Lütfen yardım !!! İdrar testinde çok çok silik çizgi

O yüzden dedim ya canım e nabız uygulamasından bakabilirmisin e devlet şifresiyle bütün tahlillerin orada çıkıyor banada çünkü hamilelik yok dedi doktor
E nabıza baktım fakat devlet hastanelerinde yapılan testlerim çıktı. Özelde yaptırmıştım o yüzden çıkmıyor orda 🙄

Canım benim testim de bu 1.5 gün geçince yaptım senin var gibi ama tekrarla yeni tutunmuş olabilir gec dollenme diyorlar sanırım tam bilmiyorum insallah vardır Rabbim isteyeen herkese tez zaman da versin❤❤❤
Ayy Maşallah böyle görsem heralde heyecandan bayılırım 🙄😀 Senınde hayırlısı olsun canım benım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏🏼❤️ Bekleyen herkesede nasip etsin rabbim bu duyguyu inşallah

Cizgi fazla idrardan oyle cikmis orda cikmaz cizgi negatif test bence. Insallah guzel haber al tabi yanilayim

İnsaAllah hamile olursun
..bendede cok silik cizgi var.cok dikkatle bakildiginda goruluyor.adetimden 6 gun gecdi benimde

İnsaAllah hamile olursun
..bendede cok silik cizgi var.cok dikkatle bakildiginda goruluyor.adetimden 6 gun gecdi benimde
İnşallah ikimizde hamileyizdir güzel haberler alırız benım test bozukmuş sanırım çizgi olmaması gereken yerdeymiş o yüzden pazartesi direk kan testi vermeye gidicem zaten 10 gün olmuş oluyor bakalım hayırlısı hakkımızda 🙏🏼❤️

Benim 1 hafta günüm geçti,dün test yaptım sonuç negatif çıktı ve hâlâ adet olmadım.

Canım benim diğer hamileliğimde adetim 15 gün geçtiği halde silik çıkmıştı
Hadi yaa kanda çıktımı peki hiç ? Ne zaman kan verdin Ve öğrendin Burda çok okudum onu ya sanırım geç döllenme vs oluyormuş baya geç öğrenenlerde var o zamana kdrda testler negatif çıkıyormuş ayy valla kafam oladar karısıkkı bilemiyorum artık 🙄🙄🙄🙄 hayırlısı neyse o olsun 🙏🏼❤️

Benim 1 hafta günüm geçti,dün test yaptım sonuç negatif çıktı ve hâlâ adet olmadım.
Valla canım bilemiyorum ben burda çok şey okudum.. Birde bir arkadasımda da öyle oldu 1 bucuk ay hasta olmadı testlerife hep negatif çıktı kandada sonra evde bigün test yaptı 2.çizgi silikti doktora gittiler hemen bebişi oluşmuş hatta kalp atısını bile duydular herşey mümkün yani bekle biraz daha bence kan ver hasta olmayana kadar ümit var demektir eğer kist vs yoksa tabi

Valla canım bilemiyorum ben burda çok şey okudum.. Birde bir arkadasımda da öyle oldu 1 bucuk ay hasta olmadı testlerife hep negatif çıktı kandada sonra evde bigün test yaptı 2.çizgi silikti doktora gittiler hemen bebişi oluşmuş hatta kalp atısını bile duydular herşey mümkün yani bekle biraz daha bence kan ver hasta olmayana kadar ümit var demektir eğer kist vs yoksa tabi
Yok çok şükür kist vs.hiç bir şey yok. İnşallah hayırlısı olsun.

Benim ilk hamileliğimde adet gecikmemin 14cü günü çok silik çıkmıştı. Ertesi gün kan verdim Beta HCG 95 ti. Simdi 2,5 yaşında. Adet olmadığınız sürece ümidinizi kaybetmeyin

Arkadaşlar merhaba bende bir şey sormak istiyorum.laboquik testte güvenmelimiyim birde bat a 7 günüm var ben dayanamıyp normal test yaptım saatler sonra tabi hafif çizgi oluşmuş.sonra kuruma çizgisimi acaba dedim suya tuttum ama o hayali çizgi yine var.sizce varmıdır birşeyler.yorumlarınızı bekliyorum.

Eklentiler

• IMG20200417170430.jpg
    IMG20200417170430.jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 109
  • IMG20200417203332.jpg
    IMG20200417203332.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 107
Öylemi hiç farketmedim onu valla okadar dikkat etmedim o silik gibi çizgiyi görünce elim ayağıma dolandı zaten 🙄🙄😀 sağol canım akşam yapıcam bakalım ne çıkıcak teşekkür ederim
Rica ederim canım
Bak bu benim adet gününden önceki gün yaptığım test. Silik ama bak çizgi ilerde seninki ortada t çizgisinin hizasında değil sanki ya da bana öyle geldi bilmiyorum

Eklentiler

• 20200417_211841.jpg
    20200417_211841.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 111
Hadi yaa kanda çıktımı peki hiç ? Ne zaman kan verdin Ve öğrendin Burda çok okudum onu ya sanırım geç döllenme vs oluyormuş baya geç öğrenenlerde var o zamana kdrda testler negatif çıkıyormuş ayy valla kafam oladar karısıkkı bilemiyorum artık 🙄🙄🙄🙄 hayırlısı neyse o olsun 🙏🏼
Valla canım ben ümidimi kaybetmiştim idrar testi son kez yapayım dedim yaptım idrar testinde çıkınca 1 hafta sonra kan testi yaptırdım

Benim ilk hamileliğimde adet gecikmemin 14cü günü çok silik çıkmıştı. Ertesi gün kan verdim Beta HCG 95 ti. Simdi 2,5 yaşında. Adet olmadığınız sürece ümidinizi kaybetmeyin
Allah bağışlasın 🙏🏼❤️ İnşallah bakalım hasta olana kadar kontrol edicem benımde bir arkadasımın öyle olmuştu hayırlısı artık

X