Lütfen yardım edin!!!

Semra57

Poyraz&Miray
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2009
786
6
35
slm ben 23gün sonra doğum yapıcam inşallah ve ilk doğumum şu anda kontorellere özel hastaneye gidiyorum ama doğuma karar veremedim sizce sigorta hastaneleri iyimidir eğer sigorta hastanesine gidersem bakırköy doğum evine gidecem bakırköyde doğum yapan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim çok kararsızım önerilerinizi bekliyorum şimdiden çok teşekkürler.

canım bakırköyde doğum yaparsan şuanda gittiğin doktorunmu giricek doğumuna

bakırköy ssk hakkında bilgin varsa lütfen yardımcı ol çok kararsızımm

özele para vermekmi istemiyosun yoksa doktorunamı güvenmiyosun anlamadım canım

yani 9 ay boyunca doktora gidiyosun iyide paraveriyosun ama sonra kendini hamileliğinin nasıl geçtiğini bilmeyen doktorların eline bırakıyosun bana riskli geliyo bu durum eğer maddi gücün yetiyosa ve doktorundan memnunsan şaşma derim

önerin için tşk ederim maddi durumum iyi çok şükür doktorumda çok iyi ama gittiğim hastane pek fazla büyük deil bi sorun olursa diye korkuyorum bide ben normal doğum istiyorum herkes de özelde son anda sezeryana alırlar dedikleri için kafam karıştı off ya günler azaldıkça heyecan basıyo beni yani hamileliğimin başından beri doktorumdan vazgeçmeyen ben şimdi herkesin dediğine inanır oldumm galiba sen haklısın ben yinede aynı doktorumda doğum yapayım çok teşekkür ederima.s.

bence bakırköy doğum evi berbat bi yer. maddi durumun iyiyse gidip oralarda rezil olma derim ben

önerin için tşk ederim maddi durumum iyi çok şükür doktorumda çok iyi ama gittiğim hastane pek fazla büyük deil bi sorun olursa diye korkuyorum bide ben normal doğum istiyorum herkes de özelde son anda sezeryana alırlar dedikleri için kafam karıştı off ya günler azaldıkça heyecan basıyo beni yani hamileliğimin başından beri doktorumdan vazgeçmeyen ben şimdi herkesin dediğine inanır oldumm galiba sen haklısın ben yinede aynı doktorumda doğum yapayım çok teşekkür ederima.s.

canım kimseyi dinleme takma kafana zaten akıl veren çok olur senmi hamilesin onlarmı anlamazsın

bunca zaman gitmişsin doktoruna paraları bayılmışsın doktorundan memnunsun özelde doğum masrafınıda karşılayabiliim diyosun yani sigortayı seşmen için hiçbir gerekçen yok

ama doktorunla doğum öncesi mutlaka konuş doğum fikrini belirt tüm isteklerini bildir ona karşılıklı konuşup anlaştığın zaman sorun olacağını sanmıyorum

mesela hastane büyük değil diyosun olası bir sorunda ne yaptıkları öğren içini rahatlatsın doktorun söyledikleri seni tatmin etmiyorsa o zaman düşünürsün

özellikle olası bir sorunda bebeğimi başka hastaneye nakil ettirmek istersem ne gibi sorunla karşılaşırım diye öğren çünkü bazı hastaneler hastanenin adı cıkıyo gerekçesiyle vermiyolar bebeği bizim başıma geldi bir sigorta hastanesinde

sağlıkla kal a.s.

X