Lutfen yardim edin?

'Din din din ediom' nolmusss. Senin hayal dunyan cok genismis ya valla. Kendini admin sanmalar. Banlatmalar falan cok guldurdun gece gece
pardon da ban icin arkadas uyardiginda boyle konusmuyordun ama tamam diyordun smdimi konusyon.d nyse nyse sana elimi daha fazla yormicam hadi by

Saka var espri var, gulerek soylrme adi altinda hakaret etmek var. Bunlari ayirt edemiyosan beynini yeterince kullanamiyosun demektir. Yazdigin komik olsa guler gecerdik. Biraz sayfalari okusaydin sayet kendimizle nasil dalga gectigimizi gorurdun. Komik insan kendiyle dalga gecmesini bilen dalga gecilmesine gulup gecen insandir. Sense hakaret eden insansin. Hic bi iyi niyet aramam ben bunda. Ve biraz ufkunu genisletmis olsaydin eger. Yazdiklarimin tamamen bdvdeki fake konulardan alinti oldugunu anlardin. Cok sukur ki bunu anlayabilen guzel iyi niyetli insanlar var. Sizin gibi ici fesatlar anca parazit yapar goruldugu uzere

pardon da ban icin arkadas uyardiginda boyle konusmuyordun ama tamam diyordun smdimi konusyon.d nyse nyse sana elimi daha fazla yormicam hadi by
Ah canim benim ya. Bi mesajini daha gorursem banlarim dedi. Ben bi mesaj daha olsun diye yazdim. Ayrica tamam degil temem yazdim. Ciddi degildim yani temem benim dalgaya alma lafimdir. Ciddiye mi aldin kiyamamm

ben komik niyetine yazmdm ciddi yazdm ztn beynin olsa ayirt ederdin yav git kaynini.gotryon yazdklarndan hala iyi niyetten bahsedyon ne tursun sen

Ah canim benim ya. Bi mesajini daha gorursem banlarim dedi. Ben bi mesaj daha olsun diye yazdim. Ayrica tamam degil temem yazdim. Ciddi degildim yani temem benim dalgaya alma lafimdir. Ciddiye mi aldin kiyamamm
sen kendini cok ciddiye alyon belliki :) ayrica nasl dedgn beni alakdr etmiyor seni ciddye alip ayrntsna kdr didiklicek deglm ama.uslubuna dikkat et benle konusurken ben senin ne arkdsnm ne bsey ona gore aygni denk al yorumumu yaptm.ettm hic bi lafm icn aksini dusunmuyorm senin geyik anlaysn bu kadrms demek.baska seylere calayor.kafa yapin bu ciddi anlamda son msjmdi istdgn kadr cvp at.elimi.yoeup bakmcm bile umrum disisin:)

Way awukat geldi bi tane selam cnm
Bak arkadaş hadi git başka yerde oyna burda kimseye saldırma kimseyi de kışkı
Avukat tutmus arkadas hahahahahahah
Evet avukat benim. Hani az önce klavye kabadayılığı diyordun ya işte tam da senin yaptığın şeye deniyor. Uzaktan hakaret etmek tehdit etmek anca klavye arkasında oluyor demi?
Sana ne dokundu bilmiyorum hatta hiçte merak etmiyorum yaran var ki gocunuyorsun. Yarası olmayan da konuda gayet güzel geyik yaptı.
Şimdi tehditlerini al sen yoluna biz yolumuza. Herkes kendi tarlasında oynasın olur mu?

ben komik niyetine yazmdm ciddi yazdm ztn beynin olsa ayirt ederdin yav git kaynini.gotryon yazdklarndan hala iyi niyetten bahsedyon ne tursun sen
Ben de onu diyorum zaten asil senin beynin ayirt edemiyo. Ben komik yazilarla hakaretnicerikli yazilari anlayabiliyorum sekerim. O yuzden sen bana yazdikarina guluyosun ds benim soylediklerime mi gulmuyosun dediginde ben sana ne saka ne hakaret belli oluyo demistim. Azicik tumce anlami bilgin olsa yazdiklarimi anlardin. Ama kizmiyorum kapasiten bu kadsrmis uzulme

Yaw he he

Sen bdvde ayni konulari gorunce tekrsr tekrar okuyosun da ben o fake konulari alintilayinca mi kotu niyetli oluyorum. Kotu niyetli olsam sizi enayi yerine koymak fikriyle bdv ye acardim ben bu konuyu. Geyik topigine degil. Hadi simdi yol al. Eglencemize de limon sikma.

Tamam arkadasim konuyu uzatma artik

Aa aslan kediye mi donustu sankii. Atip tutuyodun. Hani tum forum dostundu. Biz niye tanimiyoruz? İlla muhalefet olucaksiniz herseye zaten. Agiz tadiyla iki gulup sohbet de mi edemiycez. Sanki zorla tutuyoruz sizi burda begenmeyen cekip gider. Ona buna salca olmanin alemi yok

Aman ne cene warmis sende ya abooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…