günde yapmıştım 2 saniyede çıkmıştı ikindileyin yapmıştım

O yüzden dedim ya canım e nabız uygulamasından bakabilirmisin e devlet şifresiyle bütün tahlillerin orada çıkıyor banada çünkü hamilelik yok dedi doktor

Öylemi hiç farketmedim onu valla okadar dikkat etmedim o silik gibi çizgiyi görünce elim ayağıma dolandı zaten sağol canım akşam yapıcam bakalım ne çıkıcak teşekkür ederim

Bak bu benim 15 gün ince. Reglin geciktiğini 4 ya da 5. Günü falan.ve positif sayiliyor
Canım benim testim de bu 1.5 gün geçince yaptım senin var gibi ama tekrarla yeni tutunmuş olabilir gec dollenme diyorlar sanırım tam bilmiyorum insallah vardır Rabbim isteyeen herkese tez zaman da versin❤❤❤

Eklentiler

• 20200218_195720-01.jpeg
    97,9 KB · Görüntüleme: 144
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…